· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Citeste! >Anunturi > parinti.com premiat la Gala Societatii Civile
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3  »
subiect nou  raspunde
autor parinti.com premiat la Gala Societatii Civile     
Roxana_G

Copii
Alexandra Maria: 18 ani, 3 luni
Andrei Serban: 14 ani, 8 luni
am nascut deja!

11.12.2003 3:03     citat 

Iuhuuuuuuu! Minunat. Felicitari!

Rox

sus

Denunta
fatadedac

Copii
Ana-Maria: 32 ani, 7 luni
Cristiana: 16 ani, 5 luni

11.12.2003 4:27     citat 

Sunt madra ca fac parte dintre membrii acestui site. Multe felicitari tuturor care contribuie la bunul mers al lucrurilor pe site.
Si la mai mare parinti.com!

sus

Denunta
Dodutz

11.12.2003 5:58     citat 

De cind a fost cu bunica-sa la impartasit, fi-miu o tine una si buna, ca el vrea "vini". Am incercat sa-i explic ca la un an si 9 luni nu prea e potrivit sa vrei vin, ci lapte, da' el o tine una si buna. Cum vede o sticla cu lichid negru pe masa - ceai de fructe, cafea, chiar cola (desi f. rar) - e disperat, cica vrea "vini"!
Asa ca, felicitari adminilor, dar si membrilor acestui site, si...sa curga VINI!

sus

Denunta
eapopescu

11.12.2003 7:57     citat 

Felicitari! Si la mai mare!

sus

Denunta
dandria

Copii
David: 19 ani, 6 luni
Marcus: 14 ani, 11 luni
Milo: 11 ani, 4 luni

11.12.2003 10:40     citat 

Felicitari adminilor si ma bucur pentru ca recunosc si altii ceea ce noi stim de mult, adica ce frumos e la parinti.com. A aparut si in presa, la
http://www.revistapresei.ro/RO/articol....l&ID=58839

sus

Denunta
Cora

12.12.2003 8:49     citat 

Dragilor FELICITARI pt. reusita minunata sarut ... si imi aduc multumiri si mie ca am fost atita timp linga voi zambet , si sint tare fericita ca am reusit sa cunosc ce oameni minunati sinteti toti 3: Noe, Raul si Eric. si sa cunosc atitia oameni minunati aici... si gata ca palinca bauta in cinstea voastra isi face efectul... prostit rad

sus

Denunta
ddelia

12.12.2003 10:03     citat 

Bravo! Bravo! Bravo!
Vreau si eu o sampanie de copii! rad
Sau mai bine o citronada cu multa lamiie! trag cu ochiul

sus

Denunta
Renata

Copii
ENYA ANNE MARIE: 19 ani, 5 luni

12.12.2003 10:51     citat 

Si eu ma bucur fff. mult ...ce pot sa spun decat Felicitari zambet tuturor celor care participa cu sufletul la acest site .

Sarbatori Fericite ! zambet

sus

Denunta
lumi12a

Copii
Lexi: 19 ani, 11 luni

12.12.2003 11:42     citat 

Uraaaaaaa!
Traiasca, traiasca, Parinti.com sa traiasca!
Nu degeaba mi-am facut eu atatea adrese de mail ca nu le mai tin minte rad si mi-am isterizat prietenii. Uraaaaaa!
Sunt tare fericita!
Bravo, Parinti!

sus

Denunta
Carmella

12.12.2003 4:50     citat 

Asta e premiul juriului, independent de voturile publicului. Premiul a fost cistigat pentru ca juriul a stabilit ca e cel mai bun proiect din domeniul sanatate, aia cu votul publicului e altceva ... asa ca se poate vota in continuare. Asa am inteles eu ...

sus

Denunta
Cora

13.12.2003 12:36     citat 

----------
Carmella a scris:
Asta e premiul juriului, independent de voturile publicului. Premiul a fost cistigat pentru ca juriul a stabilit ca e cel mai bun proiect din domeniul sanatate, aia cu votul publicului e altceva ... asa ca se poate vota in continuare. Asa am inteles eu ...
----------

Carmella ai inteles perfect trag cu ochiul , premiul voturilor (popularitate parca) se da pe 31 Decembrie, deci votarea continua.

Deci altele au fost criteriile pt. care acest site minunat a cistigat acest premiu... nu acele voturi. scot limba

sus

Denunta
maudi

13.12.2003 7:41     citat 

----------
Cora a scris:

Deci altele au fost criteriile pt. care acest site minunat a cistigat acest premiu... nu acele voturi.
----------

aaa, da? atunci te-am descalificat de la vacanta in Florida. si oricum n-o sa fie misto de sarbatori, au anuntat ca ninge prostit rad

sus

Denunta
Cora

13.12.2003 7:53     citat 

----------
maudi a scris:
----------
Cora a scris:

Deci altele au fost criteriile pt. care acest site minunat a cistigat acest premiu... nu acele voturi.
----------

aaa, da? atunci te-am descalificat de la vacanta in Florida. si oricum n-o sa fie misto de sarbatori, au anuntat ca ninge prostit rad
----------

...moasa-ta pe gheata... scot limba ... credeam ca oferi vacanta in Florida pt. ca ma cunosti, stii ca-s fata buna prostit ... membru de baza sau cum ii zicea? mare maestru ... ne, ca am uitat termenul... confuz rad rad rad

sus

Denunta
Anne-Marie

Copii
Alexandra: 20 ani, 7 luni
Adelina: 12 ani, 4 luni

14.12.2003 10:49     citat 

Aloleo Noe... daca ai stii ca ma uit ca toanta la sectiune felicitari de 3 zile... ma si miram ca nu zice nimeni nimic... si nu vroiam sa-ti rapesc bucuria de a da fetelor vestea!

FELICITARI! si la cat mai multe premii de acum incolo!

sus

Denunta
admin

14.12.2003 11:03     citat 

desi cu intarziere, sa bem e bine oricand, nu?
va astept maine, luni, 15 decembrie 2003, sa ciocnim un pahar de fiecare-ce-are-si-vrea pe chat, incepand cu ora 20:00 ora Romaniei.
in acest fel ii vom putea educa mai bine pe copii de la ora 21:00.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: