· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Materna / paterna >Vreau un copil > liniuta slaba la shure chek
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2  »
subiect nou  raspunde
autor liniuta slaba la shure chek     
Biogenis
(Banca de celule stem)
[email protected]
Daca esti insarcinata, castiga in fiecare luna un Kit de recoltare de celule stem!
Lunar ai sansa de a castiga un kit de recoltare Bebe, in valoare de 3590 lei. Kit-ul include setul de recoltare, transportul probei de la spital la laboratorul nostru din Romania, analizele, prelucrarea si criogenarea probei.

Inscrie-te chiar acum in concurs!
STOISOR

11.06.2007 11:32   liniuta slaba la shure chek  citat 

va rog sa-mi raspunde-ti si mie daca ati avut vreodata la testul de sarcina liniuta care indica sarcina foarte slaba,eu asa am si as vrea mai multe pareri,oare am bebe in sfarsit confuz confuz , va rog

sus

Denunta
natalya_2014

Copii
Robert Cristian: 14 ani, 11 luni

11.06.2007 11:34     citat 

chiar daca se vede stearsa liniuta testul e pozitiv

sus

Denunta
STOISOR

11.06.2007 11:39     citat 

este tot ce-mi doresc mai mult acum dar mi frica maine ar tebui normal sa-mi vina CM, si am avut doar esecuri pana acum,pe 4,5,6 am avut cateva pete maronii si nu stiu ce poate fi iar acum am un test cu o liniuta vizibila,o vad si colegele de birou dar nu la fel de pronuntata ca cea de control

sus

Denunta
ddadriana

11.06.2007 11:46     citat 

daca a aparut si a doua liniuta, chiar si foarte pala esti insarcinata. Felicitari, si o sarcina fara probleme.

sus

Denunta
natalya_2014

Copii
Robert Cristian: 14 ani, 11 luni

11.06.2007 11:48     citat 

asa mi-a -a parut si mie liniuta pt ca facusem testul inainte de cel 7 zile de intarziere ,
la testul dupa cel 7 zile de intarziere liniuta a fost perfect conturata
cat despre acele pete maronii se poate sa fi fost sangerearea de nidatie (are loc cam la 8-10 zile de la fecundatie)

sus

Denunta
STOISOR

11.06.2007 12:17     citat 

va multumesc pentru sfaturi,incurajari si felicitarii ...,eu insa am inima cat un purice si astept inca o zi ,doua ,o sa revin cu vesti confuz

sus

Denunta
STOISOR

11.06.2007 2:04     citat 

daca a mai patit cineva ceva asemanator astept vesti .
va pup

sus

Denunta
roxana5

Copii
Zana

11.06.2007 5:12     citat 

si a mea era extrem de pala, abia se vedea. Si o iesit zana, si acu se vede tare rad

sus

Denunta
STOISOR

12.06.2007 6:55     citat 

astazi ar trebui sa vina pitici si tot astazi am mai facut un test ...tot asa a iesit ,cand sa mai repet testul?in cat timp se contureaza exact?ma omoara asteptarea asta

sus

Denunta
bombolici-maia

Copii
Maya: 15 ani
am nascut deja!

12.06.2007 8:25     citat 

STOISOR la fel am patit si eu.Se vedea foarte slab a doua liniuta .Peste o saptamana cand am repetat testul s-a vazut foarte bine ca o sa devin mama .Asa ca bafta multa si sarcina usoara.

sus

Denunta
daci

Copii
Tudor Andi: 14 ani, 10 luni
Anda Maira: 11 ani, 10 luni

12.06.2007 10:24     citat 

Stoisor, si la mine se vedea incredibil de slaba , de nu stiam daca chiar exista sau e doar in imaginatia mea...
Si uite-ma acum graviduta in sapt 38...Asa ca, felicitari...sarcina usoara si un pui sanatos ! Pupici ! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
STOISOR

12.06.2007 10:50     citat 

Fetelor o data la cateva minute ma inteapa pe la ovare ...nu tare dar destul,ce sa insemne asta?

sus

Denunta
daci

Copii
Tudor Andi: 14 ani, 10 luni
Anda Maira: 11 ani, 10 luni

12.06.2007 12:25     citat 

si pe mine ma intepa si uneori ma durea burtica asa cam ca la ciclu...dar nu e problema...e de la sarcina

sus

Denunta
jackeline

Copii
nicole: 17 ani, 5 luni

12.06.2007 12:28     citat 

si mie mi-a aparut asa la test, iar durerea de ovare e normala se fixeaza sarcina.
felicitari si sarcina usoara!

sus

Denunta
STOISOR

13.06.2007 7:15     citat 

astazi am repetat din nou testul...tot asa a iesit,liniuta aceea este tot mai stearsa decat cea de control,ieri dupa servici am avut din nou o pata mica de culoare maronie,ciclul nu a venit si ma doare usor burtica

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: