· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Comunitate >Parinti din Romania > e cineva din ORADEA (5)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »
subiect nou  raspunde
autor e cineva din ORADEA (5)     
nane

Copii
Sorana Maria: 14 ani, 10 luni

16.08.2007 8:33     citat 

Albinutza draga drum bun la mare di distractieeee ! Da, ai dreptate , 800 km e o joaca , dar ... la drumurile din Romania nu faci pana la mare cu foarte mult timp mai mult decat mine pana in Romania scot limba , deci suferim impreuna . Eu sper ca in 30 de ore sa fiu in Oradea , asta cu opriri cu tot rad Pasarea malai viseaza. rad
Multumesc mult pt urari fetelor , asemenea si voua chiar daca nu aveti sau nu sunteti Marii . sarut
Arriel logic cu sarbatoarea asta tu ai dreptate , practic..... habar nu am , eu pt Sorana primesc telefoane de felicitare de cate ori e ceva cu Sf Maria , mereu se trezeste cineva si ma lasa perplex rad . Cred ca sarbatorim de cel putin 3 ori pe an .
Oricum Sorana e castigata si fericita , ieri a primit bomboane fara sa cera si se uita la noi de parca nu-i venea sa creada ca suntem asa de darnici si nici nu a facut nimic prostit rad .
Co ocazia asta i-am mai luat si ceva hainutze ca incepem iar sa avem restante la capitolul asta . Voi cum faceti cu hainele ? Luati multe o data? Eu tot cumpar si tot nu am , am rezolvat tricouri nu am body , rezolv body ... e treningul mic , iam luat 3 , acum constat ca nu avem haine de casa , din alea ce pot fi patate , lungite si latite cat vrea .... si la capitolul tricouri cu maneca lunga pt toamna stau cam prost prostit ... Si imediat ma apuc cu alea de iarna da-i cu ciorapi grosi , da-i geaca, da-i oooooooo ca ametesc .

sus

Denunta
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 16 ani, 3 luni
Casian Radu: 10 ani, 6 luni

17.08.2007 10:59     citat 

Salutare, gasca !!!!
Ma grabesc sa va scriu ceva , ca peste 10 min trebuie sa fiu la epilat...
Suntem in concediu, duminica plecam la mare..taman in Grecia, noroc ca mergem cu avionul din Timisoara si facem numai 2 ore pana in Rhodos...
Maine o sa fiu ocupata cu bagajele, azi la 3 juma merg si la mani+pedi, asa ca am zis sa va salut scurt inainte de plecare.
Ma bucur ca sunteti bine, vad ca lumea mai merge prin concedii...Eu de abia astept.
Sa imi tinteti pumnii ca mi-a intarzita CM-ul 5 zile si maine dimineata imi facu un test de sarcina...daca nu imi vine pana atunci.
Eu as vrea sa nu mai vina...Daca vine, nu stiu ce ma fac. As fi fost aproape scapata de el daca venea luni si nu as mai fi avut nimik la mare..Daca imi vine acum, am pus-o :pe drum si acolo cu OB-urile si alea alea dupa mine... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist VREAU LA PLAJA, nu in camera la hotel !!!!
plang sau sunt foarte trist
Va pup pe toate si mai vb cand ne intoarcem
Am fugit la cosmetica

sus

Denunta
nane

Copii

17.08.2007 2:21     citat 

Madalina draga ai grija cu ce-ti doresti ... poate nu-ti mai vine deloc. jenat
Concediu placut , relaxare multa , soare , apa calda ... sanatate sarut !
Vineeeee vaaacaaantaaaa si pt mine , inca un pic pic pic ! inca un pic pic pic...

sus

Denunta
nane

Copii

21.08.2007 8:27     citat 

Aveti grija de pozele din photobuket-ul foarte fericit di 20 septembrie nu mai functioneaza , mutati-le sa nu le pierdeti .
Ce bine de voi cae cald plang sau sunt foarte trist sper sa mai prin si eu saptamana viitoare macar o zi de caldura , e un frig in Franta.....

sus

Denunta
nane

Copii

23.08.2007 8:54     citat 

Aloooooo !
Mai ce-i cu voi? nu mai zice nimeni nimic? plang sau sunt foarte trist Ce ati patit toate deodata?
Mi-e dor de voi , ziceti ceva plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
arriel

Copii
Octavian Tudor: 14 ani, 10 luni

23.08.2007 4:25     citat 

Zic io: Nane draga, ghici pe unde am trecut ieri? Pe strada ta... scot limba scot limba scot limba
Si mai zic ca sambata dimineata plec in concediu la Balaton, pentru 4-5 zile. Vedem acolo daca ne place si cat stam! foarte fericit Asa ca abia astept!!!! jenat

sus

Denunta
RoBlondy

Copii
Alexia Molnar: 15 ani, 2 luni
Raducu Sebastian Molnar: 13 ani, 1 luna
Frisky Molnar: 16 ani - La Multi Ani!

23.08.2007 4:51     citat 

----------
nane a scris:
Aveti grija de pozele din photobuket-ul foarte fericit di 20 septembrie nu mai functioneaza , mutati-le sa nu le pierdeti .
Ce bine de voi cae cald plang sau sunt foarte trist sper sa mai prin si eu saptamana viitoare macar o zi de caldura , e un frig in Franta.....
----------

Nane, nu yahoo nu mai functioneaza? ca de aceea mi le-am mutat de pe yahoo..pe photobucket. Sa nu imi zici ca tre sa le mut si de pe photobucket acum surprins

sus

Denunta
albinutza_l

Copii
Oana: 14 ani, 7 luni

23.08.2007 7:07     citat 

multumesc de lamuriri!
nane cat stai in ro? ca tare-as vrea sa te cunosc...asa cum as vrea sa le cunosc pe arriel, iuliuta, alinatent, RoBlondy, acinom, lali....si toate oradencele...imi pare rau ca nu v-am amintit...dar nu ma lasa "gaza"asta mica...sapt .viitoare nu-s acasa dar dupa...gata tre sa termin ca vrea sa stea in locul meu...uf!!!!
sarut

sus

Denunta
nane

Copii

24.08.2007 8:45     citat 

Blondutzo 100% se termina cu photobucketul din 20 sept .
Albinutza stau cam o saptamana in Oradea , pe mine ma vei gasi oricand prin Nufaru' cu Iuliuta si cu mandrele noastre , nu plec pana nu apare si Arriel cu Tudorica , sa vad si flacaul , si daca vrei sa vii si tu cu noi in parc abia astept sa ne cunoastem.
Arriel jos palaria , soare , plaja , ... frumos , relaxare multa si vacanta placuta , ne vedem in septembrie pe acasa.

sus

Denunta
arriel

Copii

24.08.2007 2:11     citat 

Nane, drum bun spre casa! Vin in parc, categoric, ne vorbim inainte pe net sa stabilim ziua mai exact! Tinem legatura si cu Iuliuta care acum cred ca e in sat si daca nu ma insel, si daca incepe serviciul de la 1, cred ca o lasa pe Maya acolo la bunici!

sus

Denunta
iuliuta

Copii
soarele meu: 14 ani, 9 luni

27.08.2007 11:22     citat 

mai ,ce concedii va trageti voi!!!!!!!!!!!!super ,sa va simtiti bine!!!
ieri ne-am intors si noi acasa.,azi am bagat puternic la curatenie de mi-au sarit fulgii foarte fericit .
fetelor,nane si arriel ,ca voi sunteti in nufaru' (adica nane doar ne viziteaza trist ),veste maaaare ,ne face mai si noua parcul super fain,in genul celui din rogerius,in toamna asta se apuca de treaba.
vai fetele ca mai sunt citeva zile si o vad pe nane cu iubitica de sori,abia astept!!!!!!!!!!!

sus

Denunta
nane

Copii

27.08.2007 1:20     citat 

Pai daca se apuca acuma toamna , pana la vara viitoare e deja stricat de copiii de la scoala trist .
Amu vin ... deja Sori tot cere " ai a Maya" , pai cand o sa o pun in masina o sa-i zic " acum mergem la Maya " si dupa doua zile de drum cared ca nu o sa mai vrea veci la Maya rad . Glumesc , ii zic ca o duc la soacra surprins rad

sus

Denunta
iuliuta

Copii

28.08.2007 7:48     citat 

rad rad rad rad rad tare faza!!!
va astept!!!!

sus

Denunta
iuliuta

Copii

31.08.2007 8:50     citat 

salutare fetelor!!
am intrat doar sa va spun ca sunt super incintata si fericita ca a ajuns naneeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
arriel

Copii

31.08.2007 10:24     citat 

Bravo Nane, felicitari pentru drum, nu cred ca a fost usor! Bine ai revenit acasa! :* :* :*

Ne-am intors si noi de la Balaton, super minunat.... apa curata, nisip pe fundul lacului, fara alge, fara mizerie, soare mult si camera curata. Ce-ti puteai dori mai mult??? rad rad rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: