· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Comunitate >Parinti din Romania > e cineva din ORADEA (5)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »
subiect nou  raspunde
autor e cineva din ORADEA (5)     
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 15 ani, 4 luni
Casian Radu: 9 ani, 8 luni

11.10.2007 7:20     citat 

SI EU SI EU vreau o intalnire.
Sunt doua papusele scumpici fetitele voastre, nane si iuliuta.
Si puiutzii vostri sunt niste dragalasi, acinom. Iti vine sa o mananci pe Stefania, asa obrajori dulci are !
Spuneti-mi si mie cum ati pus pozele aici, sa adaug si eu unele mai noi cu Bogdanelul meu , care e bolnavior acum, saracutul !
Si eu mai vreau o fetita . Cele care aveti fetite, nu imi dati si mie reteta ?
De abia astept sa raman insarcinata din nou !
Nu mai stiti nimik de Alinatent ?
V a pup!
PA

sus

Denunta
nane

Copii
Sorana Maria: 13 ani, 11 luni

12.10.2007 9:55     citat 

Madalina iti urez succes maxim la munca pt bebe 2 . Eu m-am visat gravida , misca bebe , si m-am trezit super speriata foarte fericit
Alina cred ca e prinsa cu treaba . Chiar de cateva zile nu am mai vazut-o.

sus

Denunta
greierash

Copii
Sebastian: 14 ani, 8 luni
am nascut deja!

25.10.2007 4:35     citat 

Fetele såpuneti-mi va rog ca nu e adevarat ceea ce se spune la ingerashi,va rog din suflet.....
Sint la servici si mi-au dat lacrimile.sau macar ca nu e vorba de aceeasi nane

sus

Denunta
madalinacret

Copii

26.10.2007 10:26     citat 

Greierash, nici eu nu am putut sa cred....e ingrozitor si inadmisibil! Din pacate e adevarat.....cred ca as innebuni de durere...nu am civinte...am postat un mesaj si la subiectul ala, desi cuvintele spun prea putin....e socant !

sus

Denunta
coly

Copii
David-Stefan: 14 ani, 2 luni
Maria-Cristina: 11 ani, 2 luni
am nascut deja!

08.11.2007 2:01     citat 

Helouuuuuuu. Unde sunteti oradencelor? Nu v-am mai auzit de mult. confuz Eu vin cu vesti bune. Dupa aproape 6 luni de incercari in sfarsit vine barza zambet Vreau o surioara la David iar sotul vrea fratior, ce o vrea Dumnezeu , sanatos sa fie. Am o mare nedumerire si grija. Ieri dupa ce am facut restul care a iesit pozitiv am calculat zilele si se pare ca imediat dupa perioada conceperii eu eu si sotul am luat antibiotice (Formilid sau claritromicina). Daca stie cineva ceva depre acest medicament si poate sa ma mai linisteasca pana saptamana viitoare cand merg la medic VA ROG. confuz sarut

sus

Denunta
madalinacret

Copii

14.11.2007 9:00     citat 

Am observat si eu ca nu prea sunt active oradencele. eu am mai intrat pe forum, dar daca nimeni nu scrie nimik, am lasat-o balta.
Coly, eu stiu ca nu e bine sa iei nici un medicament cand esti insarcinata, cel putin si eu cand an fost racita nu aveam voie numai ceaiuri si picaturi de nas, ca sa pot respira. Cu atat mai mult antibiotice.. Dar probabil ca deja ai fost la medic...Apropo, la ce medic te-ai gandit sa mergi sa iti urmareasca sarcina si sa nasti ?
Presupun ca de Raluca nu mai stiti nimik...
Iuliuta, mai stii ceva de Ralu si Soso ?
Dar de Alina Tent ?
Eu inca nu am ramas insarcinata -ce sa va spun, ca am incercat 3 luni si nu s-a prins, asa ca nu disper, desi tare mi-ar place sa raman anul asta...astept weekendul -vineri-, sa vad daca ma vor 'vizita' rusii...
va pup si sper sa mai intrati si pe aici

sus

Denunta
coly

Copii
David-Stefan: 14 ani, 2 luni
Maria-Cristina: 11 ani, 2 luni
am nascut deja!

15.11.2007 3:43     citat 

Buna oradencelor.
Madalinacret inca nu am fost la dr. dar am programare pt maine si abia astept sa vad ce spune. confuz Eu merg la Latico pt ca,cu ea am nascut primul copil si imi place f. mult de ea. La primul copil am fost 9 luni la Craiut si cand am nascut desi sarcina era cu probleme nu a raspuns la telefon. nervos
Sa nu disperi dak nu ramai insarcinata pt ca noi incercam de 6 luni, iar medicii spun ca daca nu ramii dupa 2 ani atunci trebuie sa fii ingrijorata
Eu am ranas exact in luna in care am ramas cu David. scot limba
Iti doresc numai bine si sa ne dai vesti bune. sarut

sus

Denunta
madalinacret

Copii

19.11.2007 9:02     citat 

Mai, mai...sunteti cam lenese...chiar asa , nici o activitate ? Nu se mai intampla nimik in Oradea asta ?

sus

Denunta
RoBlondy

Copii
Alexia Molnar: 14 ani, 3 luni
Raducu Sebastian Molnar: 12 ani, 3 luni
Frisky Molnar: 15 ani, 1 luna

25.11.2007 10:03     citat 

sunt in Oradea!!!!!!!!!!!!!
cu cine ma intalnesc? foarte fericit

sus

Denunta
lilith1

Copii
Maria Carina: 12 ani, 6 luni

26.11.2007 12:01     citat 

Si eu sunt din Oradeaaa
dar locuiesc acu in Brasov.. daca as avea masinutza sub fund as zbughi-o la mama una doua foarte fericit scot limba
CU trenu acu mai greu...Am dus-o pe la 5 luni dar atunci era mai usor de "tinut in frau"
la vara in mod sigur mergem acasuca la Oradea mareee...zona biserica Emanuel....anyone?? sarut

sus

Denunta
madalinacret

Copii

02.12.2007 8:37     citat 

Buna seara
Ce mai ziceti voi ? Eu sunt suparata ca e duminica seara....si maine e iar luni..iar a trecut week-endul...
Noi am fost raciti toti 3, Bogdan cel mai grav, noi poate ca am luat de la el. Am ajuns la injectii cu antibiotice,ca nu i-a trecut ce tratament cu antibiotic oral. Deja e gata, mai ia in seara asta si maine dimineata injectie, si tot maine mergem si la doctor, la control.
Deja il asteptam pe mosu', eu sper ca la mine sa vina cu vestea unui bebe in burtica....altceva nu imi doresc. Trebuie sa incep sa muncesc mai serios zilele astea, ca totusi nu cerd ca ma pot baza in exclusivitate pe mos.. zambet
Astept si sa ne dea nenea doctor 'liber' pt. mers la gradi...sper ca mai apuca sa invete ceva pt. serbare si Bogdan, ca deja a lipsit 8 zile +maine -sigur nu va merge- si probabil si marti...deci vor fi 2 saptamani. important e sa fie sanatos, s nu cumva sa ii revina boala....
Va pup

sus

Denunta
iuliuta

Copii
soarele meu: 13 ani, 11 luni

21.02.2008 10:41     citat 

fetele,va rog frumos daca puteti sa ma ajutati cu nr. de telefon a dr.-lui RAFIK (cred ca asa se scrie) .are cabinetul pe str. care duce spre judetean.nu stiu nici cum se numeste cabinetul ca asa as putea afla nr. de tel.va rog urgent daca puteti ca pe miine am nevoie de o programare.

sus

Denunta
lilith1

Copii

18.07.2008 10:49     citat 

Salutare!
Noi am fost la Apolo doua weekenduri si ne-a placut mult in apa
Ce stiti, la Iosia e vreun bazinas curatel?
Voi la ce strand va balaciti?

sus

Denunta
madalinacret

Copii

13.08.2008 9:37     citat 

Cel mai fain strand e in Felix, la International. E drept ca e 25 de lei intrarea, dar merita. E foarte curat, conditii bune, aduce cu un strand de oamnei civilizati....

sus

Denunta
lilith1

Copii

03.09.2008 3:13     citat 

Noi am fost la Apollo. A fost ok si la cel mare si la cel mic. E 15 lei parca.
Votati- ne si pe noi aici, va rugam:
http://www.naturalist.ro/viata-si-sanat...ania-2008/ Nu, nu sunt poze, sunt vorbe scrise repede de mami.
Multumim.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: