· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Comunitate >Parinti din Romania > e cineva din ORADEA (5)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6
subiect nou  raspunde
autor e cineva din ORADEA (5)     
alinutza_s

14.10.2009 3:18     citat 

Buna ziua mamici zambet
Poate stiti povestea lui Mathias, minunea lui mirumati. Poate stiti si ca, de curand, ea a ramas singura sa lupte pentru Mathi ... Va invit sa dati o mana de ajutor ... cum puteti

http://www.parinti.com/modules.php?name...9&start=90

sus

Denunta
monika_miha

Copii
victoria-elena: 11 ani

10.12.2009 2:39     citat 

Buna fetelor, eu sunt o mamica din Arad si impreuna cu fetita noastra de 1 anisor si 2 luni si sotul, ne vom muta in Oradea incepand cu ianuarie 2010. Chiar acu in wekend o sa venim sa vizitam niste apartamente de inchiriat. Avand in vedere ca am o fetita micuta as avea nevoie de niste numere de telefon de la medici pediatri, care ii considerati voi mai buni, in caz de urgente sa avem la cine apela. Noi isuntem si adepte ale tratamentelor homeopate, asa ca daca cunoasteti vreun medic homeopat as vrea si numarul lui de telefon.
De ce ma interesez asa din timp, ca de cand a implinit 1 an si am incetat sa o mai alaptez pe Viki tot bolnavioara e, raceli din astea comune, dar cu febra.

Va multumesc anticipat si abia astept sa ne cunoastem prin parc la plimbare cu bebei, ca am inteles ca aveti multe parcuri. Noi ca si zona de locuit cautam central sau Rogerius.

sus

Denunta
lilith1

Copii
Maria Carina: 12 ani, 7 luni

15.12.2009 3:08     citat 

----------
monika_miha a scris:
Noi ca si zona de locuit cautam central sau Rogerius.
----------

Buna, eu locuiesc cu sotul in Brasov dar as vrea sa-i "trag" pe ai mei parinti mai aproape de mine-ei locuind in zona aproape centrala( 1 statie de tramvai din centru spre Iosia), Oradea. Apartament cu 3 camere va tenteaza sau cu 2?
Ca parcuri mie mi-a placut in Oradea Balcescu zambet- aproape de gradina Zoologica.
Multa sanatate la bbi

sus

Denunta
monika_miha

Copii

15.12.2009 3:41     citat 

Multumesc mult de oferta, dar am fost sambata si deja am inchiriat un apartament cu 3 camere pe str. Simion Barnutiu.
Mersi si de pontul cu parcul Balcescu.

sus

Denunta
monika_miha

Copii

14.01.2010 3:04     citat 

Referitor la intrebarea mea cu medici pediatri buni in Oradea, nu are nimeni vreo recomandare?
Ca din 16 voi locui in Oradea si e bine sa detii nr vreunui medic pentru puiutu meu.

sus

Denunta
lilith1

Copii

05.02.2010 12:17     citat 

Vand apartament 3 camere in Oradea, zona centrala(Simion Barnutiu),, dispunere centrala (etajul 2, bloc cu 4 etaje), cu imbunatatiri, telefon, internet. tel 0259435589, 0722453596.

sus

madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 15 ani, 5 luni
Casian Radu: 9 ani, 9 luni

12.02.2010 11:00     citat 

Draga monika_miha, pot eu sa oto dau un nr. de telefon al unei doctorite homeopate la care am fost eu cu Bogdan, care e tare draguta si te si programeaza relativ repede -pt. ca mai e un dr homeopat renumit pe aici, si anume dr. Baba, dar care te programeaza dupa 3 luni!-.Pe doctorita noastra o cheama Verdes Ioana tel.0724237121 si are cabinet pe langa fabrica de paine Dorbob de pe str, Aluminei.
Pediatrul copiilor mei e dr. Tagureanu Adrian -tel. 0259436855 sau 0722704705.

sus

Denunta
monika_miha

Copii

12.02.2010 11:27     citat 

Iti multumesc din suflet Madalina pentru numerele de telefon, ca am tot apelat dar nu a raspuns nimeni, si e tare greu cand te muti intr-un oras nou.
E bine sa ai un numar de telefon cand ai un copil asa mic sa stii la cine sa apelezi.
Noi iesim zilnic la plimbare prin Oradea ca incercam sa cunoastem orasul, dar nu prea sunt prin parcuri acu mamici cu puiuti si nu am avut pe cine intreba.

sus

Denunta
mandita

13.05.2010 1:04     citat 

Fetelor,
Am si eu o rugaminte.
Am ajutat o prietena insarcinata sa comande de pe okazii un carucior Brevi B.max si am aflat ca se poate fixa pe el landou Brevi, pentru nou-nascut, ca e mai comod. Daca stiti pe cineva care are partea landou Brevi de vanzare dati un buzz la [email protected].
Stiu ca cei care au sisteme raman de obicei cu landoul ca se foloseste putin.

Va multumesc anticipat.

sus

Denunta
lilith1

Copii

11.05.2014 12:58     citat 

----------
lilith1 a scris:
Vand apartament 3 camere in Oradea, zona centrala(Simion Barnutiu),, dispunere centrala (etajul 2, bloc cu 4 etaje), cu imbunatatiri, telefon, internet. tel 0259435589, 0722453596.
----------

rectific ca de vandut... de 3-4 ani nu mai poate nimeni sa vanda nimic trag cu ochiul)
Schimb apartament 3 camere zona buna Oradea, aproape central, utilat complet, garaj, vedere spate, calduros, luminos, construit 1988 cu asemanator Bucuresti, Gaesti(+ o diferenta ), Constanta, Brasov, sau 2 camere Bucuresti sau casa gata de locuit apropiere Bucuresti, Gaesti, Oradea, Brasov, Ploiesti, Pitesti, Baicoi, Plopeni, Pitesti, Targoviste, etc (geografiaaa...ceva oras aproape de Bucuresti) sau Constanta.
SI telefoanele respective nu mai sunt de actualitate, "noi" sunt 0359427826
sau 0723158145. Dar mai bine scrieti mesaj ca e de discutat cu mai multe personaje. trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: