· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Sanatatea copiilor >Igiena > scutece happy
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »
subiect nou  raspunde
autor scutece happy     
lulu26

Copii
A: 13 ani, 10 luni
B: 13 ani, 10 luni

12.06.2009 4:59     citat 

eu am o mica problemuta, cu wickies nu gasesc niciodata punga mai mare, cu marimea care ne trebuie noua, adica cea mai maare...sunt doar din alea de 20 parca care ne ajunge pe vreo 2 zile, o sa cautam si in alte kauflanduri, ca avem vreo 3 aici in iasi sa vedem

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

12.06.2009 5:35     citat 

Lulu,G a gasit aseara in Kaufland-ul din Pacurari wickies de 12-25kg,44 buc,la 30ron(ceva de genul asta),si mi-a adus acasa surpriza foarte fericit cica erau cam pitite, insa....erau. Incearca si acolo! zambet

sus

Denunta
lulu26

Copii
A: 13 ani, 10 luni
B: 13 ani, 10 luni

14.06.2009 5:49     citat 

merci de pont mami; am luat si noi azi zambet

sus

Denunta
cikita

Copii
Ozcan: 11 ani, 4 luni

06.07.2009 3:34     citat 

sunt bune scutecele Happy?ca sa stiu daca cumpar pe viitor...

sus

Denunta
mamistef

Copii

06.07.2009 3:37     citat 

pai citeste cele 4 pagini anterioare,cikita, sa afli pareri pro si contra zambet

sus

Denunta
mamistef

Copii

06.07.2009 3:39     citat 

----------
lulu26 a scris:
eu am o mica problemuta, cu wickies nu gasesc niciodata punga mai mare, cu marimea care ne trebuie noua, adica cea mai maare...sunt doar din alea de 20 parca care ne ajunge pe vreo 2 zile, o sa cautam si in alte kauflanduri, ca avem vreo 3 aici in iasi sa vedem
----------

a propos,Lulu,eu iau acuma wickies in pachet verde,oarecum patrat, la 37 ron,62 de bucati(ceva de genul asta), 12-25 kg. trag cu ochiul

sus

Denunta
david_ionela2000

Copii
DAVID-ANDREI - UN INGERAS
13 ani

18.07.2009 10:39     citat 

nu stiu cat sunt de bune dar tot pampersul cred ca este pe primul loc

sus

Denunta
CrazyMommy

18.07.2009 10:59     citat 

Pai cum?Tocmai ai spus la topic ul "Absorbantele Pampers o problema!" ca dau pe afara si te gandesti sa incerci Huggies surprins confuz Sau incerci numai sa faci 50 de mesaje sa participi la concurs? confuz rad
Uite aici: http://www.parinti.com/modules.php?name...313#945313

sus

Denunta
chichineata

Copii
Daria: 12 ani, 3 luni

19.07.2009 7:17     citat 

am folosit happy la fetita doar in maternitate, cele ptr nou nascuti cu decupaj la buricut. dar mi s-au parut foarte mari ptr micuta mea. sunt late intre picioare si destul de rigide. am folosit 4 zile in maternitate si pe urma restul le-am dat mai departe. (era un pachet mai mare).
sincer pe urma nu am mai cumparta, dar am mai primit tot in maternitate un scutec happy, nrr 1 parca, si la fel de mare mi s-a parut. intradevar, cat le-am folosit atunci, nu am avut probleme cu ele..sa iasa kk sau sa se ude, dar am folosit f putin timp, si nu avea atata activitate ca acum micuta. am mai spus , libero , dariei i s-au parut cele mai bune.

am luat inainte de libero si wickies, dar tot iesea pe la spate si nu am mai luat.

sus

Denunta
carlitos

Copii
Andra-Analis: 14 ani, 11 luni
Antonio Gabriel: 12 ani, 5 luni

18.12.2009 9:11     citat 

Nu am folosit niciodata alta marca decat pampers...mi se par un pic mai groase. Poate am sa am ocazit sa folosesc ...cine stie...va spun atunci.

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

18.12.2009 10:02     citat 

La prima fata am folosit doar Pampers...cum incercam altceva se irita...la asta mica nu pot spune acelasi lucru...pentru ca de la Pampers mi se irita. surprins
Am tot folosit Happy...intr.o zi am ramas fara si i.am dat tel sotului sa cumpere.Cel mai apropiat market era kaufland...s.a dus acolo si mi.a venit cu wickies in pachet verde..Mi.a venit sa.l iau la suturi... jenat
CE puteam sa fac cu ele? le.am folosit...si de atunci numai d.alea folosim. Sunt mai ieftine si.s si bune...nu iese pipi/kk din ele ...asa cum pateam la pampers.
Le recomand!
7-14kg-72 buc - 38lei

Ce ma deranja cel mai tare la pampers era mirosul nervos nervos

sus

Denunta
cikita

Copii
Ozcan: 11 ani, 4 luni

12.01.2010 6:28     citat 

am luat si eu de proba sunt super si mai accesibile la pret tot din kaufland am observat ca si servetelele umede sunt super bune.am luat si lapte de corp pentru bebe si e misto. cool

sus

Denunta
thisa

Copii
Ioan

03.12.2010 10:30     citat 

Noi am luat pt puiul nostru pana acum num ai pampers si am fost foarte multumiti, nu stiu cine ne-a pus insa sa incercam altceva mai pt buzunarul nostru...happy. Regratam amarnic pt ca sunt proaste, nu se inchid bine in lateral, nu se muleaza si se uda bebe al nostru pe body de cateva ori pe zi, tot spalam la body-uri de ne vine rau, plus ca folosim cate 6 pe zi...se pare ca nu am facut economie, ci risipa, sfatuim mamele sa nu cumpere scutece happy!

sus

Denunta
bebemyc

Copii
Cristian : 14 ani, 8 luni
Elena, Alin si Andrei - tripleti
10 ani, 7 luni
Andrada: 16 ani, 6 luni

24.05.2011 7:38     citat 

sunt foarte bune scutecele de la happy. noi le alternam dupa posibilitati. rad rad ca la 3 cati am..va dati seama cate baxuri ne trebuiesc. cred ca lumea s-a invatat sa cumpere pampers si de aceea cei ce incep cu ele nu mai renunta. eu sunt multumita de ele

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 15 ani, 2 luni
V mic: 10 ani

24.05.2011 7:46     citat 

Mie nu mi-au placut absolut deloc. Sunt si foarte groase si mai mult de un pipi nu tin. Nu mai cumpar niciodata.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: