· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > La cumparaturi >Prin magazine > Ce stiti de produsele CaliVita?
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor Ce stiti de produsele CaliVita?     
abramburica

Copii
THAISA DANA TEODORA : 15 ani, 11 luni
MARIUS DANIEL LAURENTIU ANDREI: 11 ani

10.01.2008 2:29     citat 

Pt cei care doresc mai multe informatii despre prodse si biorezonanta care o poti face la ei, sa-mi trimita mes privat sau la mail [email protected].
Va astept pt informatii

sus

Denunta
delfinasha

Copii
Tudor Mircea: 14 ani, 5 luni
Kristine Elena: 10 ani, 7 luni

18.01.2008 3:27     citat 

eu am luat o tura de Acidophilus de la Calivita si pot sa spun ca mi-a facut bine. acum as vrea sa incerc ceva pt oboseala, sunt mereu obosita, dar nu stiu ce. am cautat pe net si am gasit mai multe remedii
# Stress Management
# Energy & Memory
# Panax Ginseng
# Bee Power Royal Jel.
se precizeaza ca produsele sunt enumerate pe cat posibil in ordinea importantei lor relative la afectiunea (categoria) la care au fost incadrate. dar as fi vrut totusi si parerea cuiva care a luat ceva pt oboseala.
a luat cineva ceva din ce am enumerat mai sus?

sus

Denunta
babyyy

Copii
seby: 14 ani

18.01.2008 5:06     citat 

Delphinasa , acidophilus pt ce l-ai luat?

pupici

sus

Denunta
delfinasha

Copii

18.01.2008 6:22     citat 

babyyy, acidophilus l-am luat pt ca nu aveam o digestie f buna, aveam gaze si imi iesise si helicobacterul la analize. fiimiu in aceeasi perioada era cu digestia varza si doctorita lui pediatru mi-a zis sa iau si eu acidophilus, iar lui ii tot dadeam ecoflorina.

sus

Denunta
abramburica

Copii

04.02.2008 12:55     citat 

Eu recomand ca tratamentele CaliVita sa fie luate in urma unei biorezonante facute la ei.Dr poate sa-ti spuna ce este mai bun pt fiecare in parte deoarece au si mai multe tipuri de tratament pe aceiasi boala sa zic asa

sus

Denunta
delfinasha

Copii

04.02.2008 10:54     citat 

abramburica, nu te-am mai intalnit pe traseu (k sa zic asa) ..stiu ca ati avut pseudomonas, cum ati scapat pana la urma de ea?

sus

Denunta
abramburica

Copii

06.02.2008 3:31     citat 

Cu noni de la Calivita scot limba

sus

Denunta
mariana005

10.03.2010 11:56   Despre Produsele Calivita  citat 

Buna !

Este adevarat ceea ce am citit aici.

Un site prompt de unde ma aprovozionez eu este acesta:
[...]Daca aveti nevoie de informatii vi-l recomand.

[...]

Sper ca informatiile pe care le-am scris aici sa va foloseasca.

Va doresc o viata sanatoasa si fericita !!!

sus

Denunta
arrabela

11.03.2010 11:06     citat 

Daca tot a fost reactualizat subiectul vin sa-i laud si eu un pic, caci m-au ajutat fff mult unele produse de la ei.
chiar dak sunt reprezentant nu am facut mare branza pt k lumea le considera f scumpe in continuuare, asa k m-am multumit sa le folosesc doar eu si mama.
eu am avut mari probleme in ultimii 2 ani si am luat Rhodiolin de la ei care a facut minuni, asa ca am scapat de psihiatru si spitalul 9 unde ajungeam in cel mai rau caz. De la inceputul verii luam pana toamna Beta Carotene, atat pentru piele cat si pentru ochi la care am mari probleme. Toata vara m-am bronzat f frumos si nu m-am cojit deloc.
Am mai fost tare multumita de Energie si Memorie in ultima sesiune in facu si inainte de licenta, nu imi venea sa cred ce efect aveau, retineam cu f mare usurinta si nu oboseam prea repede.
Am mai folosit si altele dar de astea am fost cea mai multumita. rad

sus

Denunta
MaktubGirl

22.09.2011 10:08   Salvata de produse Calivita  citat 

Inca de la inceput tin sa mentionez ca nu sunt distribuitor Calivita si ca nu am nici un fel de interes sa le fac reclama. Va scriu pentru ca a fost o perioada in care cautam disperata pe forumuri ceva care sa ma ajute sa-mi revin, sa scap de oboseala cumplita care ma facea sa dorm 20 de ore din 24. In urma unui tratament medicamentos pentru o problema la plamani, m-am trezit cu o oboseala si cu o depresie inexplicabile care timp de 6 luni m-au tinut la pat. La analize nu-mi iesea nimic, iar toti medicii la care am fost mi-au sugerat ca e ceva ce tine de imaginatia mea, mi-au sugerat sa fac sport, sa ma duc la psihiatru, sa renunt la anticonceptionale, sa fac yoga etc. Numai tampenii care nu mi-au folosit la nimic. Am incercat toate produsele naturiste renumite si nimic. Intr-o zi mi-a adus un prieten Liver Aid si mi-a spus ca e convins ca medicamentele in combinatie cu anticonceptionalele imi facusera praf ficatul si imunitatea. Intr-adevar in 48 de ore eram alt om. Nu am luat decat vreo 2 cutii. Asta a fost acum doi ani. De atunci am mai luat o cutie inbtr-o perioada in care mancam multe prajeli si munceam in stres. A avut acelasi efect miraculos. In afara de acest produs, am mai luat Immunaid si efectele s-au vazut imediat: nu am mai racit deloc, iar parul, unghiile si pielea mi s-au schimbat. Nu sunt vreo maniaca a pastilelor, dar am vrut sa stie toata lumea ca am ajuns cu greu la aceste produse care m-au ajutat cum altele nu au reusit. De atunci le recomand la toata lumea, fara vreun interes. Oricum nu prea ai cum sa castigi bani de pe urma lor. Sau cel putin nu la ce comenzi am facut eu. Daca v-as spune ce efecte a avut si la mama mea, probabil ati spune ca exagerez. Incercati-le asa cum ati incercat multe alte produse, ca prea mult nu aveti de pierdut! Si cand descoperiti ceva care a functionat, scrieti-le si altora! Uneori internetul ramane ultima speranta a acelora pentru care medicii nu au raspunsuri serioase.

sus

Denunta
calivita

07.03.2012 10:00     citat 

Puteti cumpara si de aici produse calivita. Daca se plateste in avans transportul este gratuit! Mai multe detalii gasiti pe site.

sus

Denunta
CaliVita_4u

16.01.2014 12:48   Oferte produse CaliVita  citat 

Oferim produse Calivita la preturi mici. Ca sa ajungeti la produse apasati aici. Reduceri de 10% pentru cei care doresc card de fidelitate!

sus

Denunta
RemediumFarm

09.07.2014 11:22     citat 

Farmacia Remedium ofera o gama larga de produse online pentru mamici si copii. Produse alimentare, utile diversificatiei sau lapte praf, precum cosmetice din gama Chicco, Mustela, Bübchen, SebaMed, Töpfer pot fi comandate online: www.remediumfarm.ro

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: