· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > Hotarari majore
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor Hotarari majore     
Denise

Copii
Tyron.B: 19 ani, 9 luni
Imara Romina Luona: 15 ani, 2 luni
Amylyn: 21 ani

07.10.2002 10:12     citat 

hmmmm
aici un pachet marlboro costa 3,20 euro asa ca tot scumpe sint si eu fumez deci drum si marlboro deci un pachet de drum fara foite e 3,61 cu foite e 3,84euro:mad:

in romania is mai ieftine orisicum ......se pare ca numa aici tigarile si benzina is de valoare mare rad

sus

Denunta
netwalker

Copii
Miruna: 21 ani, 4 luni

08.10.2002 11:17     citat 

Important e sa ai vointa! Mai discutam peste o luna. Daca ai rezultate, vreau sa-mi comunici si mie ambele retete.

sus

Denunta
netwalker

Copii
Miruna: 21 ani, 4 luni

08.10.2002 11:24     citat 

Lastul de fumat ingrasa. Daca esti grasa te apuci de fumat. Stresul, nervii etc. te slabesc. Daca esti nervos te apuci de fumat. Daca nu ai timpul ocupat te apuci de fumat. Daca nu muncesti, nu ai bani de tigari si trebuie sa te lasi de fumat. Ce incurcatura si contradictii.

Vrei sa slabesti si in acelasi timp sa te lasi de fumat.
Unde lucrezi de nu exista stress? Sunt convins ca este posibil. Acolo.

Cand ai cea mai apropiata petrecere? Ce ai sa faci acolo?

Nu rade de ce am scris. Rasul ingrasa.

La tot ce am scris pana acum adauga foarte fericitfoarte fericitfoarte fericit

Succes, tine-te cu dintii de ce-ai hotarat, evita ispitele si ai sa devii idolul multora.

sus

Denunta
lilith1967

08.10.2002 2:04     citat 

surprins scot limbatrag cu ochiul

sus

Denunta
muztu

Copii
Eca
Peter

30.11.2002 1:18     citat 

<font color=NN55FF>Lidia, cum mai stai cu... hotararile majore????? Mai exista vointa????????</font>

sus

Denunta
lilith1967

30.11.2002 2:25     citat 

Mutzulica, stau cam asa: de slabit pana acum am slabit 11 lb (asta-i ceva mai mult de 5 kile). foarte fericit
Cu fumatul insa.... trist sunt un magar! n-am fumat 1 luna si pe urma vine barbatu-meu cu tigarile acasa si.... imi fac autocritica! Da' nu ma las! (adica nu ma las de lasat.... daca intelegi)trag cu ochiul

sus

Denunta
georgia

Copii
Vlad Bogdan: 19 ani, 1 luna

01.12.2002 1:26     citat 

Bravo Lidia! Cam tarziu cu mesajul, dar ma bucur sa aud ca totul merge, mai ales cura de slabire, super 5 kg e ok si fara fumat. Eu cand am aterizat in Calgary, acum 1 an si 8 luni, am aruncat pachetele de tigari si eu si sotul, a urmat apoi o luna, in care am pus nici mai mult nici mai putin de 6 kg si apoi luna urmatoare a aparut Vlad in burtica, pana in aprilie anul asta am carat in spate 20 kg in plus. Din aprilie pana acum am dat jos 21 kg , dar m-am reapucat de fumat, fumez cam 3 -4 tigari pe zi, altfel m-as fi dat cu capul de pereti cu Vladutul meu. Asta e, la noi un pachet de tigari costa 10 cad:(, mai scump ca la voi, uffff, noroc ca sotul nu mai fumeaza ca altfel....o sa ma mai las de fumat daca vine al doilea bebe, poate de tot. Pupici si muuult succes! Sa ne tii la curent.

sus

Denunta
georgia

Copii
Vlad Bogdan: 19 ani, 1 luna

02.01.2003 11:58     citat 

Lidia!!!!! Ce mai faci? Cum ami stai cu fumatul? Dar cu kg? HAi mai zi-ne si noua poate ne apucam si noi de slabit si de lasat de fumat( mai greu) ca nu vreau deocamdata.....!! Asteptam vesti!

sus

Denunta
lilith1967

03.01.2003 12:01     citat 

Am mai slabit 1,5 kg. de la ultimul "raport".... Cu fumatul..... am inceput iarasi.... sa ma las (de ieri). Ufff! imi vine sa ma catar pe pereti!

Cu slabitul e mai simplu acum.... mi-am intrat in mana. Pe timpul sarbatorilor am reusit sa nu ma ingras (maaaare lucru). Va tin la curent in continuare!

sus

Denunta
muztu

Copii
Eca
Peter

03.01.2003 5:07     citat 

<font color=NN55FF>Lidia, te admir. Si eu am reusit sa slabesc destul de mult, mai am doar un kilogram peste greutatea mea normala, dar tare greu imi este sa ma abtin de la mancare. Eu acum lupt sa ma mentin macar asa, daca nu reusesc sa slabesc.
Iar la chestia cu fumatul, ce sa zic? Si eu pana sa ma las cu adevarat am avut sute de tentative pana sa reusesc, asa ca se pare ca esti pe drumul cel bun. Succes!</font>

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: