· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Diverse > andreea marin sufera de tiroida?
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2  »
subiect nou  raspunde
autor andreea marin sufera de tiroida?     
ad72

Copii
Alex

15.12.2007 9:47   andreea marin sufera de tiroida?  citat 

mai fetelor, ce sa zic, am si eu niste zile mai linistite si am dat peste andreea marin la surprize si m a socat gatul ei care s a ingrosat cumplit de tare....aveti cunostinta daca are ceva??

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

15.12.2007 10:06     citat 

s-a ingrasat destul de mult in sarcina dar de azi va incepe sa slabeasca (sau ma rog, curand) pt ca tocmai ce-a nascut o fetita de cca 3250 g si 53 cm prin cezariana. stiu datele exact ca le-am citit in stirea de pe site protv.

sus

Denunta
natalya_2014

Copii
Robert Cristian: 10 ani, 3 luni

15.12.2007 10:18     citat 

offf de asta nu mai dorm eu noaptea ca are andreea marin probleme cu glanda tiroida rad rad rad rad

sus

Denunta
ad72

Copii
Alex

15.12.2007 10:23     citat 

multam dodosasha de info.....n am apucat sa vad nici o stire pana acuma

sus

Denunta
elisse

Copii
IOANA
AMALIA

17.12.2007 11:41     citat 

----------
natalya_2014 a scris:
offf de asta nu mai dorm eu noaptea ca are andreea marin probleme cu glanda tiroida rad rad rad rad
----------

chiar asa prostit eu m-am rasucit in pat azi noapte gandindu-ma la problema asta rad rad rad

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 10 ani
Paula-Maria: 8 ani, 8 luni

18.12.2007 6:01     citat 

[quote="elisse"]----------
natalya_2014 a scris:
----------

chiar asa prostit eu m-am rasucit in pat azi noapte gandindu-ma la problema asta rad rad rad[/quo
rad rad rad rad

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 11 ani, 6 luni
Zuza: 8 ani, 1 luna

18.12.2007 6:05     citat 

NO! Nu trebuia sa va rasuciti voi ca are cine! nu va consumati dragelor cand nu-i cazul.

Am vazut-o si eu in treacat si mi-a placut ca nu s-a stresat de kg-mele luate in sarcina, se vede ca pt ea a fost mai importanta sanatate copilului decat silueta, o avea vreme si de asta de acum.
Asta e! unele-s mai norocoase cu kg-mele in sarcina, ea a pus in jur de 30kg si eu la fel, nu a fost musai sa se invarta nimeni in pat nici pt mine scot limba

Sanatate Adreei si puiutei Violeta!

sus

Denunta
elisse

Copii
IOANA
AMALIA

18.12.2007 6:10     citat 

[quote="ICEMOON"]NO! Nu trebuia sa va rasuciti voi ca are cine! nu va consumati dragelor cand nu-i cazul.[\quote]

Nu s-a rasucit nimeni stai linistita trag cu ochiul Poate doar ad72 care a postat subiectul prostit

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

18.12.2007 6:12     citat 

Eu is foarte linistita se pare ca altcineva nu inghite trag cu ochiul

sus

Denunta
micutza_25

Copii

18.12.2007 6:19     citat 

rad rad rad rad

sus

Denunta
ad72

Copii
Alex

18.12.2007 9:55     citat 

no, ce zic eu si ce pricep altii....

mie imi pace de andreea marin chiar daca nu am timp sa ma uit la tv prea mult
mi se pare ca e super si mi ar fi parut rau sa se fi imbolnavit pe parcursul sarcinii de ceva...mai ales ca am auzit cat de mult si a dorit un copil....
am o prietena care sufera de hipotiroida (si are un gat foarte ingrosat) si pot sa va spun ca nu are o viata usoara deloc.....este o boala cumplita care nu se reduce doar la niste kg in plus...eu nu m am referit la kg andreei marin....

insa oare de ce femeile se gandesc intotdeauna la rau mai intai??

cat despre dormit noaptea, slava domnului, al meu pui doarme de la 10 la 10 de cand s a nascut asa ca eu chiar dorm bine noaptea.

sus

Denunta
micutza_25

Copii

18.12.2007 10:10     citat 

----------
ICEMOON a scris:
NO! Nu trebuia sa va rasuciti voi ca are cine! nu va consumati dragelor cand nu-i cazul.

Am vazut-o si eu in treacat si mi-a placut ca nu s-a stresat de kg-mele luate in sarcina, se vede ca pt ea a fost mai importanta sanatate copilului decat silueta, o avea vreme si de asta de acum.
Asta e! unele-s mai norocoase cu kg-mele in sarcina, ea a pus in jur de 30kg si eu la fel, nu a fost musai sa se invarta nimeni in pat nici pt mine scot limba

Sanatate Adreei si puiutei Violeta!
----------

Ioooooooooooi, 30kg????????? Eu am pus 16 si tot mai am de dat jos...oare ea cand le da?! ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap intrebare intrebare intrebare plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
Marinutza

Copii
Alexandru zis Trompetzic: 12 ani, 5 luni

19.12.2007 1:25     citat 

la anu' si la multi ani (dar asta se rezolva cu cutitul ca isi permite trag cu ochiul )

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

19.12.2007 9:24     citat 

La anu si la multi ani! rad ce inteligent!

Uite in ciuda ta nervos eu le-am dat toate jos si inca un pic pe langa! in total 34kg pierdute nervos si crede-ma nu am apelat la bisturiu trag cu ochiul

sus

Denunta
Carmella

19.12.2007 9:25     citat 

Eu am pus vreo 30 si am dat jos vreo 35 in mai putin de 6 luni ... fara cutit, dar la 19 ani trag cu ochiul

Oricum felicitari Andreei si multa sanatate ei si fetitei, a fost o curajoasa sa se afiseze cu astea 30 de kg de la sfirsitul sarcinii, si trebuie sa recunoastem ca era mai frumoasa ca oricind zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: