· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Ajutoare > Vine Mos Craciun!!!
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  »
subiect nou  raspunde
autor Vine Mos Craciun!!!     
ramona_prv

Copii
LARISA AURELIA: 15 ani, 6 luni

20.12.2007 6:16     citat 

----------
tao-tao a scris:
baietelul din Tecuci nu a fost mentionat aici, pe mine m-a contactat mamica lui, med, pe messenger; baiatul are 7 luni, 74 cm si 9 kg, exact cat are fie-mea acum; nu am mare lucru pt el si de aia am contactat-o pe rdolyy
rdolyy, deci trimite la Tecuci...

deci baietelul de 9 luni propus de ramona e altul, e din Timisoara, din cate am vazut......ramona, asa-i?
----------

eu sunt din timisoara baietelul sta in suceava dar iti trimit adresa pe pm

sus

Denunta
ramona_prv

Copii

20.12.2007 6:21     citat 

baietelul din suceava a primi tun pachet de la bursucu si dela karin ghetele

rdolyy eu nu spunea, de tine sunt alte fete care au promis inaintea ta si nici acuma nu au aparut la posta acest forum cred ca este pt a ajuta nu pt lauda nu cer sa s etrimita in cateva zile dar au trecut saptamani eu am notat toate fetele care miau raspuns la ajutor nu cer sa se ajunga chiar de craciun e normal fiecare cu treburi ,pregateli,si una nici posta nu functioneaza normal in prag de sarbatoare si aam ajutat pe unele care au avut nevoie dar mam tinut de cuvant

sus

Denunta
alinutza_s

20.12.2007 9:40     citat 

Me_andra ti-am scris detalii despre pachete pe privat.

Altela am trimis pachetul pentru familia aceea cu baieti mai mari.

Fetelor haideti sa nu ne certam sau mai bine zis sa nu ne aprindem. Eu una inteleg foarte bine cum e cu timpul. Am stat cu pachetele la usa o saptamana. Ba am ajuns tarziu acasa, ba am plecat din oras... Eu zic ca daca putem sa le trimitem sa ajunga inainte de Craciun e bine, daca nu in orice zi e bine venit un dar. zambet
Eu zic sa continuam acest topic pana la urmatoarea ocazie de daruit cate putin celor mai nevoiasi ca noi.

Va multumesc inca odata pentru implicare sarut sarut sarut

sus

Denunta
elly_mami_asistenta

Copii
Eliana-Stefania Alexandra - minunea noastra...
17 ani, 10 luni

20.12.2007 11:36     citat 

Mie mi-ar veni mai bine sa ma intalnesc cu cineva sa dau pachetele...nu stiu dk ajung asa repde la posta...dar oricum ma voi mobiliza sa le adun...incaltamintea o am psa deja, mai trebuie sa sortez lucrusoarele...

sus

Denunta
wildrose

Copii
Mihai: 18 ani, 9 luni
Amarilis: 10 ani, 3 luni

21.12.2007 11:07     citat 

Am si eu hainute de dat...si incaltaminte...chiar si ceva jucarii...
Pentru 3 ani...stiu ca nu mai ajung de Craciun...dar poate are cineva nevoie...si poate nu-i tarziu...

sus

Denunta
lillyvds

Copii
Robert Mihai: 15 ani, 10 luni
Laura Maria: 13 ani, 9 luni

21.12.2007 12:04     citat 

----------
tao-tao a scris:
baietelul din Tecuci nu a fost mentionat aici, pe mine m-a contactat mamica lui, med, pe messenger; baiatul are 7 luni, 74 cm si 9 kg, exact cat are fie-mea acum; nu am mare lucru pt el si de aia am contactat-o pe rdolyy
rdolyy, deci trimite la Tecuci...
----------

Fetelor,nu stiu ce se petrece aici,insa baietelul din Tecuci care nu a fost mentionat,e de fapt baietelul lui Carisma,care a primit deja pachet de la mine,Bavi si cine s-a mai oferit.
Acum vine cu alt id?..Med?...toata treaba asta mi-a lasat un gust amar...de ce nu spune domle ca vrea sa primeasca de la toata lumea?de fapt cred ca e putin egoista...nu am treaba,poate sa-i dea tot forumul cat vrea,dar de ce se ascunde sub alt id.cand de fapt adresa e aceeasi?
si de ce sa nu mai beneficieze si alt copilas de bucuria Craciunului?
Cred ca m-am invatat minte,o sa dau de-acum inainte doar personal daca mai am ceva de dat si doar cui stiu ca are cu adevarat nevoie.
M-a mai dat peste cap si o prietena care are o cucoana pe scara cu magazin SH.si primeste cucoana donatii din toata tara,si ea le vinde la magazin.Donatii trimise de mamici dupa forumuri,ca noi.

sus

Denunta
karin

Copii
Andrei-Cristian: 15 ani, 9 luni

21.12.2007 1:15     citat 

Lillyvds, eu zic sa nu-ti para rau, mai ales ca ai facut donatia cu sufletul deschis. zambet Ca si in cazul Ramonei_prv, daca chiar cineva vrea sa "fenteze" pacatele si le face singur !
Dar sa speram ca a fost doar o neintelegere si ca totul va fi bine !

Rdolyy, baietelul de care vorbea Ramona este din Suceava. zambet

Sarbatori fericite !

sus

Denunta
atleta

Copii
Alexandru - Zorro
14 ani, 8 luni

21.12.2007 3:27     citat 

----------
alinutza_s a scris:
Atleta scot limba am trimis pachetul pentru familia aceea cu baieti mai mari
----------

Multumesc din suflet Alinutza. sarut
Azi am vorbit cu ei, si le am zis sa intrebe la posta.
pupici sarut

sus

Denunta
med

21.12.2007 6:04     citat 

Nu stiu cine este Carisma,eu sunt med este adresa mea cea specificata,nu am un alt nume pe forum,nu am de ce sa ma ascund sub alt nume tocmai de aceea vreau sa se lamureasca situatia.
Poate cineva a vrut sa ma ajute,dand adresa mea ,nu stiu.
Eu am primit 3 pachete 1 din ploiesti,2 din bucuresti .Si am vorbit cu tao-tao pe mess.
Am primit de la Bavi ii multumesc mult si am crezut ca sunt prietene de pe forum ale lui Bavi.
Urmaresc pe forum pentru ca lucrurile ramase mici si primite as vrea sa le donez la randul meu unui copil care are nevoie.

Daca mas simti vinovata cu ceva nu as incerca sa lamuresc lucrurile.
Repet acest carisma nu sunt eu.Va rog sa ma credeti pentru ca nu incerc sa profit de nimic.

sus

Denunta
med

21.12.2007 6:08     citat 

Imi cer mii de scuze pentru neintelegere,repet nu am nici o vina.

sus

Denunta
ramona_prv

Copii

21.12.2007 6:42     citat 

----------
alinutza_s a scris:
Me_andra ti-am scris detalii despre pachete pe privat.

Altela am trimis pachetul pentru familia aceea cu baieti mai mari.

Fetelor haideti sa nu ne certam sau mai bine zis sa nu ne aprindem. Eu una inteleg foarte bine cum e cu timpul. Am stat cu pachetele la usa o saptamana. Ba am ajuns tarziu acasa, ba am plecat din oras... Eu zic ca daca putem sa le trimitem sa ajunga inainte de Craciun e bine, daca nu in orice zi e bine venit un dar. zambet
Eu zic sa continuam acest topic pana la urmatoarea ocazie de daruit cate putin celor mai nevoiasi ca noi.

Va multumesc inca odata pentru implicare sarut sarut sarut
----------

eu nu ma cert cu nimeni si vreau sa fac cearta dar daca tot scriem ca donam pai sa donam

Pana acuma am tacut in trecut in vara am scris despre niste vecine mai sarace 2surori cu 3copii mici va spun sincer 8persoane miau raspuns si miau spus le vor trimite un mic ajutor si din 8persoane doar 3miau trimis nici in ziua de azi nu au primit nimic chiar si lisa cu hainele trimise am primise dar din pacate doar cu lista au ramas

vreau sa multumesc cuiva dar nu stiu un nume care a trimis pachet pt cunostinta mea din suceava pe adresa unei firme la destinatar apare o firma cine stie ca a trimis asa le multumesc si eu si bogdi pt cadourile primite

sus

Denunta
lillyvds

Copii
Robert Mihai: 15 ani, 10 luni
Laura Maria: 13 ani, 9 luni

21.12.2007 7:25     citat 

Med,nu ai primit si din Pitesti?sau in loc de Pitesti ai scris Ploiesti?pt ca pe aceeasi adresa (data de Carisma pe privat) am trimis si eu un pachet.Daca a ajuns la tine,ma bucur din suflet,ca eram asa amarata...am mai stat si cu Robert la posta la o coada infernala,plus ca imi parea rau si de hainutele trimise,de cand cu incurcatura asta numai la prostii ma gandesc,chiar imi parea rau.
Nu stiu cine este Carisma si de ce a folosit adresa ta,chiar cu detalii despre copil,daca vrei iti trimit toate mes.de la ea pe privat,zicea ca vorbeste de la o vecina de pe net.
In fine...te rog sa verifici daca ai primit si din Pitesti un pachet,e singura mea rugaminte.

sus

Denunta
med

21.12.2007 7:32     citat 

Da,este vorba de Pitesti,dar eram tare suparata si am gresit.scuze.
Iti multumesc mult.

sus

Denunta
rdolyy

Copii
EDUARD-MIHAI - O minune de copil.
15 ani, 3 luni

21.12.2007 7:40     citat 

Med adresa ta e cea mentionata de mine??ca nu mai inteleg confuz

sus

Denunta
med

21.12.2007 8:02     citat 

Lilyvds,te rog frumos trimite mi pe mp,mesajele carismei poate imi dau seama despre cine este vorba.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: