· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de primavara 2007- Cap. 18
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de primavara 2007- Cap. 18     
Cafelutza

Copii
E S: 13 ani, 8 luni
A M: 9 ani, 9 luni

31.12.2007 9:07     citat 

5 martie Vlad Stefan (pui de claudiadinu) ora 21:15 , 3,200kg, 50 cm, Apgar 8, Baicoi
5 martie Denis (pui de jenn) 3,500kg, 52cm, Brasov
6 martie - Ana-Maria (pui de pufyka) ora 3:25, 3,600kg, Apgar 9, Botosani
11 martie - Teodor (pui de laura_feelings) ora11, 3,300kg, Vrancea - Poze
16 martie - Mario David (pui de desiree) 2,500kg, Bucuresti
20 martie - Irina-Florentina (pui de vanjelyk) 3,300kg
21 martie Vladimir (pui de crriss) ora 12:50, 3,400kg, 53cm, Medgidia
24 martie Andy (pui de maryanda),ora 06:15, 3,500kg, 50cm,Apgar 9, Bacau
26 martie - Maria Desiree Elizabeth(Mariuca) (pui de MaggieB) ora 23:38, 2,760kg, 48cm, Apgar 9-10, Olanda Poze
26 martie - Mihai Cristian (pui de mimi76) ora 3:10, 4,500kg, 53cm, Apgar 9, Bucuresti
27 martie Mario Florian (pui de christine27 3,200 kg, 49cm
28 martie - Daria-Nicole (pui de iulianaem) ora 9:00, 3,170kg, 48cm, Apgar 9, Craiova Poze
28 martie - Calin(pui de lady_D) ora 22:15, 3,200kg, 52cm

4 aprilie Maria-Anca (pui de Vipera) 3,150kg, 52cm, Apgar 10, Bucuresti
5 aprilie Teodora Maria (pui de Cruela) 3,800kg, 57cm, Apgar 10, Cluj Napoca
10 aprilie Alexandra Georgiana (pui de roxy_pisoiu) ora 11:05, 4,000kg, 51cm, Bucuresti
12 aprilie Gabriela (pui de Hellene73) ora 9:45, 3,520kg,51cm, Apgar 10, Suceava Poze
15 aprilie Raul (pui de bebiku) 4,000kg, 52cm, Apgar 4, Botosani
22 aprilie Adnan (pui de Shadia) 3,400kg, 54cm, Cluj Poze

5 mai Denis Florin (pui de cristinarotar) ora 10:50, 3,600kg, 55cm, Apgar 8,9, Sibiu
7 mai Eduard-Stefan (pui de Cafelutza) ora 19:55, 3,600kg, 52cm, Apgar 8, Ploiesti
7 mai Teodora-Maria (pui de sadicutza) ora 23:10, 3,150kg, 49cm, Apgar 9, Bucuresti Poze
10mai Rihanna (pui de business) ora 12:20, 3,100kg, 49cm, Apgar 9, Galati
12 mai Mihnea Viorel Catalin (pui de Lorri) ora 6:05, 3,700kg, 54cm, Apgar 9, Craiova Poze
15 mai Eric-Alexandru (pui de bubulinaRea), 3,300kg, 51 cm, Sibiu
18 mai Nikolas Levi (pui de mcelle), ora 14:15, 4,500kg, 55cm, Apgar 9,10, Bucuresti Poze
21 mai Angel-Gabriel (pui de adutza25), 3,400kg, 53cm, Apgar 9, Teius
28 mai Ana Stefana (pui de nicolle_77), ora 07:10, 2,850kg, Apgar10/10, Cluj
29 mai Cosmin Andrei (pui de hela), Alexandria
31mai Alexia-Elena(pui de miha-alexia), ora 08:35, 3,600kg, 54cm, Apgar 9, Sibiu

Avem 12 fetite si 18 baietei, sa cresca mari si sanatosi!!! Si lista ramane deschisa...

Capitolele anterioare:1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17

Nota:
- Cine doreste sa existe in dreptul lui bebe link cu poze, sa imi aduca la cunostinta adresa;
- Daca doriti sa atasati o poza mesajului, accesati site-ul www.holdthatpic.com, uploadati poza dorita, apoi copiati textul rezultat la Bbcode (aflat in casuta de sub mijlocul pozei) in fereastra de raspuns alaturi de mesaj. Sau puteti accesa www.photobucket.com, sa creati un cont, sa uploadati poza dorita si apoi copiati textul rezultat la IMG Code. ATENTIE: marimea pozei sa nu afecteze fereastra astfel incat sa faca necesara utilizarea barei de scroll orizontal. Pentru a verifica atasarea corecta a pozei apasati butonul Vizualizare si daca este ok, apasati butonul Trimite. Succes.

sus

Denunta
iulianaem

Copii
Sara: 15 ani, 10 luni
Daria: 13 ani, 9 luni

31.12.2007 4:55     citat 

La multi ani!!!! Sa aveti parte de tot ceea ce va doriti in noul an!!!!!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
crriss

Copii
Vladimir: 13 ani, 10 luni
Filip: 11 ani, 1 luna

31.12.2007 5:04     citat 

La multi ani frumosi si bogati in sanatate, fericire, liniste tuturor!

Vladimir pupa printesele si saluta cavalerii de primavara pentru 2008
sarut sarut sarut

Sa ne revedem cu bine si cu povesti frumoase sarut

sus

Denunta
Hellene73

Copii
George: 18 ani, 4 luni
Gabriela: 13 ani, 9 luni

31.12.2007 5:54   La multi ani!  citat 

La multi ani pentru voi si cei dragi ai vostri! Sa aveti un an la fel de frumos ca acesta, plin de zambetele si nazdravaniile bebicilor nostri, fara medici si alte chestii de astea, doar bucurii de dimineata pana dimineata! sarut sarut sarut

La multe lunite puiuta scumpa Alexia!
sarut

Va pup pe toate si sa ne auzim/vedem/povestim cu spor si in anul 2008!

sus

Denunta
Hellene73

Copii
George: 18 ani, 4 luni
Gabriela: 13 ani, 9 luni

01.01.2008 12:24     citat 

Tot eu scot limba LA MULTI ANI! Gata, oficial in 2008! cool

sus

Denunta
Cafelutza

Copii

01.01.2008 8:55     citat 

zambet Hellene, ai fost prima!!!
La multi ani tuturor!!!
Pupici! sarut sarut sarut

sus

Denunta
Cafelutza

Copii

01.01.2008 10:00     citat 

Urmaresc de cateva zile subiectul legat de vanzarea acestui site, uitati aici
Eu sper sa fie bine pana la urma! scot limba Eu zic deocamdata decat : good bye si ... welcome! Vom vedea cum va fi!

sus

Denunta
claudiadinu

Copii
Vlad Stefan: 13 ani, 10 luni

01.01.2008 10:10     citat 

LA MULTI ANI!

Sa aveti un an plin de bucurii si sa vi se indeplineasca toate dorintele!
La multi ani pentru 2008!

sus

Denunta
crriss

Copii

01.01.2008 11:02     citat 

La multi ani in ...noul an!
Cafe, multumim din nou pentru timpul dedicat listutei sarut sa speram ca va fi bine totul

Cum a fost primul revelion...extrauterin al primavaraticilor?
La noi ca si anul trecut : zgomotos si colorat (era usor speriat din cauza artificiilor). Anul trecut, la Brasov, in piata Sfatului, am mers cocosata de picioarele pe care mi le administra prostit de la zgomot.

Hellene, la voi numai frumusete: stilisti si fotomodele sarut am privit-o de zeci de ori pe Gabi. Zic numai : su-per-ba!

Acum va aratam niste trasnai de la Craciun

[img][/img]

exemplificarea expresiei "a trage mata de coada"
Vai de capul ei, biata (uitati-va cum tine degetelele), dar s-a razbunat apoi un picut foarte fericit

[img][/img]

aici interpretam un Chopin (in maniera personala trag cu ochiul )

[img][/img]

asteptandu-l ...pe Mosu'

[img][/img]

respiro dupa fugi ...nemuzicale

[img][/img]

capitularea

avem povesti vesele si mai putin vesele cu pisica foarte fericit
si cu usile
si cu derdelusurile de peste tot

sarut sarut sarut

sus

Denunta
Cafelutza

Copii

01.01.2008 12:19     citat 

Criss, m-ai binedispus cu pozele! zambet sarut Super Vladimir!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Hela, daca mai intri pe la noi sa postezi te rog inca o data pozele(nu am poza pt colaj!) pt ca ti le-a sters adminul pe cele postata data trecuta pentru ca erau prea mari. Data viitoare cand postezi uite cum trebui sa faci: intri pe www.holdthatpic.com, uploadeaza poza dorita, apoi copiaza textul rezultat la Bbcode (aflat in casuta de sub mijlocul pozei) in fereastra de raspuns alaturi de mesaj. E simplu, o sa vezi!

O zi buna tuturor!

sus

Denunta
business

Copii
BOBI: 22 ani, 10 luni
ROBERTO: 19 ani, 5 luni
RIHANNA: 13 ani, 8 luni

01.01.2008 4:14     citat 

La Multi Ani tuturor!Anul Nou sa va aduca multa sanatate,numai bucurii si tot ce va doriti alaturi de cei dragi!

Va pup cu drag sarut

sus

Denunta
miha-alexia

Copii
alexia elena: 13 ani, 7 luni

01.01.2008 9:06     citat 

La multi ani! Un an nou fericit, si plin de realizari pe toate planurile va dorim din suflet tuturor

Cafe, Hellene multumim pentru urari, desi a trecut ceva vreme de atunci noi nu am uitat ( adevarul e ca doar azi am reusit sa va citesc si sa mai scriu si eu cate ceva).

Cafelutza pupam dulce pe Educu, referitor la subiectul la care ai facut trimitere sper si eu sa fie bine pana la urma

Hellene -Gabita e superba in toate pozele, doar superlative la adresa ei (crezi ca trebuie sa mai zic ceva de ochisori sarut , ok zic ca-s cei mai frumosi ochisori pe care i-am vazut vreodata)

Criss ce dragut e Vladi in poza cu pisica, iar in cea de la sfarsit doarme ca un ingeras ce sa mai spun e scumpic foc

noi am stat de revelion acasa dar a fost nebunie mare pe aici, la ora 12 artificiile au dat trezirea printesei si dupa aceea sa te ti, credeti ca a mai vrut sa faca nani confuz a fost frumos dar si obositor, totusi parca a trecut prea repede, acum tipa de mama focului prin casa, aaaa nu stiti de ce nu ne mai ies si noua dintisorii astia odata? inca nu are nici unul, va pup ca se acutizeaza tipetele o seara placuta si noapte buna bbylor

sus

Denunta
crriss

Copii

02.01.2008 11:16     citat 

Din nou la multi ani. Cu bucurii. Si cu copii mancaciosi foarte fericit

De obicei, de sarbatori se mananca mult. Vladimir face exact invers. Iar nu mai mananca nimic. Asa a auzit el ca-i bine - sa nu te indopi! zambet

Ce se mai intampla pe la voi?

sarut sarut sarut

sus

Denunta
Cafelutza

Copii

02.01.2008 11:44     citat 

zambet Hello si la multi ani!

----------
miha-alexia a scris:

aaaa nu stiti de ce nu ne mai ies si noua dintisorii astia odata? inca nu are niciunul
----------

Miha, pai nici Edi nu are niciun dinte desi am zis de nenumarate ori ca gata, ii iese de data asta, de-aia se maraie! Deocamdata nimic! Si dr a zis ca o sa-i iasa curand...oare ce-o insemna curand asta ca au trecut cam 2 sapt de atunci! scot limba

Crriss si Edi a a vut o perioada in care nu prea manca. Am vazut si eu ce rau este...pai cand nu vrea nu ai ce sa-i faci! scot limba prostit I-am dat tzitzi atunci cand n-a vrut altceva. Vad ca si-a revenit cat de cat... i-am dat mar mai devreme si nu prea a vrut sa-l manance...sa vad cum va manca pireul mai tarziu!

Eu m-am plicitist groaznic de iarna, au anuntat astia ca o sa fie vreme nasoala pe la noi, deocamdata nu a venit viscolul promis. Bate insa vantul si e frig... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist vreau sa vina primavaraaaaa!

Uite ce a regasit Edi azi, o veche prietena-suzeta( de fapt i-am dat-o eu sa vad cum reactioneaza trag cu ochiul )...Cred ca n-a mai folosit-o de pe la 2 luni. Si-a amintit ce-i cu ea, trebuie sa i-o pitesc rapid! scot limba

O zi buna!!!
Pupici! sarut sarut sarut

sus

Denunta
crriss

Copii

02.01.2008 6:55     citat 

Edi, ce gropite dragute in obrajori!!! sarut Dragutule sarut

Cafe, si Vladimir tot mar a refuzat dimineata. Si supa la pranz trist
Sa vedem acum daca vrea vreo fructa intrebare

Haideti, trezirea in 2008!!!!

Nu v-am mai auzit de mult timp pe unele dintre voi. Pai?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: