· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Ajutoare > Donez haine
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
subiect nou  raspunde
autor Donez haine     
juliedidy

06.03.2011 12:29   Buna seara.  citat 

Buna seara.

Sunt voluntara la un centru care are grija de copii, dar si de oameni mari.... Orice aveti de donat este binevenit. Haine, jucarii, orice articole de copii/oameni mari.

Ma puteti contacta la [email protected]

Multumesc anticipat tuturor celor care ne vor ajuta sa punem un zambet pe fata celor care au uitat sa zambeasca !

sus

Denunta
Tudor_marian

16.03.2011 3:28     citat 

Puteti dona si aici : http://www.facebook.com/radiozu/posts/1...8775939258
Multumiri anticipate!

sus

Denunta
biribiri

03.10.2011 4:11     citat 

donez haine fata 55 kg 160 cm marimea s si o plapuma de pat
Bucuresti tel :0741362299

sus

Denunta
Remya

04.10.2011 1:10     citat 

Buna tuturor! Sper din suflet sa nu va suparati dar am disperata nevoie de niste haine pentru mine si copilul meu.Sunt o mamica tanara am 52 de kg iar sotul meu ma parasit pentru alta femeie iar eu nu prea ma mai ajung cu salaril meu sa ma mai imbrac pentru ca nu imi mai ajung banii.. Sper sa nu pelez la mila voastra ci la suflet pentru ca mi+ati da cea mai mare mana de ajutor-- Daca ma puteti ajuta va rog trimiteti-le la adresa Popa Alina Maria Sat Poienarei Comuna Corbi Judet Arges- Va multumesc din suflet si va rog ajutati-ma ca mi-ar prinde tare bine ca acasa am numai haine uzate de 4 ani...

sus

Denunta
Johnnywohn

09.10.2011 5:38   Donez haine baieti 16-20 ani  citat 

Am mai multe haine care ori imi sunt mici, ori nu-mi mai plac si as vrea sa le dau. Stau in Bucuresti pe langa universitate. Cine e interesat, am 2 sacosi de haine, nista paturi, o pereche de ghete... Da-mi mesaj privat daca te intereseaza. Nu sunt haine "la moda" dar sunt haine si nu sunt stricate.

sus

Denunta
cmagda

10.11.2011 12:35   donez haine baiat 1-3 ani  citat 

Hainute, incaltaminte in stare buna, pentru baiat de la 1 la 3 ani, toate anotimpurile. Sunt din Bucuresti.

sus

Denunta
rebecutza12

11.11.2011 10:30   Re: donez haine baiat 1-3 ani  citat 

----------
cmagda a scris:
Hainute, incaltaminte in stare buna, pentru baiat de la 1 la 3 ani, toate anotimpurile. Sunt din Bucuresti.
----------

Buna ziua!
Ma numesc Valentina,sunt din bacau am o fetita care maine implineste 1 an si 4 luni. Chiar daca hainutele pe care le aveti sunt pentru un baietel, ne-ar ajuta tare mult daca ni le-ati face cadou(stiu ca e un pic mai complicat ca nu suntem din Bucuresti, dar se pot trimite prin posta cu plata taxelor la ridicarea coletului). Va multumim anticipat si asteptam cu nerabdare raspunsul dumneavoastra!

sus

Denunta
cmagda

14.11.2011 5:39     citat 

Buna Valentina! La Multi ani fetitei! Nu e problema cu transportul, pot trimite prin curier (cu plata de la mine), cu Posta nu ma complic...
O sa intru putin printre lucrusoare sa aleg ce se potriveste de fetita si saptamana asta te contactez (lasa-mi contact - email, tel, ce vrei tu) sa iti spun cand trimit. Sanatate multa!

sus

Denunta
alexasasha

25.11.2011 4:08     citat 

Buna ziua,

Donez haine de dama 18-25 ani(fuste,pantaloni,bluze)incaltaminte marimea 40 dama,si haine de barbat (pantaloni,bluze etc).Hainele pot fi purtate si de adolescenti.Sunt in stare foarte buna si curate.
Locuiesc in Ilfov,le pot transporta si in Bucuresti,eventual prin posta in alte judete.Rog seriozitate,sper sa ajut pe cineva care are intradevar nevoie.
O zi buna.

sus

Denunta
CCory

Copii
Bogdan: 10 ani, 6 luni

30.11.2011 8:41     citat 

[quote="cmagda"]Buna Valentina! La Multi ani fetitei! Nu e problema cu transportul, pot trimite prin curier (cu plata de la mine), cu Posta nu ma complic...
O sa intru putin printre lucrusoare sa aleg ce se potriveste de fetita si saptamana asta te contactez (lasa-mi contact - email, tel, ce vrei tu) sa iti spun cand trimit. Sanatate multa![/quote]

Buna,
Daca mai ai lucrusoarele pentru baietei si poti trimite si in alte localitati, le-as dori si eu pentru baietelul meu, mai mic cu o zi decat fetita Valentinei. Are un an si 4,5 luni, si creste vazand cu ochii.
Multumesc
Corina

sus

Denunta
Luce

Locatie: miron costin .nr.1. bl.2. sc.A. ap.8. et.2 Slobozia -Ialomit

28.06.2012 11:12   Re: hainute de donat  citat 

----------
Cry3772 a scris:
----------
alexandra003 a scris:
Buna ziua,

Avem si noi de donat niste haine, pentru adulti (atat de dama cat si barbatesti) Suntem in Bucuresti, si hainele sunt pentru persoane de cam 50-60 kg (dama) si 70-80 kg (barbatesti). Noi avem varste intre 23 si 25 de ani, ca sa va puteti face o idee despre ce fel de haine e vorba.

Sunt multe, pentru ca am tot amanat sa le sortam, insa acum avem cam un sac de haine cred. Daca e cineva interesat, sa imi lase un mesaj aici, va rog.
----------
mai aveti cele barbatesti?
----------

Buna Seara Ma numesc Elena si am 23 de ani 61kg.....ami este jena sa cer dar as avea nevoe de niste haine de dama si barbatesti ... a mi este jena ca finca sunt tanara si nu ma pot angaja finca toti vor mita sau experienta care este echivalata cu mita
Va rog sa ma ajutati va las nr meu de tel:0768518795

sus

Denunta
Olgutza4

15.12.2012 12:24     citat 

Buna, donez haine pentru femei de apr 50-60 kg si barbati de apr 70-80 kg. Nr meu este 0747450594 (Bucuresti)

sus

Denunta
chirilasimona

11.09.2015 6:43     citat 

Buna ziua eu sunt o mamica din botosani care are nevoie de haine.am doua fetite una de 1 an jumate si una de 3 luni toti banutii se duc pentru ingrijirea lor iar pt mine si sotul meu nu ne mai ramane nimic.daca este cineva care ar vrea sa ne ajute cu cateva haine am fi foarte bucurosi sa le primim.va multumesc din suflet. Va las numarul 0757937279

sus

Denunta
Persida19

31.01.2016 7:30     citat 

Salut, Simona!

Poate reusesc sa te ajut eu. Ce inaltime si greutate ai ca sa imi dau seama daca ti se potriveste ce am? Am haine mai micute, marimea 34 sau S pentru o persoana de circa 1,67 cm inaltime.

----------
chirilasimona a scris:
Buna ziua eu sunt o mamica din botosani care are nevoie de haine.am doua fetite una de 1 an jumate si una de 3 luni toti banutii se duc pentru ingrijirea lor iar pt mine si sotul meu nu ne mai ramane nimic.daca este cineva care ar vrea sa ne ajute cu cateva haine am fi foarte bucurosi sa le primim.va multumesc din suflet. Va las numarul 0757937279
----------

sus

Denunta
AngelLoredana

12.02.2016 10:40   Rug&#259;minte  citat 

Prietena mea este insarcinata n cinci luni și are un băiețel n burtică zambet Locuieste n afară de București, și vreau sa ii trimit un colet cu hainute pentru baietel, sau mai multe colete. Va naste peste patru luni, și vreau sa ii fac aceasta bucurie pentru ca nu au o situatie financiara bună. Daca aveti hainute de baietel de la 0 ani n sus, sau orice altceva, jucarii de bebelus, biberon, incaltaminte, etc. și sunteți din București, si doriti sa le dăruiți prietenei mele prin mine, va rog sa ma contactati pe e-mail: [email protected] , ca sa va dau numarul de telefon si sa stabilim locul de intalnire, ziua si ora pentru a le ridica. Eu locuiesc n București și pot veni să ridic lucrușoarele de la orice statie de metrou, dacă este posibil la o gură de metrou sau din stațiile de autobuz, troilebuz, tramvai. mi este mai ușor la metrou pentru ca merg cu ajutorul unor orteze sold genunchi glezna picior, dar pot veni sa le ridic de unde doriti și puteti sa le predati. Multumesc.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: