· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2006 > mamici de 2006 la nunta
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4  »
subiect nou  raspunde
autor mamici de 2006 la nunta     
franceska1

Copii
Calin: 15 ani, 9 luni
Cosmin
am nascut deja!

15.02.2008 9:34     citat 

si noi suntem prezenti la apel foarte fericit (scuzati calitatea pozelor sunt scanate jenat )
Aici suntem la Oficiul Starii Civile, cununia civila a 21 iunie 2003:
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/img]

Aici la fel suntem la OSC:
In parcul Gradinii Botanice, pe un podulet cu havuz cool
Am pus si poza aceasta sa vedeti ca aveam si ginduri nu tocmai pasnice scot limba prostit
si probabil poza aceasta o cunoasteti deja de la linkul nostru cu poze, dar e una din putinele reusite

sus

Denunta
franceska1

Copii
Calin: 15 ani, 9 luni
Cosmin
am nascut deja!

15.02.2008 9:40     citat 

Acum vin si eu cu impresiile personale cool
Ruxi si Bblusa cred ca daca ar fi fost organizat concursul cu cele mai nazbitioase mirese, l-ati fi cistigat trag cu ochiul rad Superbe sarut
Rox am avut o adevarata placere cind am vazut pozele voastre, sunteti atit de potriviti. si chiar daca erai cu coc, erai o mireasa frumoasa sarut
Kimm chiar si prin pozele scanate se vede ce mireasa frumusica si subtirica erai trag cu ochiul sarut cool
Adnas fericirea se citeste pe chipurile voastre sarut
Paganika pozele sunt de vis, mireasa superba cool sarut
Viuta felicitari pt curajul de a ce spui ca nu sunt reusite? Prima are un iz de stabilire a amandoua ati fost regine! trag cu ochiul

roxa, si mie mi se pare ca tare bine va potriviti, sunteti unul din cuplurile pe care le admir! sarut sarut

sus

Denunta
paganika

Copii
David: 15 ani, 9 luni
am nascut deja!

15.02.2008 10:13     citat 

Buna fetele,

mai revin si eu cu niste poze. zambet si la noi a familie. Am dansat toata noaptea, astfel incit B avea inspre dimineata si sacoul ud.
si eu aveam probleme cu rochia la baie mai ales ca in dimineata nuntii mi-au venit si musafirii. Asa ca aveam si 2 perechi de chiloti pe mine. si pe la 12 noaptea mi-am dat seama ca am uitat sa ma epilez la subrat. Asa ca va dati seama cum am dansat eu tot restul noptii rad

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

sus

Denunta
Ruxi_Mici

Copii
Alexandra: 15 ani, 10 luni
Matei: 13 ani, 5 luni

15.02.2008 10:39     citat 

Fran ... in poza de pe podulet aratai de parca toata lumea era a el in sus si mai tare si mi-am zis ca nu ma intereseaza ce zice lumea. Culmea e ca toti au remarcat si tineau sa imi spuna ca se vede f frumos (femeile, ca barbatii nu isi permiteau sa faca astfel de declaratii zambet ), dar asta a la sutien se potrivea f bine cu rochia. prostit

Paganika ... vad ca si tu ai avut iedera in buchet. Foarte frumos. Eu am vrut mortis sa am iedera in buchet pentru ca e planta mea preferata, dar cand a am furat iedera din gardul viu al unui bloc, fiindu-mi prea mila sa le chelesc pe cele 5 care le aveam ca plante de apartament.

sus

Denunta
roxanamirela

Copii
Andrei Darie: 15 ani, 9 luni
alaptat, purtat, rasfatat

15.02.2008 10:54     citat 

Lili vrem poze!
Fran romantism la greu!Rochia foarte delicata si cu bun gust!
Paganika ce m-am amuzat! rad rad rad rad Imi dau seama ce stress mai ale sca la dans tre' sa simti senzatia de libertate si sa dai frau liber! rad rad rad Superb buchetul!
si eu eram cu "musafirii" si mi s espunea ca nu e bine sa intri asa in biserica. prostit
Ruxi esti mortala cu iedera.Am ras cu lacrimi!La ce te-ai pretat:lol: rad rad ...........auzi.........din gard........ rad rad rad rad rad rad
Sa te iei de mana cu S. pt ca si noi tot 5 ghivece de iedera avem, numa' ca el uita sa le mai puna apa, dar vad ca rezista...saracutzele!
Viuta sarut

rox

sus

Denunta
paganika

Copii
am nascut deja!

15.02.2008 10:58     citat 

Exact cum zicea rox de coc, asa am patit eu cu machiajul. a a foarte buna ca si cosmeticiana, dar la capitolul machiaj un dezastru. Cind m-am vazut in oglinda am zis ca pling de ciuda. Dar era deja prea triziu si trebuia sa vina B sa ma ia. Asa ca am inghitit in sec, si am sperat ca in poze nu o sa se vada asa de tare. Numai ca la pozele de portret tot se vede nervos
Ruxi, si mie imi place iedera si de aia am vrut in buchet neaparat si aia de la florarie aveau. Inseamna ca ai fost o mireasa tare sexy cu sutienul pe afara. sarut

sus

Denunta
paganika

Copii
am nascut deja!

15.02.2008 11:01     citat 

uitati asa arata mai indeaproape:

si mie mi-a mireasa perfect?! jenat

Aaa, au fost tot felul de faze simpatice la noi la nunta. Dimineata m-am trezit (eram singura acasa la noi) si m-am dus sa ma spal pe cap si nu am auzit telefonul dat de ai mei, menit sa ma trezeasca sa nu intarzii. Asa ca mama l-a sa ma aduca la ai mei unde urma sa ma imbrac pt civila. Vine tata, intelege situatia si apoi cand sa plecam nu stia cum sa faca sa ma bage mai repede in lift. Ulterior am aflat ca imi murise un vecin in noaptea respectiva si nu vroia sa vad ca sa nu cred ca e un semn prost.
Ajunsa la ai mei, mama era un car de draci, tata incerca sa nu ii stea prea mult in baie, bunica se facuse mica si astepta sa treaca furtuna (pe nume mama). Imi iau inima in dinti si o rog pe mama sa imi aranjeze rochia pt civila sa nu mi se mai vada sutienul (alt sutien decat cel cu rochia de mireasa, dar aceeasi problema), iar maica-mea imi da o replica epocala "lasa-ma in pace, nu am timp de tine acum!". Mi-a mine, eu sunt mireasaaaaaa, fara mine nu e nunta! rad
Noroc ca a m-a pe mine cineva.
Ajungem la sfat, unde asteptam cu nerabdare sa il vad pe B care trebuia sa imi cumpere buchetul pt civila. I-am explicat in amanunt cum vreau sa fie si binenteles ca nu a tot si ca eram super incantata de celalalt buchet (comandat de mine) ca altfel ... nervos

sus

Denunta
ralus

Copii
anna: 15 ani, 10 luni
mara: 13 ani, 1 luna

15.02.2008 8:14     citat 

aveam impresiunea ca sunt grasa! las ca-s bine amu! foarte fericit

sus

Denunta
ralus

Copii
anna: 15 ani, 10 luni
mara: 13 ani, 1 luna

15.02.2008 8:27     citat 

cele mai nebunatice: ruxi, bblusa si rox ce-am mai ras de ceea ce povestiti!
cele mai slabe: kimm si franceska
cele mai romantice: pagnika, adnas si viuta
rox ca un star de televiziune! cocul era fain, dar nepotrivit pt varsta ta.
eu la 7 dimineata am fugit sa cot un tel ca domnul cofetar nu putea fara!, apoi mi-am facut eu parul si machiajul ca de la salon am iesit ca o...apoi mi-am asteptat neamurile care intarziau, apoi am bagat buchetul intr-o punga, sa-l resurscitez ca era pe moarte, apoi mi-am pupat mirele in beserica (interzis scot limba )apoi m-am strambat la poze, apoi un prieten m-a oricum nu-mi trebuie (habar nu am de unde aceasta concluzie?... cred ca a LA BATAITA CU TORT

ERAM CAM IN a SARCINA
----------
[/quote]
lipsea o slaba frumoasa sarut

sus

Denunta
viuta

Copii
Tudor Andrei: 15 ani, 8 luni

15.02.2008 8:50     citat 

ralus, imi place mult rochia! sarut Ce taxonomie ai facut! trag cu ochiul

mami de sonia, daca atat de bine ai aratat cu tort pe fatza, imi inchipui ca fara, erai o zana! sarut

sus

Denunta
Lili_R

Copii
Stefan: 15 ani, 10 luni

15.02.2008 9:27     citat 

Ce frumoase sunteti , va admir , fiecare are ceva special!
Din pacate eu nu am poze scanate si apoi nu am facut decat cununia civila, deci nu am imbracat rochia de mireasa!
Cununia am facut-o in Constanta, a vis! Casa casatoriilor a frumos ornata, nu ma asteptam pentru ca la noi in Timisoara e destul de trista!
La ora 17 eram programati iar la 16:30 eu deabia am ajuns acasa de la coafor si machiaj. Am dat peste un domn care era mai emotionat decat mine, ii tremura peria in mana si transpira din greu , iar eu eram un pachet de nervos
Am ajuns acasa sa fac un dus si sa ma imbract urgent , cand sa intru in baie surpriza, baia ocupata , prietena fratelui meu se aranja de parca ea se marita prostit Toata lumea a-au dat seama ca mirii nu au ajuns si au intrat in panica rad Am intarziat desigur , pentru ca prietenul din copilarie al lui Bogdan a nu se cadea sa ne duca pe stradute cool
Toata lumea era emotionata in afara de noi trag cu ochiul , eram veseli , faceam bancuri ......
La restaurant a la Filarmonica care ne-a cununia religioasa la o manastire , nasii lui Stefan s-au oferit sa ne fie aproape!

sus

Denunta
Ruxi_Mici

Copii
Alexandra: 15 ani, 10 luni
Matei: 13 ani, 5 luni

15.02.2008 10:02     citat 

Ralus ... bine ai venit si tu printre noi. Ce erai asa serioasa in poze?
Sonia ... ai fost o miresuca tare dulce.
Lili ... mi-a de la civila. Eu am facut poza la poze, deci scanerul nu e absolut necesar.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: