· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile verii 2006 cap. 20
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile verii 2006 cap. 20     
onix30

Copii
Raul-Andrei: 13 ani, 11 luni
Anastasia-Ioana: 11 ani, 11 luni

24.02.2008 11:26     citat 

Bumburel,dar de ce esti necajita confuz parerea mea sa mergi totusi la medic.trebuie macar sa vezi cat are.Starea pe care o ai e relativ normala ,din cauza hormonala.si mie mi se mai intampla sa ma necajesc dar trece repede.sanatate sarut
Nyky, sarut sarut sarut sarut sarut Anutzei.imi place tare mult gurita ei.

sus

Denunta
onix30

Copii
Raul-Andrei: 13 ani, 11 luni
Anastasia-Ioana: 11 ani, 11 luni

24.02.2008 11:32     citat 

era in 2004 jenat
http://www.trilulilu.ro/onix30/c2835da6faf717

sus

Denunta
bi-bi

Copii
Bianca: 14 ani, 1 luna

24.02.2008 11:50     citat 

buburuza mea a racit plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist este miorlaita si nu-i intru cu nimic in bune..m-am saturat de atatea raceli , nu trece luna si ea trebuie sa raceasca plang sau sunt foarte trist sper sa ramana doar cu muci si nas infundat fara alte complicatii
sanatate, puisorilor vostrii sarut

sus

Denunta
alinutza_s

24.02.2008 12:02     citat 

----------
onix30 a scris:
era in 2004 jenat
http://www.trilulilu.ro/onix30/c2835da6faf717
----------
\\

suuuuuuuppppeeer. M-ai dat pe spate. Nu te-ai gandit la o cariera? zambet

sus

Denunta
nyky

Copii
AnaMaria Madalina: 13 ani, 11 luni

24.02.2008 1:17     citat 

Onix,oauuuuu,am ramas surprins surprins Super voce mai ai!!!!!!Mi-a placut mult sarut Cat despre gurita Anei....imi vine mereu s-o mananc.
Vasi,si eu sper sa treaca cat mai repede ca tare urat e sa stai numai in pat.Te pup si ai grija de tine sarut sarut
Gaguta,ma simt mai bine,seara ma iau durerile de burta,dar stau linistita in pat si mai trec.
Bumburel,dar ce s-a intamplat de ai starea asta?De ce esti necajita?Ai mai fost la dr?Multumesc mult pentru urari sarut sarut sarut
Bi-bi,imi pare tare rau ca a racit Bia.Nu vezi acum cu vremea asta,cand e cald,cand e frig de nu mai stii cum sa-i imbraci.Sanatate multa si sa se faca bine cat mai repede. sarut sarut
Karin,distractie placuta si sa vedem poze cand vii.

sus

Denunta
dicioanacris

Copii
David Alexandru: 13 ani, 10 luni
Darius Virgil: 11 ani, 11 luni
am nascut deja!

24.02.2008 2:05     citat 

pui1, frumosi copilasi ai, Alexandru ma dat gata cu carlionti lui, cred ca e cel mai carliontat baiat dintre mununile noastre sarut
bebutzica, chiar ca s-a schimbat mult Oana sarut
rapunzel, ma bucur ca sunteti bine, am plans numai cand am citi.............La multi ani Andreei sarut sarut sarut .
nyky, vasiJoy, sper sa treaca cat mai repede aceasta perioada, aveti grija de voi sarut sarut
alinutza_s, ce fata buna ai sarut si eu ma gandesc ca ar trebui sa-l dezvat pe David de suzeta cat mai repede, trebuie sa uite de ea pana nasc. Mai pune si tu ceva poze cu fata, nu ai pus demult? sper ca nu am sarit eu peste si nu am vazut.
nyky, sarut pt. Ana, venim si noi in parc...
bumburel, coboara putin prin oras poate te mai inveselesti, poate ne intalnim?
[b]onix30
, superrrrrr.........pacat ca nu ai urmat o cariera/ poate nu-i tarziu nici acum trag cu ochiul [/b]
acum ca m-am apucat de postat poze, nu stiu cand ma opresc...

sus

Denunta
pui1

Copii
irina maria
alexandru matei

24.02.2008 10:09     citat 

onix30 o miresuca frumoasa cu o voce deosebita, mi-a placut fffff mult.
Alex i toata ziua cu bluza uda de bale, iese sper si ultimul canin si gata, noi ieri am fost la parcul de distracti iar astazi seara la bazin. A fost super la amandoua copii s-au distrat, cand am timp pun si niste poze.
Sanatate la bolnaviori.

sus

Denunta
bi-bi

Copii
Bianca: 14 ani, 1 luna

24.02.2008 10:22     citat 

fetelor, am o stare naspa,naspa plang sau sunt foarte trist ma doare capu' ,sunt cu nervii la pamant din cauza Biancai care incepe sa planga din juma' in juma' de ora plang sau sunt foarte trist fara sa stiu ce are sau de ce plange:cry: ; acum rade cu gura pana la urechi, acum incepe sa topaie si sa planga... sper ca noa[tea asta sa fie putin mai linistita ,fara treziri de n-spe mii de ori, ca sa-mi limpezesc putin capul ca parca as fi baut toata saptamana prostit
Noapte buna!

sus

Denunta
tic_tic

Copii
Parascheva-Ioana: 13 ani, 11 luni

25.02.2008 8:05     citat 

Bi-bi sanatate multa printesei si tie multa rabdare !! Sunt mai sensibili cand sunt bolnaviori sarut sarut sarut sarut
Dici ce frumosi sunteti voi. sarut deja iubeste burtica baietelul tau . Esti o mamica fericita sarut
Bumburel sarcina usoara in continuare si nu mai fi necajita ....in curand o sa scapi tu si de greturi. sarut
Alinutza chiar , nu am mai vazut-o de multisor pe Denissa sarut
Gaguta pupici la printese. sarut sarut
Noi am fost ieri la bunici si Ioana a fost super incantata ....a alergat toata ziua prin curte, s-a jucat cu pisici , catei , i-a placut foarte mult . Nu a mai avut nici o treaba cu mine...parca nici nu eram pe acolo , daca ii era foame , sete , somn ma striga daca nu.....numai cu buni prostit .Recunosc ca am fost un pic geloasa scot limba Dar daca buni ii face toate mofturile cum sa nu stea cu ea...asa a mai pupat-o prostit
Sanatate bonaviorilor! sarut

sus

Denunta
tic_tic

Copii
Parascheva-Ioana: 13 ani, 11 luni

25.02.2008 8:09     citat 

Onix canti foarte frumos!! Mi-a placut mult de tot sarut

sus

Denunta
ramonar

Copii
Alexandru Nicola: 14 ani, 1 luna

25.02.2008 10:05     citat 

Salutare mamici de minuni, astazi Alexandru s-a trezit cu chef de joaca si pus pe shotii. A aruncat in wc un sul de hartie igienica, ochelarii bunicii si ceasul bunicului...mai are rost sa va exprim bucuria lui confuz cred ca nu.

Dici poza in care David are manutele pe burtica ta este de-a dreptul impresionanta zambet , iar cu suzeta e senzational sarut
Bi-bi sanatate.
Onix ai o voce frumoasa, mi-a placut tare mult trag cu ochiul
Nyky, Vasy, Bumburel si cele care mai sunteti insarcinate sa aveti o sarcina usoara, fara complicatii si stres si sa aveti minuni sanatoase trag cu ochiul

sus

Denunta
alinutza_s

25.02.2008 11:14     citat 

Dici sarut . Este superba poza cu burtica si David zambet .

Bi-bi in momente din acestea trebuie sa incerci sa ramai calma. Cum te agiti cum se agita si ea mai tare. sanatate sarut

Ei .. sa va spun cum e cu ... ota.. Sambata seara s-a invartit mai mult pana a adormit, duminica la pranz a fost ok, aseara s-a invartit in patut cam 15 min. Dar .. ori mi se pare mie ori doarme mai bine. Si se trezeste asa odihnita si bine dispusa zambet . De plans nu plange dupa ea. oricum eu mi-am zis ca daca cumva incepe sa planga si sa aiba cosmaruri i-o dau inapoi, dar nu a fost asa. O cere, o pomeneste dar nu plange. Mai molfaie prin somn scot limba . Ce emotii pe noi ... e prima data cand intervenim sa renunte la ceva zambet . Pana acum lua ea initiativa cool

Poze ....e adevarat ca nu am mai postat in ultima vreme

sus

Denunta
alinutza_s

25.02.2008 11:17     citat 

Bumburel tot uit sa-ti spun .... nu-mi imaginam ... in veci scot limba ca te cheama Sasha. Pentru mine asta e un nume rusesc zambet Bine ca l-ai spus, sa stam si noi linistite zambet

Fetelor burtici, am citit zilele astea ca nu se mai gaseste acid folic, voi ce luati?

sus

Denunta
bebutzica

Copii
Oana: 14 ani

25.02.2008 11:18     citat 

Buna fetelor!
onix int-adevar ai o voce minunata, iar ca mireasa ai fost deosebita, mi-a placut si culoarea parului,iar atitudinea ta atunci cand ai cantat era a unui artist adevarat cu experienta multa pe scena, ce mai, mi-a placut sarut
ramonar eu m-am distrat de sotiile lui Alex jenat , dar tie cred ca ti-a venit sa plangi scot limba ...trebuie sa aiba si ei activitate, daca pe-afara nu pot sta mult sa-si consume energiile zambet
dici frumoase poze, David e tare dulce, dupa mocuta, pare si cuminte, asa e?....frumos tort, cred ca a fost si bun trag cu ochiul , iar tie iti sta foarte bine cu burtica sarut
nyky tare dulce e Anuta, imi place cum ii sta in rosu si are o vestuta tare frumoasa sarut
tic_tic trebuie sa o duci mai des pe Ioana la bunici, ca-i prieste, si tu sa te obisnuiesti si fara ea un pic, ca altfel nu stiu ce o sa faci la 2 ani, cand trebuie sa mergi la serviciu scot limba
pui1 ce fain de voi ca aveti bazin, si mie mi-ar place sa o duc pe Oana, dar la noi nu este pt copii asa mici trist
bumburel pupici multi la burtica si sa-ti treaca starea urata sarut sarut sarut , iar lui Iais succes la tratament sa-si faca efectul zambet
Bolnaviorilor va dorim multa sanatate sarut sarut
Pupici la toata lumea sarut sarut sarut

sus

Denunta
bebutzica

Copii
Oana: 14 ani

25.02.2008 11:21     citat 

alinutza felicitari pt "ota" mi-a placut poanta cu pisica rad , sa pui poze cu Denissa, cred ca i-a mai crescut si parul sarut
Gravidutele de pe aici de prin Oradea isi cumpara acidul folic din Ungaria, ca la noi intr-adevar nu se mai gaseste trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: