· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile verii 2006 cap. 21
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile verii 2006 cap. 21     
alinutza_s

02.03.2008 4:15   Minunile verii 2006 cap. 21  citat 

........... IUNIE ..........

01 iunie 2006 Bianca, 3400 g, 60 cm - (bi-bi)
02 iunie 2006 Robert, 3580 g, 52 cm - (dalinuta)
06 iunie 2006 Andra Monica, 3400 g, 50 cm - (daniandra)
06 iunie 2006 Alexandru Nicola, 3360 g, 52 cm - (ramonar)
12 iunie 2006 Vlad Alexandru, 3400 g, 51 cm - (raloo)
13 iunie 2006 Anna Maria, 2700 g, 49 cm - (ana2006)
13 iunie 2006 Teodosie, 3100 g, 49 cm - (dosi)
16 iunie 2006 Anastasia, 3300 g, 52 cm - (ana ank)
22 iunie 2006 Tudor, 2650 g, 49 cm - (delfinasha)
26 iunie 2006 Alex, 1700 g, 41 cm - (ildikodrujit)
26 iunie 2006 Eszter, 3300 g, 50 cm - (tike)
27 iunie 2006 Maia, 3510 g, 51 cm - (Uricios)
28 iunie 2006 Miriam Luana, 3900 g, 58 cm - (diodora)
29 iunie 2006 Rares-Paul, - (corinaelena)
30 iunie 2006 Alexandru Matei, 2770 g, 49 cm - (pui1)

........... IULIE ..........

01 iulie 2006 Andrei, 3220 g, 51 cm - (megy)
3 iulie 2006 Daniel, - (lavadani),
07 iulie 2006 Laura-Ioana, 2900 g, 51 cm - (olitakisska)
09 iulie 2006 Mihai, 3700 g, 52 cm - (rapunzel)
09 iulie 2006 Alisia Bianca, 2.730 gr si 48 cm - (Rosalina)
10 iulie 2006 Alessia-Maria, 3400 g, 52 cm - (rucsa)
10 iulie 2006 Andrei, 4300 g, 55 cm - (acinom)
11 iulie 2006 Oana, 3400 g, 52 cm - (bebutzica)
12 iulie 2006 Denissa Gabriela, 3500 g, 53 cm - (alinutza_s)
13 iulie 2006 Mona Julia, 4010 g, 55 cm - (Christa)
14 iulie 2006 Andreea Stefania, 3330 g, 52 cm - (misi-mica)
20 iulie 2006 George, 3100 g, 48 cm - (monika_gi)
21 iulie 2006 Anamaria Madalina, 3380 g, 52 cm - (nyky)
22 iulie 2006 Alexei, 3650 g, 52,5 cm - (anatati)
25 iulie 2006 Robert Mihai, 3550 g, 53 cm - (lillyvds)
28 iulie 2006 Ioana-Delia, 2750g, 49 cm - (elisse)
28 iulie 2006 Theodora-Gabriela, 4100g, 54 cm - (georgeta_nanu)
30 iulie 2006 Victor, 3160 g, 51 cm - (ana_maria)

........... AUGUST ..........

01 august 2006 Matei Serban, 3200 g, 55 cm - (mihamatei)
01 august 2006 Parascheva-Ioana, 1500 g, 40 cm - (tic_tic)
02 august 2006 Mario, 3240 g, 50 cm - (RamonaBucurescu)
02 august 2006 Mara-Antonia, 3850 g, 51 cm - (a-di)
02 august 2006 Octavian-Ioan, 3900 g, 53 cm - (danika)
03 august 2006 Robert, 3200 g, 49 cm - (margeo)
04 august 2006 Timeea Elena, 3600 g, 51 cm - (Ramoon)
07 august 2006 Raul-Andrei, 3300 g, 53 cm - (onix30)
08 august 2006 Stefania, 2100 g, 41 cm - (bubu_stefi)
10 august 2006 Matei Mihai, 4050 g, 55 cm - (mella77)
12 august 2006 Razvan, 3470 g, 52 cm - (bihoreanca)
12 august 2006 Nina Samira, 3580 g, 53 cm - (ingrid76)
13 august 2006 Daria Maria, 2230 g, 47 cm - (fericita)
13 august 2006 Patrick-Andrei, 3600 g, 51 cm - (malina85)
15 august 2006 Stefania Estera, 3030 g, 53 cm - (VasiJoy)
15 august 2006 Ema Maria, 2630 g, 48 cm - (gaguta)
16 august 2006 Alexutu, 3700 g, 52 cm - (val12mad)
17 august 2006 Alexandra Maria, 3540 g, 50 cm - (criscros)
17 august 2006 Eva Maria, 3000 g, 48 cm - (MOA)
17 august 2006 Cristian Lucas, 4200 g, 60 cm - (cristianana)
18 august 2006 Sergiu Daniel, 2700 g, 50 cm - (holili4)
19 august 2006 Andrei-Cristian, 3350 g, 52 cm - (karin)
20 august 2006 Teodora-Maria, 3750 g, 62 cm - (adelia)
22 august 2006 Tony Cristian, 3,400kg, 56 cm (gulia80)
24 august 2006 David Alexandru, 3700 g, 56 cm - (dicioanacris)
26 august 2006 Antonio-Lucian, 3400 g, 52 cm - (roxana_s)
26 august 2006 Antonia Nicole, 3100 g, 53 cm - (anto)
28 august 2006 Cezara, 3350 g, 50 cm - (ttcrissy)
28 august 2006 Oana Maria, 3000 g, 51 cm - (Brillianceme)
28 august 2006 Alexandru Octavian, 3300 g, 51 cm - (Brillianceme)
28 august 2006 Alesia, 3600 g, 55 cm - (bebe_alesia)
29 august 2006 David George, 3500 g, 50 cm - (rolendana)
30 august 2006 Iais Simon, 4100 g, 55 cm - (bumburel)
30 august 2006 Timotei, 2400 g, 48 cm - (AlinaChiriluta)
30 august 2006 David, 3350 g, 51 cm - (mamim)

32 fetite 36 baietei

............................. sarut .................................. sarut ............................
Nota:
Daca doriti sa atasati o poza mesajului, accesati site-ul www.holdthatpic.com, uploadati poza dorita, apoi copiati textul rezultat la Bbcode (aflat in casuta de sub mijlocul pozei) in fereastra de raspuns alaturi de mesaj. Sau puteti accesa www.photobucket.com, sa creati un cont, sa uploadati poza dorita si apoi copiati textul rezultat la IMG Code. ATENTIE: marimea pozei sa nu afecteze fereastra astfel incat sa faca necesara utilizarea barei de scroll orizontal. Pentru a verifica atasarea corecta a pozei apasati butonul Vizualizare si daca este ok, apasati butonul Trimite. Succes.
.................. sarut .................................. sarut .....................................

Capitole anterioare:
20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

sus

Denunta
megy

Copii
ANDREI - minunea din vietile noast
14 ani, 6 luni

02.03.2008 6:47     citat 

Salut fetelor!
AcInom nu ai schimbat colajul????
Cand o sa il schimbi te rog sa ne pui si noua pozele din capitolul anterior la mamici, familii si tatici...daca o sa faci foarte fericit Pupici sarut sarut sarut
E un scump si dulce cowboy-ul tau zambet
Sanatate multa. Eu am noroc cu dr mea care sta la 5 minute de mine si cand se intampla ceva o sun si vine numaidecat, altfel eu ma pierd.....mie imi este tare frica de dusurile alea. Odata mi-a spus si mie sa il bag in apa calaie dar am zis sa vina ea sa ii faca, ca eu nu pot rad
Bebutzica, Criscros, Tike, Alinutza, Onix, Delfinasha pupici si multumim de aprecieri zambet
Raloo ce baiat harnic are mama. Ce pacat ca n-am o fetita rad
iar Bi-Bi ai o gospodina....tu chiar o lasai sa spele cutitul????? rad Andrei cand vede cutitul zice "nu-nu-nu" si daca las putin ochii in jos imediat sare pe el rad .
Ramonar ce dulce e puiutul tau!!!!!! Asa celd e la voi??????
Vasijoy ma bucur ca bebe2 e ok. sarcina usoara si fara probleme iti doresc in continuare sarut
Gaguta da ce mare e Stefania!!!!! Sta in fundulet!!!!
Anto ce horror cu inmormantarile astea. Eu am avut de curand o inmormantare in familie, un bebelus de 3 luni si parintii au cheltuit 20 milioane fara pomana.....Pe langa toata durerea ce o simte familia mai este si uriasa gaura in buget...... trist
Nyky imi pare sincer rau ca treci prin asa ceva, dar ma bucur ca esti optimista. Suntem alaturi de tine sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Adelia eu ii dau lui andrei novocalmin si pe prospect scrie ca nu se dau copiilor sub un an, e o concentratie mai mica.

Andrei e tot racit, respira tare greu, ii curg mucii, tuseste....de vineri suntem in antibiotic, plus ca i-a revenit infectia de la ochisori...e sub tratament si dr oftalmolog este optimista ca ii va trece...sa speram!
Dupa ce vom termina toate astea vreau sa ii fac niste analize si sa mergem la homeopat sa ii dea ceva pt imunitate.

sus

Denunta
megy

Copii
ANDREI - minunea din vietile noast
14 ani, 6 luni

02.03.2008 6:55     citat 

mai fetelor la voi e primavara????
Am vazut mai multe poze cu puisorii vostri in bluzite sau gecute subtiri....
La noi a fost saptamana trecuta ceva mai cald dar nu de bluza, iar acum ningeeee plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist , e urat afara si frig 2 grade. Mi-a cam trecut pofta de iarna...vreau primavara!!!!!
Va mai pun poza mea favorita din ultima saptamana scot limba
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/img]

sus

Denunta
bi-bi

Copii
Bianca: 14 ani, 7 luni

02.03.2008 9:09     citat 

alinutza, poza pentru colaj, te rog

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
megy, nici eu n-o las cu cutitul, bibi vroia sa rada un mar scot limba foarte fericit ....brrrr dar frig mai este la voi
sanatate bolnaviorilor sarut

sus

Denunta
gaguta

Copii
ema maria: 14 ani, 5 luni
stefania elisabeta: 13 ani, 3 luni
Sofia Elena: 5 ani, 3 luni

03.03.2008 8:53     citat 

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Neata,fetelor voiams ava arat si voua ce cadou frumos a primt Stefi de la un baietel zambet
Ema mi/a fcaut toata ziua ieri febra,cand scadea cand urca,aseara i/am dat nurofen si un spozitor cu paracetamol si nu a mai facut,credeti ca am procedat rau ochi peste cap ,sambata seara a avut 39,4 surprins ,eu dau vina pe dinti,ii dau 2 canini,e si racita si acum o sapt a avut vaccinul trist mititica are 2 zile de cand nu mananca ,doar lapte a vrut
Nu stiu cum se intampla la mine dar eu mereu incep lunea cu stangul plang sau sunt foarte trist azi Stefi a facut ochi la 7,cum vede un pic lumina prin Jaluzele,cum se trezeste,off ce as mai fi dormit,a trebuit sa iesim din camera ca sa mai doarma Ema
[/img]

sus

Denunta
raloo

Copii
Vladut: 14 ani, 7 luni
Julia: 11 ani, 4 luni

03.03.2008 9:16     citat 

gaguta si noi ne trezim cu noaptea-n cap, eu am si ferestrele spre est, si vaz lumina imediat cum rasare oleaca de soare... plang sau sunt foarte trist

bey, eu eram aia cu cutitul, sau mai bine zis, Vlad; nu sunt chiar asa stresata... taxu sare ca ars si tipa la mine, da' eu il las doar cu cutitele de unt, ca sa zic asa, ca nu poti taia cu ele nik' prostit scot limba si nu au varfuri ascutite
Vlad e intr-o perioada de imitare maxima, vrea sa faca totul exact ca noi
asta include sa manance cu furculitele noastre si sa "taie" si el cu cutitul ce gaseste pe masa; iar eu il las sa experimenteze, altfel face un scandal monstru si n-am nervi de asa ceva
a inceput sa isi mai dea drumul la vorba, sau macar sa faca eforturi scot limba rad ca nu prea ii ies toate cuvintele, dar se chinuie; zice shoshe (sosete), dush (asta-l zice bine), cece (cercei)
cand vrea ceva te ia de mana si zice hai, si te duce unde vrea el, mori de ras...
aseara ii era somn, si mi-a zis hai, adica la dormitor, sa ne culcam... l-am luat in brate si in cinci minute dormea surprins asta tre' sa fie un record ceva pentru noi foarte fericit rad

hai ca m-am laudat destul pentru azi si oricum ma trage de bluza "hai" - sa il duc la baie sa-l spal foarte fericit

pupici, o saptamana excelenta va urez
ps: azi incep munca, dar nu-s asa depresata cum credeam ca o sa fiu prostit zambet

sus

Denunta
alinutza_s

03.03.2008 9:46     citat 

A venit in sfarsit primavara, odata cu ea dragostea a inflorit, floarea primaverii mele e dragostea inflorita sa-mi bucure inima, sa-mi straluceasca ochii, sa-mi insenineze chipul... martisorul meu pentru cei dragi e dragostea...
O primavara cat mai frumoasa si cat mai multe realizari sarut sarut sarut

sus

Denunta
alinutza_s

03.03.2008 10:04     citat 

Nyky imi pare rau pentru ce s-a intamplat. Ma bucr ca te-ai linistit si ai inceput sa gandesti pozitiv. Cand va fi sa vina bebe 2 va veni cu siguranta. sarut

Gaguta sanatate la fetite sarut si ..... incearca sa privesti totul ca pe ceva ... nu stiu .... normal. Asta poate sa te ajute pe tine sa te linistesti pentru ca linistea ta conteaza foarte mult pentru linistea minunilor tale.

Raloo harnicut baiat ai. Si Denissa sare sa ma mai ajute cu una cu alta, dar tare-i sclipesc ochii cand vede cate o piulita, o surubelnita foarte fericit

Am observat ceva la Denissa acum in weekend. Cand ne arata ceva sau pe cineva, spune ... iote .... adika uite, in fata cuvantului respectiv. Inteleg de aici ca incepe sa lege ... zambet ......

Ade imi place tare ult ce surprinzi la fete, cum se "copie" una pe alta.

Mi-au iesit rezultatele de la analize si m-au demoralizat si mai tare. In toata viata mea nu am avut nici o problema cu nici un organ. foarte fericit Se pare ca oboseala "cronica" cum imi placea mie sa o numesc este reala. Ficatul meu este foarte obosit, eu nu i-am dat atentie pana acum, treceam cu vederea ca ma supara, miercuri merg sa aflu mai multe la un eco. Sper sa se rezume la un tratament si nu mai mult.
Deja am inceput sa aplic "programul" de care vorbeam mai demult. Putin timp si pentru mine. .... incerc sa ma stresez mai putin ..incep sa refuz sarcini foarte fericit ... fac cat pot nu mai exagerez cu statul peste program doar pentru a face mai mult decat este posibil intr-un timp normal .... profit din plin de timpul redus ce mi-l ofera legea si ...... incerc sa gandesc pozitiv. Trebuie sa incep si un regim ..... asta va fi mai nasol...... dar daca trebuie, trebuie. Cam atat de spus, nu vreau sa insist mai mult. zambet

sus

Denunta
tic_tic

Copii
Parascheva-Ioana: 14 ani, 5 luni

03.03.2008 10:54     citat 

Buna dimineata!!!!
Va dorim o primavara frumoasa si plina de bucurii!! sarut sarut

Gaguta imi pare rau sa aud ca sunteti bolnavioare!! Sa stii ca nici Ioana nu doarme prea mult ...cel tarziu la 8 e treaza.
Alinutza multa sanatate si ai grija de tine....cu ficatul nu e de gluma. Si sotul meu a facut o hepatita pe fond de oboseala asta vara trist . 6 luni a tinut un regim foarte strict.....acum il tot bat la cap sa repete analizele dar nu vrea....mai insist. sarut
Ioanei ii place mult sa faca ce fac eu.....daca gatesc sta langa mine si trebuie sa ii dau si ei ceva de facut.....de cele mai multe ori papa legume crude foarte fericit vrea sa le guste pe toate. Intr-o seara am facut niste saleuri si i-ma dat si eu o bucatica de aluatsa faca si ea unul. Era atat de bucuroasa si atenta la ceea ce facea....bineinteles ca am pus la cuptor si opera ei prostit prostit
Fetelor , dupa parerea mea, asta e cea mai faina perioada......sunt atat de scumpi astia mici sarut sarut
Pupam toti baieteii si toate fetitele frumoase de la minunile verii sarut

sus

Denunta
alinutza_s

03.03.2008 3:07     citat 

----------
tic_tic a scris:
Alinutza multa sanatate si ai grija de tine....cu ficatul nu e de gluma. Si sotul meu a facut o hepatita pe fond de oboseala asta vara trist . 6 luni a tinut un regim foarte strict.....acum il tot bat la cap sa repete analizele dar nu vrea....mai insist. sarut
----------

trist surprins Nici nu vreau sa ma gandesc. Oricum astept sa vad ce se intampla miercuri. Sper sa nu fie chiar asa. Mi-am facut programare si la un nutritionist joi. Macar sa le fac pe toate cu cap.

sus

Denunta
bumburel

03.03.2008 3:17     citat 

Alinutza, multumim frumos de colaj nou! Ai grija de tine, las-o mai moale!
Eu am trecut printr-o perioada de surmenaj cronic, e super nasol! Clachezi pe toate partile... Dar macar era afacerea mea...
Sanatate din plin!

Nyky, imi pare rau sa aud vesti proaste dar sunt sigura ca in curand o sa ai unele bune. Deja e super ca gandesti pozitiv si eficient. E clar ca noi nu prea avem factori de decizie in problema asta. Doamne-Doamne e shefu'! Si ne spune undeva in Biblie ca totul se intampla spre binele celor ce cred in El, chiar daca de multe ori noi nu realizam asta... trag cu ochiul

Sanatate tuturor bolnaviorilor!
Noi, desi avem multi virusati prin preajma, inca ne tinem tari, slava Domnului!

O maseluta a reusit sa razbata aproape de tot, celelalte 3 au cate un colt. Si am scapat doar cu sensibilitate epidermica ( eritem fesier).

Tot vroiam sa va intreb: cum stati cu invatatul politetzurilor? Au deprins ceva?
Ca lui Iais i s-a fixat cel mai bine pardonul de dupa partz....prostit
E super tare! Zice si cand nu se aude. "Partz! 'dooon!"
Mai rar la eructatii, in schimb. rad
Greu de tot cu te rog-ul. Doar il repeta dupa mine.
Multumesc-ul la fel.
Si scuze zice degraba daca face ceva ce supara. Chiar accentueaza: "Cuze! Cuze! Ata!" (iarta)

A preluat si din accentul ardelenesc. Zice ioooi! si ni!, tri si tata-to
E asa scump!
Si, in linii mari ne intelegem.
Cand nu reusesc sa inteleg ceva imi face AAA! la sfarsitul cuvantului - cum fac eu cand ma prind, crede ca ma ajuta... rad
E o nebunie!

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 6 luni

03.03.2008 4:16     citat 

O primavara frumoasa sa aveti, plina de impliniri si bucurii! Va urmarim zi de zi, postam mai putintel, dar o sa vina si vremea noastra...

nyky imi pare tare rau ca treci prin asa ceva si sa dea Domnul ca data viitoare dorinta ta sa devina realitate. Si asta sa fie cat mai curand. Este bine ca reusesti sa accepti lucrurile asa cum sunt, totul tine de tine, iar daca vei fi asa de increzatoare cu siguranta se va intampla o minune in viata ta. Dumnezeu sa te ajute. sarut
rapunzel n-am reusit sa-ti scriu, nu-mi gaseam cuvinte, nu stiu cum poti incuraja o mama in astfel de situatie... insa tu ai fost o supermama, sunt constienta ca e foarte greu si dureros sa trebuiasca sa treci prin asa ceva, si nici nu stii cat ma bucur ca totul a decurs atat de bine si ca Mihai si-a revenit atat de repede. Este incredibil cat de usor si de repede se refac copiii, si cum reusesc sa treaca peste astfel de traume... zambet
vasi sarcina usoara in continuare si un bebe sanatos. Si incredere, totul va fi bine! sarut
onix sarcina usoara si tie si multa sanatate sarut
adelia superbe fetele tale sarut
delfinasha un adevarat gentleman Tudor al tau foarte fericit
gaguta sarut sarut minunatiilor tale si insanatosire grabnica
[b]megy
sper sa-si revina cat mai repede Andrei sarut
bi-bi superba carliontata ta zambet
[/b]raloo si gazuta mea e in faza de copiere, ca majoritatea de altfel prostit si acelasi scandal monstru daca nu-i dau voie... servici usor zambet
alinutza e bine ca te mai gandesti si la tine, n-are sens sa ne distrugem sanatatea... Plus ca meriti si tu cateva momente de "rasfat" si pentru tine trag cu ochiul
tic-tic ce harnicuta s-a facut Ioana! Cu asa ajutor la bucatarie sa tot faci mancare sarut
bumburel e tare vorbaret Iais si lasa ca invata repede, curand o sa spuna si "te rog", daca pe toate celelalte le-a invatat atat de usor. foarte fericit
acinom cred ca te-ai speriat tare, insa ai reactionat foarte rapid fara sa intri in panica... Toata admiratia! Cum mai sunteti? Ce fac piticii?
lilly sarcina usoara in continuare si tie sarut
Ce mamici fericite sunteti voi... cu cate doi copilasi... Adevarate mamici implinite! Multa sananate va doresc, bucurii si tot ce va doriti.
anatati, anto, bubu_stefi, bebutzica, criscros, tike, ramonar, nu v-am uitat trag cu ochiul Pupici voua si minunilor voastre sarut sarut sarut

O primavara minunata!!!

sus

Denunta
alinutza_s

03.03.2008 5:02     citat 

Rosalina bine ai revenit. sarut Povesteste-ne de minunea ta

Chiar voiam sa va propun sa mei povestim ce mai fac minunile noastre. Perioada asta e asa de frumoasa. Cand incearca ei din puteile lor sa spuna, sa faca, sa imite.

Bumburel Denissa a preluat un mamana (sarutmana). Nu stiu de unde. E posibil de pe la nepoatele mele. Nu m-am gandit atat de profund la multumesc, cu placere.... jenat
Citind mi-am adus aminte cum se trezeste ea dimineata. Se ridica in fund se uita la mine, eu o simt dar ma fac ca dorm scot limba si ma striga ... nu prea tare ... mama .... mai mult ca atentionare. Isi ia paturica, pe ham (catelul cu care doarme) si imi zice ca vrea colo (adica dincolo), in sufra unde incepe distractia foarte fericit , a lala (adica la oala) .... si papa.

Fericita, Lavadani, gulia, bihoreanca mai treceti pe aici. sarut

Mai Raloo sa stii ca fii-mea chiar are pata pusa pe Dutz (Vladut). Numai numele asta i-a ramas in cap din toata lista. Cand ma vede la calculator repede vine si ea sa-i arat poza lui Vladut. Cred ca i-a placut cum spala vase cool

sus

Denunta
karin

Copii
Andrei-Cristian: 14 ani, 5 luni

03.03.2008 5:44     citat 

Bine v-am gasit fetelor si minunilor! O primavara minunata va doresc !

Noi am ajuns joi dimineata, zborul de intoarcere a fost mai bun decat cel de ducere. A fost frumos, vremea a tinut cu noi, am mers muuult pe jos, am vizitat, am cutreierat magazinele, am mers cu caleasca. Andrei a trebuit sa se adapteze programului slalom pe care-l faceam zilnic: plecam in jur de 11-12 si ne intorceam in jur de 20. A fost bine in general, pt ca a fost si mama si s-a simtit.
Pun si cateva poze:
La Zoo. Au o gradina zoologica fenomenala, merita vizitata !

In gradinile Schonbrunn-ului (numai in pietris a stat rad )

Andrei si-a facut repede si o prietena :

"Furandu-i" ochelarii lui ta-su:

Nyky, imi pare rau, dar te rog sa fii optimista si sa speram la mai bine ! Pupici Anutei ! sarut PS. Te-am sunat, dar probabil nu ai avut dispozitie.
Onix, super voce ! Bravo! La Etno/Taraf sunt preselectii pt cei care au talent si vor sa devina artisti. Ar fi pacat sa-ti irosesti harul ! sarut
Dici, frumos baiatul. Daca fac o fata, al nostru e Davidut ! scot limba
Bumburel, hai ca ai deja mega pretentii ref la "te rog". Nu-ti e de ajuns ca spune pardon dupa partz?? rad
Alinutza, haioasa Denissa cu numele. Sa inteleg ca Dutz e alesul? Sanatate si ai grija de tine !
Gaguta, multi sarut la gazele tale superbe !
Imi pare rau sa aud de copii bolnaviori: Megy, Gaguta, Bi-bi, Acinom, Adelia si va urez insanatosire grabnica !

sus

Denunta
lavadani

Copii
Daniel: 14 ani, 6 luni

03.03.2008 7:25     citat 

Buna, fetelor, am trecut si noi pe aicirecunosc, cam rar. jenat
Sa aveti o viata ca o primavara.
Uram sanatate tuturor copiilor, bolnaviori.
Felicitari tuturor celor care mai au maselute noi si felicitari pentru progresele facute.
Vasy, Onix, sarcina usoara.
Niky, imi pare tare rau ca traiesti asa momente, Dumnezeu sa va ajute sa vina bb 2 cat mai repede.
Noi suntem bine, n-am iesit din casa 3 zile cu furtuna de afara. Daniel era plictisit rau de tot, iar eu deja disperata. Azi a fost soare,ar tot a mai batut vantul. De maine se raceste vremea iar si eu care speram ca gata, a venit primavara.
Pupam minunile si mamicile lor.
Sa aveti o saptamana frumoasa.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: