· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de iarna 2007-2008 (8)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de iarna 2007-2008 (8)     
nelly2007

Copii
Cosmin-Stefan: 13 ani
Ariana-Ioana: 9 ani, 1 luna

08.03.2008 4:56     citat 

intr-adevar, ce dragut rade....

sus

Denunta
barby26

Copii
vladut: 13 ani, 1 luna
iris: 10 ani, 1 luna

08.03.2008 6:03     citat 

Anul asta e primul an in care sarbatoresc ziua mamei ! rad Buni a cules cu BB Vladut un buchetel de viorele si mi l-a daruit...bucuroasa foc l-am primit ! rad

Nicoleta, frumosi puiuti ai. Extraordinara greutatea fiind gemeni ! Sa-ti traiasca !

La multe lunite Niki Valentin !

Pe 17 venim si noi tare cu 3 lunite implinite !

sus

Denunta
NicoletaBotez

Copii
Andreea-Maria: 15 ani, 11 luni
Daniel-Gabriel: 12 ani, 11 luni
Catalin-Mihai: 12 ani, 11 luni

08.03.2008 10:59     citat 

Vaaai, ce puiuti dulci aveti!!!
Va pupam!!!! sarut sarut sarut

La multi ani tuturor mamicilor!!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
NicoletaBotez

Copii

08.03.2008 10:59     citat 

La cat mai multe lunite Niki Valentin!!!! Sa cresti mare si sanatos!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
NicoletaBotez

Copii

08.03.2008 11:01     citat 

Merci mult pt. urari, barby!!!
De acum in colo o sa tot sarbatoresti de 8 Martie!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
carole

Copii
little princess: 12 ani, 11 luni

08.03.2008 11:03     citat 

Abia azi am inteles de ce atata tamtam pe Ziua Mamei.

Pana am devenit mama, am vazut azi cum e ca de 8 martie sa alerg intre sterilizat biberoane, preparat lapte praf,schimbat bebe...si stat 90 min privin la copil si nu intelegeam de ce plange, si plangea cu atata foc si eu nu mai stiam ce sa fac. Deci, mie mi se pare grea meseria asta de mama, deci meritam o zi doar a noastra exclamatie

PS: Intre noi cele cu copii ff mici care cunosc sentimentul: urasc pompa prostit prostit prostit

sus

Denunta
nelly2007

Copii

08.03.2008 11:37     citat 

fetelor, venise corina intr-o zi cu o idee sa ne cunoastem....incep eu..pun in seara asta pozele si povestea mai tarziu, ca sunt franta, mi se inchid ochii.... rad

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani
AURA MARIA: 10 ani, 5 luni

09.03.2008 7:05     citat 

Pentru ca Adrina mea ma trezeste cu nopte-n cap... fac si eu o cafea (FARA COFEINA) ca sa avem mai mult chef de vorba... foarte fericit trag cu ochiul si promit ca mai tarziu vin si eu cu povestea si niste poze(mometan mi-am prins urechile in programul de colaje.. prostit )
Sa aveti pofta la cafea! sarut sarut

sus

Denunta
Adryana_4u

Copii
Bianca - sufletelul nostru
12 ani, 11 luni

09.03.2008 9:57     citat 

cum faceti colajele?vreun program special?

sus

Denunta
nelly2007

Copii

09.03.2008 11:11     citat 

'neata...mmmmm, ce cafeluta buna... zambet cred ca o sa imi iau si eu un pachet decofeinizat, ca as bea cate o ceasca....n-am mai baut de vreo 5 luni cafea...si inainte beam...
adryana, eu le fac cu photoscape, l-am luat de pe net....
si eu mi-am prins un pic urechile in el la inceput...nici acum nu stiu toate optiunile, dar pentru ce vreau eu, ma descurc...noi ne pregatim sa iesim la plimbare, ca e frumos afara.....
aaaaa, am vrut sa fac si eu mucenici azi, si inchipuiti-va ca nu am mai gasit nicaieri, trebuia sa iau de ieri plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist dar o sa iau la rand toate magazinele acum, poate totusi dau de vreo punga ramasa trist

sus

Denunta
EmmaT

Copii
Nepotica: Maria Alexia: 13 ani
Nepotica: Iris Miruna: 11 ani

09.03.2008 12:08     citat 

LA MULTI ANI sarut sarut sarut pt 8 Martie

Noi ieri am avut botezul...a fost super fain..si pitica a fost o adevarata domnisoara ...
Revin mai tarziu si cu poze sarut

sus

Denunta
corina2007

Copii

09.03.2008 5:44     citat 

Nelly poate ma ajuti si pe mine cu programul asta de colaje... ca daca tot am deschis subiectul(de a spune cateva lucruri despre noi cu poze..) macar sa ma tin de cuvant...

sus

Denunta
nelly2007

Copii

09.03.2008 6:00     citat 

corina, mai intai eu micsorez pozele...cu photoscape, intri la editor, alegi poza, click pe sagetuta de la resize( eu am ales a doua optiune, mi s-au parut suficient de mari pentru colaj). dupa ce iti micsorezi toate pozele pe care sa le folosesti in colaj, treci la meniul combine, sau la page .alegi pozele, in dreapta ai optiunile (down, side, checker)daca ai multe alegi checker, pt ca poti selecta de mai josnumarul de coloane ( u le-am pus pe 2 coloane)save si cam asta e. din meniul page ies mai dragute, ca acolo ofera programul mai multe sabloane de asezare in pagina a pozelor....ca asta...

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

sper ca m-am facut inteleasa, daca nu, intreaba si o sa incerc sa fiu mai explicita... foarte fericit

sus

Denunta
corina2007

Copii

09.03.2008 6:35     citat 

Imi vine sa-l pap pe Stefanut sarut ..... e o splendoare de copil sarut ...sper sa nu devina fiica-mea geloasa... scot limba trag cu ochiul

Mersi de informatii...sa vad ce-mi iese.. prostit

sus

Denunta
NicoletaBotez

Copii

09.03.2008 8:17     citat 

Nelly, ce frumos va sta impreuna!!!! Si ce dulce e bebe!!!!Va doresc sa fiti mereu atat de fericiti si sa va iubiti unul pe altul mai mult decat in prima zi!!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: