· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Administrative > interzicere acces
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4  »
subiect nou  raspunde
autor interzicere acces     
admin

22.06.2006 3:18     citat 

membrului maican i-a fost interzis accesul - spam

sus

Denunta
admin

09.07.2006 12:38     citat 

membrului adelleene i-a fost interzis accesul - jigniri repetate.

sus

Denunta
timoria

Copii
Alexandra
Maria
Hristina

21.08.2006 4:42     citat 

----------
admin a scris:
membrului adelleene i-a fost interzis accesul - jigniri repetate.
----------

Da??? Ciudat, eu o vad activa pe data de 21 august exclamatie surprins rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 16 ani, 4 luni

28.08.2006 11:42     citat 

nu m-am gasit in lista....mi s-a blocat accesul cumva pe "bebelusii de iarna"?

sus

Denunta
Onush

28.08.2006 11:52     citat 

timoria, mai verifica odata. adelleene are ultimul mesaj in data de 3 iulie.

zuzalina, intrarea pe lista de bebelusi este o conventie intre membri, administratorul nu intervine. Probabil ca a fost o scapare zambet

sus

Denunta
arond

29.08.2006 9:44     citat 

Doamne, chelie asta azi s-a inscris ca membru si e de groaza. Va rog sa-i interziceti accesul.

sus

Denunta
twin

30.08.2006 12:10     citat 

----------
Onush a scris:
timoria, mai verifica odata. adelleene are ultimul mesaj in data de 3 iulie.
----------

Onush, daca ea are acces interzis mai apare ca "on line" cand intra? Ca am vazut-o amandoi si avem si dovada! Nu a postat e drept dar am vazut ca era in lista membrilor activi surprins La data de 21 august! Daca vrei sa te convingi cu ochii tai iti trimit dovada trag cu ochiul Am dat atunci pe profilul ei si scria "sunt on line". Probabil ca intra cu alt nick si serverul s-a incurcat. rad Pentru ca de multe ori eu ies de pe forum si intra sotul meu de pe contul lui si cand se uita la lista utilizatorilor on line..figuram amandoi! surprins Ceea ce nu imi explic, pentru ca avem un singur Pc si eu inchid interfata mea si nu am cum fi on line. Asa ca..ce sa fie? confuz

sus

Denunta
ddelia

30.08.2006 12:59     citat 

[quote= am priceput sarut sarut[/quote]

Eu nu!!!!!!!!! foarte fericit foarte fericit foarte fericit

Cory_a lumineaza-ma please !!!!!!!!!

sus

Denunta
Onush

30.08.2006 1:16     citat 

Se califica drept spam mesajele nesolicitate, nedorite, irelevante sau indecente, mai ales reclame, trimise in cantitati foarte mari fara a face o diferenta intre destinatari.

sus

Denunta
arond

03.10.2006 5:47     citat 

Draga admin, antoniutza mai bantuie pe-aici? Ar fi trebuit sa vada asta mai bine

sus

Denunta
Carmella

04.10.2006 7:08     citat 

Ce sa zic ... prostit ce de probleme pe capul nostru.
Si daca se uita la sigla aia ce-o sa vada ?

sus

Denunta
dodosasha

Copii
S
P

04.10.2006 7:31     citat 

----------
citat:
Ce sa zic ... ce de probleme pe capul nostru.
Si daca se uita la sigla aia ce-o sa vada ?
----------

ar trebui sa vada ca scrie "CU PARINTI PT COPII".
sincer pe mine nu ma deranjeaza aceasta fetita atat timp cat e la locul ei. Adica nu e obraznica si nu mai posteaza la subiecte care nu o privesc.
Vorba cuiva decat sa bantuie prin alte parti ... trist

sus

Denunta
arond

04.10.2006 7:57     citat 

Am venit cu propunerea asta pentru ca noi, adultii de pe forum, nu suntem tocmai cei mai indicati educatori si indrumatori ai acestei fete. Concret, la subiectul "Schimb de invatator" doamnele au avut dispute care nu sunt demne de interesul antoniutzei. Decat sa vada cum noi, adultii, suntem cum suntem, mai bine s-ar uita la desene animate.

sus

Denunta
Geranium

Copii
Sabina: 23 ani, 7 luni
Radu: 17 ani, 3 luni

04.10.2006 8:33     citat 

Trebuie remarcat ca orice utilizator de net poate avea acces la forum (mai putin partea "Administrative") fara sa fie membru al site-ului.
Asa ca Antoniutza ne poate vedea pe noi , adultii, ca "suntem cum suntem" fara sa-si fi postat personalitatea pe forum.
Probabil copila are nevoie de comunicare, si probabil vrea sa fie luata in serios mai mult decat o fac cei din jurul ei: parinti, colegi.

sus

Denunta
arond

04.10.2006 7:42     citat 

----------
Geranium a scris:
Trebuie remarcat ca orice utilizator de net poate avea acces la forum (mai putin partea "Administrative") fara sa fie membru al site-ului.
Asa ca Antoniutza ne poate vedea pe noi , adultii, ca "suntem cum suntem" fara sa-si fi postat personalitatea pe forum.
Probabil copila are nevoie de comunicare, si probabil vrea sa fie luata in serios mai mult decat o fac cei din jurul ei: parinti, colegi.
----------

Da, e adevarat, dar privind concret lucrurile, fata aceasta observa ca in jurul subiectelor la care scire, toata lumea se cearta de-a dreptul. Nu are decat de pierdut din asta.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: