· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > Kilograme pierdute ...
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Kilograme pierdute ...     
khrisstinna13

25.05.2008 5:27   Kilograme pierdute ...  citat 

Salutare dragele mele !

N-am cuvinte sa va spun cat sunt de fericita. Azi am luat cea de-a 7 pastila de Reductil si m-am cantarit. Am slabit 3 kg !!! Parca simt ca-mi zambeste si sufletul de bucurie.

Adevarul este ca-n aceasta saptamana am tinut o dieta foarte drastica. In fiecare dimineata am mancat o Activia, la pranz un mar, iar la cina un pahar de 200 ml de lapte fiert. N-a fost greu deoarece pastilutele m-au ajutat sa n-am deloc pofta de macare sau senzatie de foame.

Din pacate am avut parte si de cateva efecte negative: simt ca uneori imi bate inima mai repede decat de obicei, au fost si doua nopti in care m-am trezit destul de des, am fost putin constipata iar urmatoarea zi am avut diaree… dar cam atat… In rest, n-am avut senzatia aceea de sete si nu ma pot lauda c-am baut multa apa, nici n-am urinat des si nici gust metallic n-am avut in gura…

Important este ca sunt multumita de rezultatul obtinut. Am o ambitie nebuna sa merg mai departe pe acest drum. Sper ca saptamana viitoare cand am sa va mai scriu sa va pot spune din nou ca sunt si mai subtirica.

Dar pana atunci, va pup pe toate si va doresc sa aveti parte de cat mai multa ambitie pentru a slabi. Si nu uitati: “Mancam pentru a trai, nu traim pentru a manca” !!!

V-am pupat !

sus

Denunta
silvioara

Copii
alina: 16 ani, 7 luni
DENIS-IOAN: 12 ani, 10 luni
am nascut deja!

09.07.2008 7:55     citat 

Am si eu o intrebare: se poate lua reductil si daca alaptezi? Astept raspuns confuz

sus

Denunta
abramburica

Copii
THAISA DANA TEODORA : 15 ani, 11 luni
MARIUS DANIEL LAURENTIU ANDREI: 11 ani

09.07.2008 8:30     citat 

NU

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii