· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (3)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (3)     
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 10 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 11 luni

12.08.2008 2:01     citat 

pup rely......al meu e exact ca al tau......
si noi l-am primit de la pietena de la fetita ei...
a mea e tare matzaita az...n-a facut nici ieri nici azi cacuta si se cam chinuie mititica.......nu cred in deochi dar cred ca am sa incep...iei am fost la mine la birou si toate fetele au luat-o in brate si-au pupat-o si pe seaa a inceput cu un plans din ala dispera de n-o potolesti cu nimic trist

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 14 ani, 1 luna

12.08.2008 2:39     citat 

Ksde, asa eram si eu, si am inceput sa cred in deochi. Acum, cum intru in casa ii zic "Tatal Nostru". Pupici multi la "pletoasa" mica. zambet sarut sarut

sus

Denunta
ksde2000

Copii

12.08.2008 4:16     citat 

sa va arat ce face fata mea zambet
radem........

tiem capuorul sus scot limba

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 10 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 3 luni

12.08.2008 5:32     citat 

Ce scumpica e asa vesela!Pupici sarut
SI eu incerc sa o prind pe a mea, numai ca e intr-o continua miscare cu mainile si picioarele cand rade si ies miscate trist . Oricum in hohite inca nu radem. Radem cu tzatza lui mami in gur ape final de masa si cu caruselul, dar atunci suntem in miscare rad

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 13 ani, 10 luni
am nascut deja!

12.08.2008 8:52     citat 

ksde,ai o minune de fetita!Mor de ea cu parul ala mare si negru........si ce vesela este!
Noi astazi am fost in vizita la o matusa........a dormit mai tot timpul,ne zambea in somn scot limba scot limba scot limba iar pe la 6 cand sa plecam l-a apucat durerea de burtica trist trist trist si a plans de i-a speriat vecinii(20-30 minute) trist trist trist acum trebuie sa-l trezesc pentru masaj si baita foarte fericit foarte fericit foarte fericit ,dar doarme asa frumos scot limba scot limba scot limba

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
13 ani, 10 luni

12.08.2008 10:03     citat 

Alinutza si piticul meu papa in jumatate de ora sau mai mult ...............ba 70 ba 100 ml .asta in cazul fericit in care nu adoarme plang sau sunt foarte trist mannca 40 -50 si doarme 15 minute si restu il mananca cu ochii inchisi se mai si ineaca ochi peste cap
pop puitii vostrii grasuri,ore cand ne facem si noi asa? avem deabea 2850g

sus

Denunta
popica

Copii
Sara Izabela: 13 ani, 10 luni
Carla Anisia: 11 ani, 10 luni

12.08.2008 11:29     citat 

Oana, o sa vezi cat de repede o sa recupereze, nici nu o sa-ti vina sa crezi! Un pic de rabdare!

Deanna, ti-am raspuns pe mail!

Crista

sus

Denunta
ksde2000

Copii

13.08.2008 8:20     citat 

stiti ca vorbeam zilele trecute despre superstitii si sfaturi stupide...stati sa va mai zic una.....de la soacra-mea de duminica...sa nu pup fata pe cap...ca nu ma creste...si nici pe talpi ca nu stiu ce se mai itampla... rad si mami o pupa si-o papa si de fund si de pasarica..nu numai pe apusor si pe talpita.
sa va mai intreb ceva...voi scoateti bebeii de cap sin baie? confuz

sus

Denunta
ksde2000

Copii

13.08.2008 8:25     citat 

oana nu-l lasa sa pape prin somn...gadila-l sub barbita, pe picioruse, joaca-te cu manutele lui...sa fie cat de cat alert....
poica...asa mai face si a mea...si plange de ma sperii si eu nu numai vecinii. Aseara a dormit...dar s-a trezit la fiecare 3 ore sa pape. Noi ne cam plimbam zilele astea cu invitatul la botez.........imi cam face figurine cand umblam toata ziua pe afara.

sus

Denunta
ksde2000

Copii

13.08.2008 8:37     citat 

pun acum si capitolul nou...cat dorme mica

Bebelusi de vara 2008 (4)

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 10 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 9 luni

13.08.2008 8:42     citat 

ksde pe aia cu talpile o stiu si eu ........... nu pupa copilul pe talpi ca o sa te calce in picioare cand o fi mare ochi peste cap
azi mergem si noi la dr sa vedem cum am mai crescut
voi scoateti bebeii afara seara ? noi am fost in parc de cateva ori pe la 6-7 si mereu face figuri asta mica .... plange la maxim 15 minute de cand am intrat in parc si o tine asa, nu sta decat in brate la mine si acasa o potolim cu chiu cu vai la 2 ore de la venire...e agitata toata. ce o fi ? oricum am decis sa nu mai iesim seara cu ea afara
in rest papam, dormim, radem cu toata guritza si o urmarim cu privirea pe mami zambet e o dulceata sarut
si sa va aratam ce pitica cand o pun sa ragaie foarte fericit

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: