· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de primavara 2008 (7)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de primavara 2008 (7)     
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

09.08.2008 10:30   Bebelusi de primavara 2008 (7)  citat 

[/url]

the_pretty_nurse.......................BeBe Iulia Alexandra..........3.03.2008
Emilia2006................................BeBe Vlad.............................10.03.2008
Mxshk..........................................BeBe Vladone......................14.03.2008
Iliutza...........................................BeBe Marie Elizabeth..........15.03.2008
Leelloo.......................................BeBe Matei Cristian............16.03.2008
IrinicaR…...................................BeBe Paul Razvan..............17.03.2008
Biencutza...................................BeBe Ingrid Anna.................20.03.2008
Cobrata......................................BeBe Francesca Ana..........31.03.2008

Connie_drg..............................BeBe Bianca Antonia...............03.04.2008
Ilicutz..........................................BeBe Alexandre Tiberiu...........08.04.2008
Rorabebeloi.............................BeBe Sara Sofia........................09.04.2008
Galactic.....................................BeBe Akos..................................12.04.2008
Relly..........................................BeBe Eric Alexandru.................13.04.2008
Bebe_lusi................................BeBe Sarah Angelina...............14.04.2008
Camilili.....................................BeBe Cezar Andrei....................14.04.2008
Manam.....................................BeBe Marius...............................14.04.2008
Cotuca......................................BeBe Cristian.............................23.04.2008

dflavia.......................................BeBe Stefania..............................11.05.2008
Alinagr31.................................BeBe Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
Sorinadaniela........................BeBe Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................BeBe Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................BeBe Eric Andrei...........................20.05.2008
Tania3.....................................BeBe Claudia-Teodora...............28.05.2008

Avem 23 de bebelusi, 13 baietei si 10 fetite!! Sa ne traiasca!!!!! sarut sarut sarut

Capitolul 6

sus

Denunta
ilicutz

Copii
Alexandre Tiberiu: 12 ani, 9 luni
Jonathan Bogdan: 11 ani, 1 luna

09.08.2008 1:15     citat 

Multumesc mult Relly! sarut sarut sarut Dragutza poza ai ales! Ce mai face Alexutzu tau? Cat mai are in lungime si'n latime? Pare un shmecherit si jumatate cu zambetul ala strengaresc. sarut :p Citesc ce scrii si-mi place ca dat fiind ca baietii nostri sunt cam la aceeasi varsta, trecem prin aceleasi senzatii!
Ieri am facut 4 lunici! Ne imbracam cu 9 luni, deja. Ieri i-am dat o pijamalutza de 9 luni, de test si cred ca daca mai asteptam, n-o mai imbraca. In curand o sa ramana fara tzoale ca nu i-am cumparat decat pana pe la un an si a trecut perioada de solduri .
Multzam, Leelloo! Si al tau e o minunatzie! Sunt superbe pozele de la mare si de la padure. prostit
Numai copilasi frumosi avem pe aici! prostit prostit prostit

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

09.08.2008 1:44     citat 

Ilicutz, nu stiu cat mai are in lungime, astept pana sapt viit cand face si el 4 luni. Luni avea 7,100 kg.
Acum il legan pe picioare, ca nu mai vrea sa doarma ziua, dar se plage ca e obosit, de parca l-as tine eu treaz. prostit

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

09.08.2008 2:03     citat 

frumoasa lista si pozele! multumim Relly!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
untaticfericit

Copii
Eric Andrei: 12 ani, 8 luni

09.08.2008 2:14     citat 

Manam nu vorba de teama de a iesi cu piciorusele drepte pt. k stiu k asta e o legenda dar pur si simplu asa poate sa doarma toata noaptea altfel se loveste cu manutzele peste fata si se trezeste, ziua il tin dezlegat si mai reuseste sa doarma cateva ore datorita noii inventzii ale sotiei foarte fericit . pe de alta parte eric a fost si este un bebelus foarte agitat, pana acu o luna a plans foarte mult si foarte puternic, avea un plans de disperare si peste tot mi se zicea k este normal dar eu am stiut mereu k nu este un plans normal, am aflat adevarul la o clinica din cluj unde i sa descoperit o mica suferinta deoarece la nastere sa chinuit putin, si a ramas pt. o secunda fara oxigen.In fine, important e k acum e mult mai linistit si sta ore intregi fara sa planga, se uita la tv., la manutze etc. Cam atat despre Eric deocamdata, oricum povestea e mult mai lunga....pupici bebeilor vostri!

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

09.08.2008 2:36     citat 

Relly, frumoasa lista si poze!! sarut
Cum e cu stelutele alea de langa idul fiecaruia? Se obtin in functie de activitatea pe forum?

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

09.08.2008 3:45     citat 

ceau la toata lumea!!!!!!!
relly.esti un geniu...e super listuta...ar trebui sa-ti dam un premiu zambet
intotdeauna ai idei minunate...
...si la noi e o caldura si transpira si iulia de numa-numa...mai ales la capsor..
...si eu am luat salariul prima de nastere...pacat ca se da numai odata:)
va pupam dulce

sus

Denunta
galactic

Copii
Akos: 12 ani, 9 luni
Nimrod: 9 ani, 3 luni

09.08.2008 8:07     citat 

Relly, felicitari. Asa de frumos arata listuta noastra.
Noi suntem bine, crestem. Dar din pacate ni s-a stricat aparatul foto, si nu mai avem poze recente. Dar sper sa se poata repara si atunci o sa pun poze noi.

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

09.08.2008 10:51     citat 

ceau gagici si bebei!
..da pe unde sunteti?????????
...sunt asa fericita Iulia a ras azi cu voce tare de rasunat toata casa..si pana acum mai radea dar nu asa cu pofta si nu o perioada asa lunga sarut

....mergeti in concedii pe undeva?
....noi duminica viitoare pe 17 avem botezul ..deci saptamana urmatoare vom fi cam ocupati....

va pupam dulce

sus

Denunta
manam

Copii

09.08.2008 11:06     citat 

Felicitari ptr hohote!!! zambet
Noi mergem cateva zile la Poiana Brasov ca e aproape.
In concediu adevarat mergem de-abia la iarna. Teoretic vorbind, ca planurile se pot schimba..speram sa fie totul ok..
Asteptam poze de la botez!!!

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

09.08.2008 11:17     citat 

merci manam...voi cum mai stati cu capitolul kk?...ati mai reusit?
...noi am vrea sa mergem in septembrie in Sicilia cu avionul..voi ce ziceti?
..pupici..

sus

Denunta
manam

Copii

10.08.2008 8:25     citat 

Cu kk am revenit la normal trist A fost o intamplare atunci asa cum am crezut.
sicilia??suuper. mie mi-e greu acum sa merg, mi se pare prea mic..papa la 3 ore, regurgitari, etc.
din cauza asta am zis ca mergem la iarna in Austria (cand are vreo 9 luni) si doar la vara viitoare sa mergem cu avionul.
crezi ca va avea rabdare in avion?

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

10.08.2008 1:52     citat 

manam..nu te da batuta..creste el si vei vedea ca se regleaza si tranzitul intestinal cand incepe sa pape si altceva decat sucuri si lapte...
...in masina Iulia sta cumintica ,ii place...cu avinul nu stiu...dar ma gandesc ca am vazut si anul trecut atatia bebei in aeroport..inclusiv cu caruciorul dupa ei....si nu pot sa spun ca urlau ...

...pe unde sunteti gagici.....?
va pupam dulce

sus

Denunta
rorabebeloi

Copii
Sara Sofia: 12 ani, 9 luni

10.08.2008 8:28     citat 

Am implinit si noi 4 lunite! Da....foarte repede a zburat timpul...4 lunite fetelor va mai amintiti cum ne-am luat la intrecere care cum naste? jenat jenat zambet sarut
Noi am petrecut asa cu nasica, am facut si un tortut de clatite si ne-am rasfatat cu pozele, ca noi facem un shooting special la aniversare! iata cateva:

Ne-am jucat cu o esarfa foarte colorata, e ca un păunel!

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Cred ca o sa ne certe bebeii mai tarziu ca le facem poze din astea!

Cu rochita noua!

Cu drag!

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

10.08.2008 9:24     citat 

si noi ne pregatim de vacanta, dar mergem cu masdina in Grecia, deci e drum lung...
intr\e timp, uitati ce mai face Mufa, 2 filmulete si cateva poze:
http://s149.photobucket.com/albums/s72/...CF0703.flv
http://s149.photobucket.com/albums/s72/...CF0723.flv
http://good-times.webshots.com/photo/25...8442yRJpQe

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: