· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Dezvoltarea, educatia si timpul liber al copiilor >Comportament > am renuntat la pampers!!!
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2
subiect nou  raspunde
autor am renuntat la pampers!!!     
Berea

25.05.2004 10:54     citat 

Felicitari si de la noi!

sus

Denunta
mamaluieric

Copii
Eric: 19 ani, 1 luna
Hanna: 15 ani, 8 luni

25.05.2004 11:17     citat 

exact asta m-am pregatit si eu sa fac... numai ca eric mai face cam de 2 ori pe noapte. si _el_ a fost cel care a spus ca nu mai vrea scutec. si acum eu ce sa fac? avem aproape 1 sapt. la activ fara scutec noaptea...

sus

Denunta
zizee

Copii
Anas Louka (Snoopi): 18 ani, 8 luni

25.05.2004 11:57     citat 

felicitari, diana! sarut
noi mai avem ceva de vislit prin citeva lacuri de pipi pina s-o hotari snoopi sa renunte la 'pem-pem'.
i se-ntimpla sa faca si la olita si la toaleta dar fericita nu e decit cind face-n scutec si se poate ascunde in toata casa ca sa nu ma prind eu de isprava. imi mai si spune: rushine mare!
am inteles ca metoda cea mai sigura e sa o las de-a dreptul fara scutec, sa se ude pe kiloti si pantaloni. mi se pare cam scirbos, hai, cu pipi, mai treaca-mearga, dar cu 'celalalt'? surprins
plus ca maimuta, daca i-am ridicat pantalonii, ca-i frig, pina sa-i aduc scutecul din alta camera, urla de numa' dupa 'pem-pem'. trist

sus

Denunta
dani29

Copii
Diana-Maria: 18 ani, 8 luni

26.05.2004 9:46     citat 

zizee, asteapta si tu sa se faca mai cald si pe urma o lasi fara, si eu tot asta am asteptat...

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: