· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2004 > Clubul copiilor nascuti in 2004 (10)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  »
subiect nou  raspunde
autor Clubul copiilor nascuti in 2004 (10)     
MariaMona

Copii
Julia: 16 ani, 5 luni
Emi: 13 ani, 11 luni
Andreea: 8 ani, 3 luni
am nascut deja!

13.05.2011 2:14     citat 

Iata si doua poze cu fetele mele - prima este fotografia mea preferata - de vara trecuta de la o nunta, iar a doua este de acum o saptamana - la proba costumelor de balet:

sus

Denunta
bblusa

Copii
eduard cristian: 14 ani, 2 luni

19.05.2011 3:29     citat 

----------
MariaMona a scris:
Ceau, fetelor! De mult nu ne-am mai auzit...

!
----------

nu imi vine sa cred ca ai intrat. tocmai cautam reteta ta de prajitura cu mere. eu una mereu ma gandesc la tine si la prajiturile tale. scot limba
sa-ti traiasca frumoasele! sarut

sus

Denunta
MariaMona

Copii
Julia: 16 ani, 5 luni
Emi: 13 ani, 11 luni
Andreea: 8 ani, 3 luni
am nascut deja!

20.05.2011 12:03     citat 

zambet Nici mie.... Am primit o notificare la un subiect de demult si am intrat acolo, apoi v-am cautat pe voi si cand am vazut ca inca sunteti active din timp in timp, am zis sa mai zic si eu prezent ca juma de zi cel putin sunt in fata calculatorului. Apropo de prajituri - chiar zilele trecute ma gandeam sa imi fac un blog cu retete sau macar un album pe Facebook cu cele mai reusite torturi ale mele. Mai vedem. Chestia cu blogurile pare un pic complicata la inceput... Salutari si voua!

sus

Denunta
IoanaP

Copii
Daria
Tatiana

19.10.2011 12:34     citat 

Buna Fetelor!

cum a fost prima zi de scoala? cum v-ati distrat? cum merge scoala? temele? zambet zambet

sus

Denunta
abramburica

Copii
THAISA DANA TEODORA : 15 ani, 11 luni
MARIUS DANIEL LAURENTIU ANDREI: 11 ani

21.12.2011 1:53     citat 

Buna tuturor...sunt mamica tare mandra...azi facem 7 ani, ne-am facut mari si dovedim ca ramanem o fetitza cuminte si ascultatoare...am terminat semestru I cu Fb pe linie si azi ne pregatim sa petrecm la Balonul copiilor alaturi de colegi si prieteni.
Va pupam dulce si va uram un CRaciun fericit!!!!
sarut sarut sarut

sus

Denunta
pui1

Copii
irina maria
alexandru matei

21.12.2011 6:21     citat 

La multi ani, THAISA!!!!
Sanatate si felicitari pt rezultatele de la scoala.

sus

Denunta
alimary

Copii
Robin: 13 ani, 10 luni
Marcus: 16 ani, 6 luni

01.02.2012 4:59     citat 

Nici nu mai stiu cati ani au trecut de cand nu am mai dat pe-aici...azi cand am revazut atatea nume cunoscute imi dau seama ca mi-a fost dor de voi zambet ...Cate s-au mai intamplat si ce mari au crescut copilasii nostri...mai ieri vorbeam desepre scutece, biberoane si lapte praf si acum vad ca se vorbeste despre scoala...parca nu-mi vine sa cred
Ma bucur mult sa va reintalnesc aici si vreau sa citesc pe indelete ce s-a mai intamplat de cand "am plecat" si apoi sa va povestesc si eu ce mai facem noi zambet

sus

Denunta
roxana5

Copii
Zana

03.02.2012 9:21     citat 

Bre doamna! sarut sarut sarut

sus

Denunta
Loreena

Copii
Carla Maria: 16 ani

03.06.2012 12:06     citat 

Ce mai faceti? ce mai fac copilashii vostrii?

Cum merge cu scoala ?foarte fericit

Parca era mai usor cand erau bebelushi zambet

Pupici sarut

sus

Denunta
gazzella

Copii
F: 16 ani
B: 14 ani
M: 8 ani, 7 luni

19.10.2012 3:01     citat 

----------
alimary a scris:
Nici nu mai stiu cati ani au trecut de cand nu am mai dat pe-aici...azi cand am revazut atatea nume cunoscute imi dau seama ca mi-a fost dor de voi zambet ...Cate s-au mai intamplat si ce mari au crescut copilasii nostri...mai ieri vorbeam desepre scutece, biberoane si lapte praf si acum vad ca se vorbeste despre scoala...parca nu-mi vine sa cred
Ma bucur mult sa va reintalnesc aici si vreau sa citesc pe indelete ce s-a mai intamplat de cand "am plecat" si apoi sa va povestesc si eu ce mai facem noi zambet
----------

alimary, si io amu am intrat sa rasfoiesc plina de nostalgii
sper ca sunteti bine
n-ai mai intrat sa povestesti...

te pup si salut mame frumoase zambet

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

19.10.2012 9:22     citat 

sarut clasa a doua fara chef de invatat. rad Ai vostri copii au placere sa mearga la scoala?

sus

Denunta
gazzella

Copii

19.10.2012 10:32     citat 

----------
somnorici a scris:
sarut clasa a doua fara chef de invatat. foarte fericit Ai vostri copii au placere sa mearga la scoala?
----------

nu ma provoca rad))

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

22.10.2012 9:28     citat 

Despre Felix stiu ca-i plin de surprize, nu ma astept la altceva. sarut Cica vineri Matei a dat test la cunoasterea mediului. A trebuit sa scrie 5 animale si 5 plante care cresc la munte. El a scris cate doua, dupa care a scris etc. foarte fericit

sus

Denunta
gazzella

Copii

02.11.2012 4:24     citat 

----------
somnorici a scris:
Despre Felix stiu ca-i plin de surprize, nu ma astept la altceva. sarut Cica vineri Matei a dat test la cunoasterea mediului. A trebuit sa scrie 5 animale si 5 plante care cresc la munte. El a scris cate doua, dupa care a scris etc. foarte fericit
----------

rad rad rad

pai da, in etc cu siguranta mai intra trei...
dar cred ca la plante ma blocam si io nitel...dupa brad deja scriam 'etc' si eu

rad

sus

Denunta
Loreena

Copii
Carla Maria: 16 ani

23.03.2013 1:49     citat 

Buna tuturor mamicilor si copilasilor vostrii............cu toate ca acum deja au devenit domnisoare si cavaleri zambet zambet zambet

Parca a trecut o vesnicie de cand ne impartaseam aproape zilnic problemele pe care le intampinam in cresterea celor mici si nu numai:)

Noi suntem bine sanatoase...........cel mai important lucru.

Carla este in clasa a II a, a crescut, s-a domnisorit, ca sa zic asa.............

Citeam comentariile mele de la statusul meu:

"Carla a ales de pe tava: calculator, bani si carte:)La 1 an si 3 luni a sarit din patut;La 4 luni jumate am botezat-o;La 7 luni s-a ridicat singura in picioare in patut; A papat laptic pana la 1 an si 2 luni; la 3 ani a mers la gradi; ii place muzica si dansul" ............... si da in continuare ii place muzica si dansul.......este fascinata, zilnic danseaza si canta ............. eh daca s-ar preda doar asa ceva la scoala ar fi in culmea fericirii:)

as vrea sa adaug poze, dar nu mai stiu cum...cine ma ajuta

foarte fericit foarte fericit

Si eu sunt bine, cu munca, scoala.....vreme trece, vreme vine..........iar mie nu numai ca nu imi vine sa cred ca am 35 de ani, dar ce sa mai zic ca merg pe 36 si mai am 4 ani si fac 40.............dumnezeule cum s-au dus anii...........

In alta ordine idei poate mai schimbam pareri despre cum ocupati timpul liber al copiilor vostrii: sport, cursuri inot sau dans, teatru, film, opera, opereta, balet, circ, activitati in timpul liber si lista ramane deschisa; m-ar interesa daca aveti o recomandare pentru cursuri de dans liber, street dance (in Bucuresti)

Vreau sa merg cu Carla la Fabrica iepurasilor de la Hotel Caro; am fost si anul trecut si am fost amandoua foarte incantate:) recomand

Si a venit si clasa a II a si in perspectiva s-a anuntat o tabara de o saptamana...........doar ca e foarte departe, in Bucovina, ar fi prima ei iesire la distanta si fara familie.............as lasa-o si parca nu........copii vostrii au fost in tabere? ceva pareri pe tema asta?

Va trimitem pupici si va imbratisam cu drag,

Laura si Carla

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: