· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com >Generatia 2004 > Clubul copiilor nascuti in 2004 (10)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  »
subiect nou  raspunde
autor Clubul copiilor nascuti in 2004 (10)     
Onush

09.10.2008 9:59     citat 

Multumesc doamnelor dar sa nu ii spuneti si ei ca i se urca la cap sarut scot limba

Tudor a gradi, nu a nu i s-a a asta-vara, cu verisorul lui (Matei e cel blondut)

sus

Denunta
Onush

09.10.2008 11:50     citat 

Multumesc!sarut

Tratamentul initiat de mine si apoi aprobat de medicul de familie ( Nurofen, sirop de tuse expectorant si picaturi de pus in nas) care ne-a nu e nevoie de antibiotic.

Cu ocazia asta am verificat lungimea de unda a familie scot limba

Tudor deja e mai bine iar Ruxandra vine din urma... luni speram sa ne intoarcem la gradi. trag cu ochiul

Ce mare s-a Matei sarut

sus

Denunta
pui1

Copii
irina maria
alexandru matei

10.10.2008 9:37     citat 

LA MULTI ANI, LAURENTIU!!!!
Sanatate si multe bucurii. sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
dabelea

12.10.2008 5:58     citat 

Multumim pui! sarut sarut sarut sarut sarut
Am taiat trei tortulete, unul la gradi cu copii de acolo, altul acasa impreuna cu alti copii ( verisorii si prietenii de pe strada noastra) si altul impreuna cu bunicii si nasii.
a fericit. Partea cu suflatul in tortulet i-a dragalasa are puiul tau! Sa-ti traiasca!
Onush, ce sa-i mai spunem noi fetitei, crezi ca nu stie deja?

sus

Denunta
IoanaP

Copii
Daria
Tatiana

12.10.2008 9:44     citat 

----------
dabelea a acolo, altul acasa impreuna cu alti copii ( verisorii si prietenii de pe strada noastra) si altul impreuna cu bunicii si nasii.
a fericit. Partea cu suflatul in tortulet i-a dragalasa are puiul tau! Sa-ti traiasca!
Onush, ce sa-i mai spunem noi fetitei, crezi ca nu stie deja?
----------

La Multi Ani!

sa fiti sanatosi si iubiti!!! sarut sarut sarut sarut sarut

poze?????!!!! prostit prostit prostit

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

12.10.2008 9:57     citat 

La multi ani, Laurentiu! Sa fii sanatos si sa te bucuri din plin de copilarie!

sus

Denunta
dabelea

13.10.2008 2:06     citat 

Multumesc fetelor!

Am facut multe foto incat nu stiu pe care sa le aleg, totusi iata cateva:

la deschiderea cadourilor.........

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
dupa desfacerea cadourilor

si ne-am jucat.........

si iarasi am desfacut cadouri.............

o poza de grup.........

impreuna cu unul din tortulete.................

Cred ca le-a mari au avut lacrimi in ochii, inca nu vroiau sa plece.

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

13.10.2008 2:29     citat 

Wow, cat copii ati avut la petrecere!... Se transmite pana aici bucuria sarbatorii, bravo!

sus

Denunta
dabelea

15.10.2008 8:59     citat 

Somnorici, au fost 13, in afara de mamici.
Pentru:
[b]15.10 - Luca ( Laurabalaura)
16.10 - Teodor (Gliss) [/b]

La multi ani! Sa fiti frumosi si sanatosi!

sus

Denunta
dabelea

18.10.2008 9:41     citat 

Vreau sa va spun ca puiul meu a gimnastica aerobica. Ii place foarte mult. L-am intrebat ce a mi-a acum sfoara!
Am fost asa de incantata! zambet
Voi ce noutati mai aveti!
Va pup, fetelor!

sus

Denunta
dabelea

25.10.2008 4:25     citat 

25.10 - Tudor (Onush)

La multi ani Tudor! Sa cresti mare, voios, frumos si sanatos!
Onush, sa-ti aduca puiul tau multa fericire!
sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
elly_mami_asistenta

Copii
Eliana-Stefania Alexandra - minunea noastra...
18 ani, 7 luni

25.10.2008 9:54     citat 

Salutare tuturor...la multi ani Tudor si din partea noastra si la multi ani tuturor sarbatoritilor din club, carora nu le-am urat...!!!
si noi suntem la gradi din septembrie, la grupa mijlocie...si ce sa zic, pentru Stefi e o schimbare majora, fata de cresa, aici e nevoie de mai multa atentie, trebuie sa fie mai disciplinata,au destule activitati in fiecare zi,iar doamna ei, am vazut k tine la disciplina destul de mult...am inceput sa vad cate ceva din ce face la gradi...coloreaza mai bine, de desenat, nu prea la are...,a in engleza zilele trecute: my name is Stefi, cu toate k eram cam suparata pe doamna de engleza, care se gasea sa o puna cu spatele la clasa, tocmai knd le preda ceva la lectie....k nu stiu ce facuse..in fine..
Am inscris-o la dans si la cor la grupul Do-re-mi, e incantata nevoie mare...a cha-cha si ne-a acolo k vor fi aparea intr-un spectacol inainte de Craciun..abia astept...Aici costa destul de mult cursurile, dar macar sa ii placa si sa se prinda ceva!!!
La gradi s-a ii place, dar mereu imi zice sa o iau la pranz,sa nu mai doarma acolo...
CU sanatatea nu am am mai avut asa probleme, doar mai tuseste si ii mai curge nasul, in rest de knd am operat-o de polipi nu a sarbatori vrem sa mergem la o pensiune in Bistrita-Nasaud, sa speram k va fi totul ok...
Cam atat pe moment despre noi...sper sa mai pot reveni si eu mai des pe aici, mi-e tare dor de vremurile de altadat, knd postam si de 2-3 ori /zi...va pupam cu drag!!!

[img][/img]

[img][/img]

sus

Denunta
somnorici

Copii
maimutza bengaleza
bolfosica

25.10.2008 10:40     citat 

La multi ani, Tudor! Petrecere frumoasa si cadouri pe masura celor 4 ani pe care-i implinesti!
Elly, imi pare bine sa aud vesti bune despre voi si, chiar daca intri mai rar, e bine si asa, din cand in cand cu rezumatul. zambet
Ce greu e sa ai 3 copii!...Uh, abia acum i-am rapus, ne-am luptat toata dupa-amiaza. foarte fericit Fratele meu mi-a o noapte pe copiii lui, fetita in varsta de 10 luni si baiatul de 5 ani. Greu, tare greu, harmalaie, veselie, tipete, plansete, mancare peste tot, gafaiala si transpiratie. Pe fetita am reusit s-o culc pe la ora 22, baietii la ora 23. Matei a toate alea de prin bucatarie (ca le-am facut, cu fetita in brate, si pizza foarte fericit ) si dupa ce m-am dushat si schimbat. va pup, nopate buna, nu stiu ce m-a activ, de scris nu prea am mai scris deoarece nu prea mai am timp.
Elly, s-a frumos totodata. Pup si pe tine si puiutul tau.

Lau meu este acum in vacanta. S-a stimulare a altele care mi-au atras atentia dar pe care le-am uitat.

Pup toate fetele din club!.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: