· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (9)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (9)     
Mary_love

Copii
Alexandru Gabriel - D-l Goe
13 ani, 10 luni

10.10.2008 10:11     citat 

Happy Birthday Alexutzu meu !!!! sarut sarut sarut Astazi s-a trezit razand, suntem baietei maari de acum cool .
Plecam la mamaie azi, weekend placut fetelor!

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 13 ani, 9 luni
Luca Daniel: 11 ani, 11 luni

10.10.2008 10:26     citat 

La multiu ani Alex! Sa cresti mare si frumos.

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 10 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 9 luni

10.10.2008 11:26     citat 

la multi ani alexutu sarut
sailor asa e emma a fost cumintica la botez. locul unde am facut botezul e 2 in 1 adik si hotel si restaurant asa ca am luat o camera pt somnul de dupa aiaza al piticei si ai celorlalti copii care au fost. si a prins tare bine pt ca la noi povestea cu " dupa botez doarme " sa adeverit. a dormit de ma speriat. in rest a stat cu noi si sa comportat ffffff bine. sala a fost aerisita nu sa simtit fumul de tigare

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 10 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 9 luni

10.10.2008 11:29     citat 

eu am intrat deja in fibrilatii pt ca mai am putin pana nasesc si nu mi am luat rochie. maine ma duc cu al meu sa caut si am emotii. oare o sa gasesc ceva adecvat si sa mi placa multtttt si sa nu coste o avere ?????? pe emy o lasam in grija bunicii pt ca cine stie cat dureaza cautarea. mai am de luat si pt finutza cateva lucrusoare pt sotz costum etc etc avem treaba multa maine

sus

Denunta
onix30

Copii
Raul-Andrei: 15 ani, 9 luni
Anastasia-Ioana: 13 ani, 9 luni

10.10.2008 11:43     citat 

La multe lunitze,Alex! sa cresti mare si sanatos si papacios sarut de la Anastasia.

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 10 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 11 luni

10.10.2008 11:46     citat 

sus

Denunta
diriginta

Copii
VLAD ANDREI: 13 ani, 11 luni

10.10.2008 12:43     citat 

Am fost la medic si avem rinofaringita. Dr ne-a prescris Amoxacilina si nurofen, dar eu sunt tare sceptica in ceea ce priveste antibioticul. Nu i-as da antibiotic, parca as incerca si cu altceva, chiar nu stiu. Dr spune ca inca nu ne ies dintisorii si ca manutele de aceea si le baga in gurita pt ca il doare gatul si vrea sa ne faca atenti la durerea lui (aseara abia mi-am scos mana de la el din gurita). Intr-un fel ma bucur ca nu ii ies dintisorii deja, dar sunt destul de suparata ca a racit din nou si mai grav e ca nu stiu cum.

La multe lunite Alex! Sa cresti mare si sanatos!

sus

Denunta
onix30

Copii
Raul-Andrei: 15 ani, 9 luni
Anastasia-Ioana: 13 ani, 9 luni

10.10.2008 1:14     citat 

diriginta incearca un homeopat ,nu pot sa cred ca nu exista in Cluj.Ai incredere in ele.sanatate multa

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 13 ani, 10 luni
Catalina-Bubulina: 9 ani, 7 luni

10.10.2008 1:47     citat 

La multe lunitze, Alexutzu-Gabitzu! sarut sarut sarut
Diriginta, daca ne luam dupa dr.ta, inseamna ca toti puii nostri sunt bolnavi. DOAMNE FERESTE!
Eu am citit ca in felul acesta, bagand orice in guritza, ei cunosc lumea, mediul inconjurator.
Robby, esti un dulce, puiule! sarut sarut sarut jenat trag cu ochiul

sus

Denunta
diriginta

Copii

10.10.2008 1:47     citat 

Normal ca exista, si eu ma gandeam ca as incerca cu asa ceva. Multumesc. Mi se pare incredibil cu cata usurinta prescriu antibiotic medicii astia pt un rosu in gat..
Am o prietena care a ascultat de dr si a indopat fetita de antibiotic, acum are 4 ani si tot la 3 saptamani face febra, i se umfla tot corpul si o doare si nimeni nu gaseste problema. Merg saracii in fiecare luna peste tot si nici un raspuns; chiar nu vreau sa ajung asa sau mai rau, cand chiar o sa sufere de ceva mai grav atunci antibioticul sa nu isi mai faca efectul.

sus

Denunta
diriginta

Copii

10.10.2008 1:53     citat 

Doamne fereste Sailor ! Eu cred ca se referea si la faptul ca a facut febra. Citeam aici pe forum la cap DINTISORI ca febra nu trebuie asociata cu iesirea dintilor; citeam ca daca face febra puiul poate fi de la altceva si lucrul acesta m-a facut sa ma duc azi la medic; si bine am facut. Imi spunea ca gingia nu e asa inflamata ca si la iesirea dintilor.

AAAA sa nu uit avem 7500g si 70 cm. Suntem mari! Am crescut ft mult.

sus

Denunta
ksde2000

Copii

10.10.2008 2:49     citat 

noi la 70 cm avem abea 4500-5000g......si totusi nu mi se pare asa slaba ema confuz prostit ochi peste cap si vad la voi greutati de 7000-8000g......iar mi se pare ca fata mea nu creste plang sau sunt foarte trist
sper sa nu ne certe adminul ca daca asta cred ca ajungem pe la pg 13...si sa ne ierte...asa ca fiind prima oara...ca inca n-am ajuns acasa......si sa iau listuta s-o compun de la capat e munca de sisif prostit

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
13 ani, 10 luni

10.10.2008 2:55     citat 

mey fetelor piticu meu are 4500 si nu pare slabut si 55 de cm , terminati cu prostiile fiecare bb creste diferit daca a luat in jur de 750 pe luna e bn trag cu ochiul

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 13 ani, 10 luni
am nascut deja!

10.10.2008 3:08     citat 

va salutam si noi sarut sarut sarut
Stati linistite fetelor,sanatosi sa fie ca de crescut fiecare are felul sau........
Sunt franta trist trist dimineata am fost plecata in oras 2 ore,m-am intors si am iesit cu botoselul la plimbare care m-a tinut afara 3 ore jumate(mers continuu) scot limba scot limba scot limba scot limba

sus

Denunta
ksde2000

Copii

10.10.2008 3:19     citat 

subscriu si eu la faza cu cate 3 ore mers continuu, ca daca se opreste carutul protestam vehement.....la noi se fac si 4rad , cat or mai tine-o picioarele pe mami

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: