· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (9)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (9)     
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 10 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 11 luni

05.10.2008 7:28     citat 

e bine la bunici....ma mai odihnesc si eu.....
numai ca n-am facut cacutza si ne cam chinuim...trist

sus

Denunta
diriginta

Copii
VLAD ANDREI: 13 ani, 11 luni

05.10.2008 10:19     citat 

Bine ati venit mami Danonino! Sa iti traiasca fetita si sa creasca mare si sanatoasa!

Bat-o vina cacuta, ca si noi ne chinuim doua zile pana reusim sa facem un pic.

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 13 ani, 10 luni
Catalina-Bubulina: 9 ani, 7 luni

05.10.2008 10:32     citat 

Bine ati venit, Sara Andreea si mamai Danonino!

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 13 ani, 10 luni
Catalina-Bubulina: 9 ani, 7 luni

05.10.2008 10:34     citat 

Oana, ce-ai facut la doctor? Ti-a dat vreo explicatie pentru faptul ca Nick tresare?
Sa stii ca si Chris a tresarit cam o luna si dormitul pe burtica a ajutat-o. De fapt, m-a ajutat si pe mine sa dorm. scot limba

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
13 ani, 10 luni

05.10.2008 10:53     citat 

Da am fost la doctor si mi-a dat vitamina c sa pape, calciu sa nu mai tresara, mi-a dublat fierul ca este palid si mi-a mai dat putin panadol sa nu fie racit , azi am reusit sa papam 100ml si piticul de gradina sa ma calmat rad si am descarcat de pe net cutiuta muzicala (mai multe volume) si piticul este atent la muzica ii place zambet

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 10 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 3 luni

06.10.2008 9:57     citat 

Bine ai venit Sara Andreea, sa cresti mare si frumoasa! sarut

Ksde, f bine ai facut, si eu luam aceeasi decizie, ai sa vezi ca o sa creasca mai mult luna asta. Incearca sa o cantaresti saptamanal ca sa vezi orientativ progresul.

Pupici la mamici si bebici! sarut

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 13 ani, 9 luni
Luca Daniel: 11 ani, 11 luni

06.10.2008 10:06     citat 

multumim mult fetelor pentru primire

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 13 ani, 10 luni
am nascut deja!

06.10.2008 10:12     citat 

Bine ai venit Sara Andreea!
Offfffffff..........cu cacuta avem si noi probleme..........de la 4 dimineata s-a chinuit si a reusit la 9:30 ajutat cu un sfert de supozitor........nu ii mai intram in voie plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist acum doarme rad rad

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 13 ani, 9 luni
Luca Daniel: 11 ani, 11 luni

06.10.2008 10:34     citat 

Eu pentru cacuta ii dau Milchzucher de la Humana si vad ca functioneaza.

sus

Denunta
Mary_love

Copii
Alexandru Gabriel - D-l Goe
13 ani, 10 luni

06.10.2008 10:39     citat 

Bine ai venit Danonino !!! zambet
Fetelor voi ati reusit sa da-ti jos toate kg acumulate pe perioada sarcinii? Eu mi-am luat un cantar f bun , digital , nu ca cel dinainte , si cand am vazut cate kg am... prostit .Noi cele cu cezariana, avem voie sa facem exercitii la bicicleta eliptica? Tine-ti regim , ceva? ochi peste cap

sus

Denunta
oana-oana

Copii
13 ani, 10 luni

06.10.2008 10:52     citat 

neatza! bun venit fetelor!
eu care am luat 20 de kg in sarcina mai am de dat jos 4-5 kg,nu am facut exercitii dar acum dupa 3 luni cred ca pot incepe,nu? de regim nu pot sa zic pt ca am mancat cam ce am vrut eu si cat am vrut numai ca am zile cand manac decat o data pe zi trist
pt vergituri aveti o solutie fetelor,arata grosznic picioarele mele fara fond de ten............

sus

Denunta
bucatzica

06.10.2008 10:59     citat 

buna fetelor...nu am mai intrat de ceva vreme....vad ca s`a facut listuta noua... zambet ....terorista asta a mea nu ma lasa deloc foarte fericit .....am avut 4 zile numai show cu ea....numai in plans a tinut`o si vroia numai afara....norocul meu ca stau la curte si dimineata imi dadea desteptarea la 6....ieseam cu ea in curte si mai intram in casa abia cand se intuneca afara....doamne nu stiu ce sa`i mai fac plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist ....m`a epuizat....multi mi`au spus ca cica stie ca i se apropie botezul si d`asta face asa...ca asa se zice...."isi cere botezul"....oare e adevarat???ziua nu doarme....noaptea nu.....eu nu pot sa`mi dau seama....nu se simte obosita oare??? trist

sus

Denunta
bucatzica

06.10.2008 11:08     citat 

----------
lily_ana2008 a scris:
Offfffffff..........cu cacuta avem si noi probleme..........de la 4 dimineata s-a chinuit si a reusit la 9:30 ajutat cu un sfert de supozitor........nu ii mai intram in voie plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist acum doarme foarte fericit foarte fericit
----------

du`te la o farmacie naturista si cumpara niste ceai de chimen si ceai de anason....ii faci si ii dai amestecat....si ai sa vezi ca nu o sa mai ai probleme....noi eram la fel....fara termometru nu iesea,i`am luat de la farmacie ceva de pus in lapte nu a avut nici un efect....si dupa am auzit de ceaiurile astea si i`am dat....nu avem probleme de atunci...nici nu s`a mai constipat copilul si nu`i mai trebuie nici termometru zambet

sus

Denunta
bucatzica

06.10.2008 11:11     citat 

----------
oana-oana a scris:
pt vergituri aveti o solutie fetelor,arata grosznic picioarele mele fara fond de ten............
----------

incearca sa`ti faci impachetari cu Supliform....am inteles ca da randament....o verisoara de`a mea a folosit dupa nastere si a fost multumita....e ptr vergeturi si celulita zambet

sus

Denunta
oana-oana

Copii
13 ani, 10 luni

06.10.2008 11:26     citat 

nu stiu ce e supliform si cum sa ma impachetez,cu folie ?asa imi faceam in locurile unde se depunea grasimita sau celulita folie si transpiram

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: