· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de primavara 2008 (18)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de primavara 2008 (18)     
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

10.10.2008 5:15   Bebelusi de primavara 2008 (18)  citat 

the_pretty_nurse.......................BeBe Iulia Alexandra..........3.03.2008
apalada......................................BeBe Mihnea Gabriel.........4.03.2008
Emilia2006................................BeBe Vlad.............................10.03.2008
Mxshk..........................................BeBe Vladone......................14.03.2008
Iliutza...........................................BeBe Marie Elizabeth..........15.03.2008
Leelloo.......................................BeBe Matei Cristian............16.03.2008
IrinicaR…...................................BeBe Paul Razvan..............17.03.2008
fanuca.........................................BeBe Radu.........................19.03.2008
Biencutza...................................BeBe Ingrid Anna.................20.03.2008
Cobrata......................................BeBe Francesca Ana..........31.03.2008

Connie_drg..............................BeBe Bianca Antonia...............03.04.2008
Ilicutz..........................................BeBe Alexandre Tiberiu...........08.04.2008
Rorabebeloi.............................BeBe Sara Sofia........................09.04.2008
Galactic.....................................BeBe Akos..................................12.04.2008
Relly..........................................BeBe Eric Alexandru.................13.04.2008
Bebe_lusi................................BeBe Sarah Angelina...............14.04.2008
Camilili.....................................BeBe Cezar Andrei....................14.04.2008
Manam.....................................BeBe Marius...............................14.04.2008
alp.............................................BeBe Anna...................................22.04.2008
Cotuca......................................BeBe Cristian.............................23.04.2008

dflavia.......................................BeBe Stefania..............................11.05.2008
ioanab81.................................BeBe Maia Alessia......................12.05.2008
Alinagr31.................................BeBe Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
Sorinadaniela........................BeBe Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................BeBe Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................BeBe Eric Andrei...........................20.05.2008
Tania3.....................................BeBe Claudia-Teodora...............28.05.2008

Avem 27 de bebelusi, 15 baietei si 12 fetite!! Sa ne traiasca!!!!!

Capitolul 17

sus

Denunta
sorinadaniela

Copii
mara madalina: 15 ani, 7 luni
giulia anna: 12 ani, 8 luni

10.10.2008 5:47     citat 

Multumim pt listutza! Frumoase poze...frumosi copii, sa ne traiasca!
relly intrebare, intrebatoare... animatiile cum le faci? Sorina

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

10.10.2008 7:12     citat 

Multumim Relly!!!!!!
Am observat ceva: in pozele noi Iulia are o rochita albastra f sexi trag cu ochiul si nu am vazut cand a postat-o Pretty!!! ochi peste cap

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

10.10.2008 7:13     citat 

----------
sorinadaniela a scris:
Multumim pt listutza! Frumoase poze...frumosi copii, sa ne traiasca!
relly intrebare, intrebatoare... animatiile cum le faci? Sorina
----------

De pe site-ul http://www.glitter-graphics.com/

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

10.10.2008 7:58     citat 

ceau gacici!!!!!!!!!!
........super faina listuza relly...ai ales poze frumoase.....multumim mult sarut
.....manam merci de complimente.....deci tu nici nu vezi ce postez eu rad foarte fericit rad ....no,bine glumesc rad
.....noi am fost la plimbare vreo 2 ore si acum a mancat Iulia un mar cu 2 biscuiti....si bineinteles acum e in brate la mine si imi demonteaza telefonul rad
...va pupam dulce sarut sarut sarut

sus

Denunta
manam

Copii

10.10.2008 8:17     citat 

Ba ma uit Pretty, iti dai seama..doar ca nú stiu cum mi-a scapat poza asta sexoasa trag cu ochiul
Relly, cand treci pe Nan2??

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

10.10.2008 8:42     citat 

relly ce listuta frumoasa ai facut, imi place sarut
fetelor ce mai ziceti?
aseara bianca s-a culcat la 10.30 dar am fost la plimbare cu masina si apoi cu carutul si dupa inapoi acasa cu masina foarte fericit si era obosita
azi a adormit afara in carut, in jur de 6.30..., acum ii somn dar o mai tin, ii fac baita, apoi papita si dupa aia somn...

sus

Denunta
sorinadaniela

Copii

10.10.2008 9:02     citat 

Multumesc, relly!
Giulia chiar acum a adormit... sper sa dureze ceva timp... Sorina

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

10.10.2008 9:20     citat 

....si Iulia acum a adormit.....si ea era franta ,de cat m-am plimbat cu ea si apoi cat s-a plimbat ea prin casa cu ajutorul meu trag cu ochiul
...sorina aseara cum a fost cu dormitul intrebare ....si tipetele intrebare trag cu ochiul
....connie...dar nu ne-ai zis pana la cat a dormit aseara? confuz
...manam poate incerci sa te superi pe mine scot limba rad ...eu glumesc cu tine trag cu ochiul
.....cine mai e pe aici intrebare

sus

Denunta
sorinadaniela

Copii

10.10.2008 9:33     citat 

Eu... prezent... deja aud niste zgomote din patutul ei... offffffffffffff, nici-o sansa sa fiu un pic mai linistita. Sorina

sus

Denunta
manam

Copii

10.10.2008 9:44     citat 

Si eu prin zona, desi Marius nu doarme inca. Rade in patut de numa. rad E treaz ca ziua rad

sus

Denunta
cobrata

Copii
Francesca Ana - DULCINEEEEA noastra!
12 ani, 9 luni

10.10.2008 9:54     citat 

si eu is pe aici ! scot limba mai e cineva?

Francesca doarme chiar daca i-am facut numa un mic dus, vom vedea cat.....era incalzita toate de atata distractie, o "pasau" unchiu si matusa ca pe-o minge de la unu la altu..
relly draguta lista sarut , era interesant de stiam si noi sa facem si sa facem pe rand, nu? trag cu ochiul bb-ii?
sa inteleg ce dorm toti

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

10.10.2008 10:02     citat 

manam daca mai ai insomni fa-ti un ceai (de tei) caldut o baita relaxanta si tre sa vina si somnu'.....stai mult la calculator? sa stii ca asta poate fi una din cauze!!

..sper sa nu ingros si eu randurile insomniacilor, ca mai nou asa patesc cand imi schimb locul, parca n-as fi dormit 20 de ani aici plang sau sunt foarte trist

...m-am grabit , la facut bagaju, ca zapacita si am luat doar jumate din interfon rad plang sau sunt foarte trist , asa ca va trebui sa stau de paza cand doarme, ca mi frica s anu cada din pat daca se trezeste..

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

10.10.2008 10:09     citat 

noapte buna fetelor, mai e si maine o zi!!! sarut

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

10.10.2008 10:17     citat 

...cobrata...fain s-a distrat Francesca trag cu ochiul ...si Iulia acum seara se uita la tata-so cum curata peste ...si radea de mama-focului rad .....
...cred ca dorm copilasii zambet
....restul lumii,pe unde e intrebare

...uite cum tine a Iulia de umbrela trag cu ochiul

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: