· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de primavara 2008 (21)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de primavara 2008 (21)     
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

26.10.2008 10:07   Bebelusi de primavara 2008 (21)  citat 

the_pretty_nurse.......................BeBe Iulia Alexandra..........3.03.2008
apalada......................................BeBe Mihnea Gabriel.........4.03.2008
Emilia2006................................BeBe Vlad.............................10.03.2008
Mxshk..........................................BeBe Vladone......................14.03.2008
Iliutza...........................................BeBe Marie Elizabeth..........15.03.2008
Leelloo.......................................BeBe Matei Cristian............16.03.2008
IrinicaR…...................................BeBe Paul Razvan..............17.03.2008
fanuca.........................................BeBe Radu.........................19.03.2008
Biencutza...................................BeBe Ingrid Anna.................20.03.2008
Cobrata......................................BeBe Francesca Ana..........31.03.2008

Connie_drg..............................BeBe Bianca Antonia...............03.04.2008
Ilicutz..........................................BeBe Alexandre Tiberiu...........08.04.2008
Rorabebeloi.............................BeBe Sara Sofia........................09.04.2008
Galactic.....................................BeBe Akos..................................12.04.2008
Relly..........................................BeBe Eric Alexandru.................13.04.2008
Bebe_lusi................................BeBe Sarah Angelina...............14.04.2008
Camilili.....................................BeBe Cezar Andrei....................14.04.2008
Manam.....................................BeBe Marius...............................14.04.2008
alp.............................................BeBe Anna...................................22.04.2008
Cotuca......................................BeBe Cristian.............................23.04.2008

dflavia.......................................BeBe Stefania..............................11.05.2008
ioanab81.................................BeBe Maia Alessia......................12.05.2008
Alinagr31.................................BeBe Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
Sorinadaniela........................BeBe Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................BeBe Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................BeBe Eric Andrei...........................20.05.2008
Tania3.....................................BeBe Claudia-Teodora...............28.05.2008

Avem 27 de bebelusi, 15 baietei si 12 fetite!! Sa ne traiasca!!!!!

Capitolul 20

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

26.10.2008 10:20     citat 

Multumim Relly!!! E fantastic filmuletul!!!

sus

Denunta
marle

Copii
printisorul nostru: 13 ani, 1 luna
print 2: 7 ani, 1 luna
am nascut deja!

26.10.2008 10:39     citat 

relly iubita FELICITARI!!!!!!!! e nemaipomenit......esti un geniu.....minunat...nu am cuvinte!!!!!!!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

26.10.2008 11:09     citat 

Manam, ma bucur ca-ti place. sarut sarut sarut
Marle, multumesc. jenat sarut sarut sarut Ma chinui de vreo 2 zile la el, ca nu ma lasa printisorul meu. Dar pana la urma l-am facut. foarte fericit

sus

Denunta
cobrata

Copii
Francesca Ana - DULCINEEEEA noastra!
12 ani, 9 luni

26.10.2008 11:20     citat 

multumim relly!
foarte dragut filmu si tot ce faci! sarut sarut

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

26.10.2008 11:28     citat 

n-am prea avut vreme decat sa citesc ce ati scris, cand voiam sa raspund aparea ceva foarte fericit

inca suntem la bunici, pt ca am renovat baia de acasa, dar s-au terminat intre timp si lucrarile, si a venit tati dupa noi...
doar ca eu am racit, tusesc ca o magaritza, iar de azi imi curg si rauri de muci plang sau sunt foarte trist
e prima raceala pe anu asta, mai nasol e ca, desi am purtat masca , "dovlecelul" meu(ca tot e sezonul rad ) a luat si ea, asa ca nu stiu inca ce sa fac, sa merg acasa si sa stau singura doar cu ea juma de zi sau sa raman aici sa ma "vindece" mami ochi peste cap

nu va pup sa nu va molipsesc rad

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

26.10.2008 11:32     citat 

am uitat sa ma laud: F. a mancat azi ou(galbenus) si i-a placut, intindea gurita cascata dupa el, in conditiile in care era deja satula de tzitzi sarut
sper sa pape si supica ca ieri i-a placut, cred ca pt ca i-a "administrat-o" buni zambet

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

26.10.2008 11:38     citat 

LA MULTI ANI!!! santate si ajutorul Lui Dumnezeu! sarut
..celor care serbeaza azi ziua de nume sarut

sus

Denunta
manam

Copii

26.10.2008 12:03     citat 

Cobrata, sanatate multa!!!

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

26.10.2008 12:05     citat 

Multumesc manam, am nevoie plang sau sunt foarte trist
simt ca-mi crapa capu' exclamatie

sus

Denunta
untaticfericit

Copii
Eric Andrei: 12 ani, 8 luni

26.10.2008 1:45     citat 

multi pupici mamicilor si bebeilor sarut
cam rar pe aici...noi suntem ok,mancam tot..azi noapte nush ce a avut erictutz dar n-a dormit decat in brate cum simtea salteaua de la patutzul lui plangea de mama focului...p[arca avea ace...in sfarsit a fost o noapte ffffff grea.... ochi peste cap
multumim relly super.... zambet
noi nu putem pune pozici noi fiindk nu mai avem cablu pt descarcat...am luat aparatul din italia si am uitat acolo cablul....aici aveam imprumutat....si acum asteptam sa-mi trimita pachet soacra...nu stiu pe cand,in fine.....
va pupam oana trag cu ochiul

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

26.10.2008 2:10     citat 

relly..filmuletul e superb sarut ..esti un geniu..si listuta super faina...degeaba esti super talentata trag cu ochiul ...Iulia a vrut sa se bage in monitor,lingea "pupa" toti copilasii scot limba

....azi trebuie iar sa mergem la o nunta trag cu ochiul ...asa n-am chef trist

...
cobrata..imi pare rau ca ati reusit sa va raciti trist ...dar las' ca trece sarut

....
manam..cum mai e Marius tot marait intrebare

...
oana..ma bucur ca sunteti bine si mancati zambet ..il pupam pe Eric sarut

...va dorim o duminica minunata sarut sarut sarut

sus

Denunta
manam

Copii

26.10.2008 2:28     citat 

Distractie faina la nunta, Pretty!!
Azi Marius e tare cuminte..ieri a fost dezastru, dar in urma zilei de ieri a puscat gingia si la al treilea dinte, al doilea incisiv de sus, a iesit complet de sub gingie. Deci sus sunt 2. Jos e doar unu, (iesit doar o parte a lui, nu tot) dar asa cum zicea leelloo odata astia iasa "in gasca", deci va iesi si perechea lui. Apoi cred ca se va opri la 4 o vreme sa isi adune puterile rad ptr urmatoarea tura.

sus

Denunta
untaticfericit

Copii
Eric Andrei: 12 ani, 8 luni

26.10.2008 2:36     citat 

ce chinuiti sunt puiutzii cu dintii astia...offf la mine si-asa e marait mereu...cred k atunci cand o sa iasa o iau la sanatoasa sigur... trist oana

sus

Denunta
manam

Copii

26.10.2008 2:47     citat 

Lasa Oana, stai linistita, ca difera..nu e la toti copiii la fel..eu ma consider norocoasa ca doar ieri a fost asa si de o saptamana mananca rau dar nu a fost asa marait ca ieri niciodata.
stau si ma gandesc ca parca sambata trecuta am observat sus ca are ceva...asa repede s-a intamplat totul...intr-o saptamana sa puste 3 dinti.. ochi peste cap
Felicitari lui Eric ca papa.., trag cu ochiul e un lucru mare...

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: