· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de primavara 2008 (22)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de primavara 2008 (22)     
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

30.10.2008 11:36   Bebelusi de primavara 2008 (22)  citat 

the_pretty_nurse.......................BeBe Iulia Alexandra..........3.03.2008
apalada......................................BeBe Mihnea Gabriel.........4.03.2008
Emilia2006................................BeBe Vlad.............................10.03.2008
Mxshk..........................................BeBe Vladone......................14.03.2008
Iliutza...........................................BeBe Marie Elizabeth..........15.03.2008
Leelloo.......................................BeBe Matei Cristian............16.03.2008
IrinicaR…...................................BeBe Paul Razvan..............17.03.2008
fanuca.........................................BeBe Radu.........................19.03.2008
Biencutza...................................BeBe Ingrid Anna.................20.03.2008
Cobrata......................................BeBe Francesca Ana..........31.03.2008

Connie_drg..............................BeBe Bianca Antonia...............03.04.2008
Ilicutz..........................................BeBe Alexandre Tiberiu...........08.04.2008
Rorabebeloi.............................BeBe Sara Sofia........................09.04.2008
Galactic.....................................BeBe Akos..................................12.04.2008
Relly..........................................BeBe Eric Alexandru.................13.04.2008
Bebe_lusi................................BeBe Sarah Angelina...............14.04.2008
Camilili.....................................BeBe Cezar Andrei....................14.04.2008
Manam.....................................BeBe Marius...............................14.04.2008
Bjmaryo...................................BeBe Bianca Maria.....................18.04.2008
alp.............................................BeBe Anna...................................22.04.2008
Cotuca......................................BeBe Cristian.............................23.04.2008

dflavia.......................................BeBe Stefania..............................11.05.2008
ioanab81.................................BeBe Maia Alessia......................12.05.2008
Alinagr31.................................BeBe Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
Sorinadaniela........................BeBe Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................BeBe Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................BeBe Eric Andrei...........................20.05.2008
Tania3.....................................BeBe Claudia-Teodora...............28.05.2008

Avem 28 de bebelusi, 15 baietei si 13 fetite!! Sa ne traiasca!!!!!

Capitolul 21

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

30.10.2008 12:01     citat 

LA MULTI ANI, RORA! SA FII SANATOASA SI FERICITA ALATURI DE CEI DRAGI!

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

30.10.2008 12:02     citat 

relly...frumos frumos.....multumim mult mult.... sarut sarut sarut

sorina....va doresc tot binele din lume,sanatate si fericire,dragoste cu carul,intelegere......casa de piatra in continuare!!!!!! sarut sarut sarut

rora...chiar ,sa nu uiti de tort trag cu ochiul

sus

Denunta
Bjmaryo

Copii
bianca maria - frumoasa noastra!
12 ani, 9 luni

30.10.2008 12:08     citat 

buna fetelor! la multi ani rori si sonia! inca nu va cunosc asa bine..da ne cunoastem noi...incet ,incet,nu?
am pus si eu poze in album.vreau si eu poza la piticii de aprilie.in aprilie e nascuta fetitza mea.multumim.pupici la sarbatorite!

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

30.10.2008 12:12     citat 

----------
Bjmaryo a scris:
buna fetelor! la multi ani rori si sonia! inca nu va cunosc asa bine..da ne cunoastem noi...incet ,incet,nu?
am pus si eu poze in album.vreau si eu poza la piticii de aprilie.in aprilie e nascuta fetitza mea.multumim.pupici la sarbatorite!
----------

La urmatoarea listutza, acum nu mai am cum sa adaug poze la colaj.

sus

Denunta
Bjmaryo

Copii
bianca maria - frumoasa noastra!
12 ani, 9 luni

30.10.2008 12:14     citat 

ok relly.ms oricum.

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

30.10.2008 12:19     citat 

F. Frumoasa Bianca, Bjmario!!
Sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa!!

sus

Denunta
rorabebeloi

Copii
Sara Sofia: 12 ani, 9 luni

30.10.2008 12:23     citat 

Fetelor dragele mele, va multumesc din suflet sunteti minunate ca intotdeauna. Frumoase urarile si sa dea Dumnezeu sa fie bine, sa fim sanatosi cu totii sa ne vedem copilasii crescand si ...la casele lor (o notiune pentru a fi mare)E o zi foarte frumoasa, un soare cald aici, parca dupa sufletel. O sa treaca repede dar incantator

Inca nu am taiat tortutul dar am facut o poza doua pentru pofta asa. Invitatele mele sunteti de aseara, sincer mintea numai la el mi-a fost. D-abia astept sa gustam cu toatele!
Iata, e de cioco, hmmm, bun, joffre!

ce si-ar mai fi morfolit ea manutele

Cu drag!
Sorina, la multi ani cu sanatate si lucruri frumoase sa vi se intample, 100 de ani de acum in colo!

sus

Denunta
manam

Copii

30.10.2008 12:27     citat 

Rora, ce ne faci tu noua cu tortul ala!! prostit prostit rad
Pofta buna si o zi superba!!!

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

30.10.2008 12:40     citat 

rora...distractie placuta trag cu ochiul ....waw,ce dulce-i Sofia sarut ...cum se uita si ea la tort sarut .....da chiar pare fff bun tortul zambet ..pacat ca sunteti asa departe de noi scot limba ...

bjmaryo...dulce Bianca sarut ...da poti posta si direct aici pe forum poze.... trag cu ochiul

manam...dupa cum iti plac si tie dulciurile,cum imi plac si mie trag cu ochiul ...vom slabi noi la"sfantu'asteapta" rad

sus

Denunta
galactic

Copii
Akos: 12 ani, 9 luni
Nimrod: 9 ani, 3 luni

30.10.2008 4:09     citat 

Rora, Sorina La multi ani si multa fericire!!!!
Am disparut si noi cateva zile. Am avut probleme cu netul.
Bine ai venit, Bjmario! Noi suntem pe aproape trag cu ochiul
Ne mandrim si noi cu cei 72 cm in lungime, si 9,050 kg .Suntem un pic maraiti iara din cauza dintilor. Dar o sa ne treaca.

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

30.10.2008 6:53     citat 

galactic...ce mari sunteti sarut ....il pupam dulce pe Akos sarut ...si va dorim sa va mai treaca maraiala si sa iasa dintisorii trag cu ochiul

.....noi nu am putut iesi la plimbare trist ...deoarece la noi sufla un vant de te ia pe sus rad ....nu vezi numai frunze si praf in atmosfera scot limba

sus

Denunta
untaticfericit

Copii
Eric Andrei: 12 ani, 8 luni

30.10.2008 6:54     citat 

LA MULTI ANI Rora!!!!...multa sanatate ,implinerea tuturor dorintelelor....si sa fii fericcita alaturi de familie!!!....mmm...ce tort si cum se uita draga de Sofia...e o scumpa
LA MULTI ANI Sorina!!!! la mai multi ani impreuna si sa va iubiti frumos trag cu ochiul
pupam bebeii!!!! sarut sarut sarut
multumim relly!!! oana

sus

Denunta
manam

Copii

30.10.2008 8:36     citat 

Pai Pretty, eu nu am slabit deloc rad si mananc f putin. Dar nu mai fac miscare deloc..cat mergeam la servici era alta poveste, acum vreau sa imi cobor ca am in pod o banda de alergare, sa vedem prostit
Si la dulciuri uneori chiar ca ma mai slobod rad
Marius de cateva zile sta f bine in 4 labe si face intr-una miscarea ce o facea Eric in pat foarte fericit

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

30.10.2008 8:41     citat 

tu manam..eu fac miscare cat incape ..ma plimb cu Iulia afara si cate 2 ore si car caruciorul cu ea cu tot 2 etaje....dar tot degeaba plang sau sunt foarte trist ....
...ce ma bucur pentru Marius sarut ...cred ca etare dulce cum face trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: