· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de primavara 2008 (25)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de primavara 2008 (25)     
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

11.11.2008 12:35   Bebelusi de primavara 2008 (25)  citat 

Filmulet cu bebelusii de primavara

Slideshows cu bebelusii de primavara

the_pretty_nurse.......................BeBe Iulia Alexandra..........3.03.2008
apalada......................................BeBe Mihnea Gabriel.........4.03.2008
Emilia2006................................BeBe Vlad.............................10.03.2008
Mxshk..........................................BeBe Vladone......................14.03.2008
Iliutza...........................................BeBe Marie Elizabeth..........15.03.2008
Leelloo.......................................BeBe Matei Cristian............16.03.2008
IrinicaR…...................................BeBe Paul Razvan..............17.03.2008
fanuca.........................................BeBe Radu.........................19.03.2008
Biencutza...................................BeBe Ingrid Anna.................20.03.2008
Cobrata......................................BeBe Francesca Ana..........31.03.2008

Connie_drg..............................BeBe Bianca Antonia...............03.04.2008
Ilicutz..........................................BeBe Alexandre Tiberiu...........08.04.2008
Rorabebeloi.............................BeBe Sara Sofia........................09.04.2008
Galactic.....................................BeBe Akos..................................12.04.2008
Relly..........................................BeBe Eric Alexandru.................13.04.2008
Bebe_lusi................................BeBe Sarah Angelina...............14.04.2008
Camilili.....................................BeBe Cezar Andrei....................14.04.2008
Manam.....................................BeBe Marius...............................14.04.2008
Bjmaryo...................................BeBe Bianca Maria.....................18.04.2008
alp.............................................BeBe Anna...................................22.04.2008
Cotuca......................................BeBe Cristian.............................23.04.2008

dflavia.......................................BeBe Stefania..............................11.05.2008
ioanab81.................................BeBe Maia Alessia......................12.05.2008
Alinagr31.................................BeBe Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
mamik_monik........................BeBe Raul-Adrian ......................16.05.2008
Sorinadaniela........................BeBe Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................BeBe Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................BeBe Eric Andrei...........................20.05.2008
Tania3.....................................BeBe Claudia-Teodora...............28.05.2008

Avem 29 de bebelusi, 16 baietei si 13 fetite!! Sa ne traiasca!!!!!

Capitolul 24

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

11.11.2008 1:34     citat 

Multumim de listuta Relly!!
Am impresia ca s-a umplut mai repede capitolul trecut ochi peste cap ..om fi fost noi mai vorbarete?? rad
Asa e Ildi, daca nu ai fost tu aseara prin zona nu s-a dat startul la forumeala!! Eu tot dadeam cate un refresh si nu aparea nimic socat
Legat de dormitul in patut, Marius asa doarme de la inceput, cand era mititel a mai dormit cu mine. Acum 2 seri am vrut sa dorm cu el in patul mare zambet , mi-era asa dor..si s-a foit toata noaptea si s-a trezit de cateva ori..nu avea loc sa se intoarca ca ii pusesem o perna sa nu cada din pat..deci nu a fost o reusita. prostit Asa ca ramane sa doarma la el in patut.
Toata lumea ma batea la cap ca a slabit copilul, l-am cantarit si a luat 300 gr. Are 8,800. Cred ca e bine.

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

11.11.2008 1:59     citat 

relly ..multumim frumos de listuta sarut sarut sarut ...frumoasa-frumoasa ca de obicei zambet ...

ana ...da a crescut bine Marius sarut ...e mai mare ca Iulia cu 1 kg...dar no e "baiat de baiat"....da aseara am absentat rad

..da pe unde o fi restul lumii intrebare

sus

Denunta
sorinadaniela

Copii
mara madalina: 15 ani, 7 luni
giulia anna: 12 ani, 8 luni

11.11.2008 2:40     citat 

oooooooooooo, a schimbat relly capitolul exact cand vroiam si eu sa vin cu poze noi... plang sau sunt foarte trist Ramane pe data viitoare. Multumim relly pt listutza! O sa-ti zic in continuare asa pt ca ai zis ca oricum nu-ti plac numele tale. trag cu ochiul
Si acum pozeeeeeeeeeeee
Aici suntem la fratele meu la munte...
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Aici eram foarte vesele...
Iar aici fetele mami zambarete, cu ocazia inaugurarii scaunelului de masa...
Revenim cu poze... doar ca trebuie sa mai incarc... Sorina

sus

Denunta
sorinadaniela

Copii

11.11.2008 2:44     citat 

Scuzeeeeeee, am incarcat gresit prima poza...

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

11.11.2008 2:51     citat 

waw.....sorina....Doamne,da ce frumuseti de fetite ai sarut sarut sarut .....Giulia toata seamana cu tine,leit trag cu ochiul ....da ce principese!!!!!!!!!! sarut sarut sarut ....sa va traiasca printesele!!!!!!!!!sanatate maxima si crestere mare!!!!!!!!!!!!.......le pupam dulce dulce sarut sarut sarut

sus

Denunta
manam

Copii

11.11.2008 3:07     citat 

Frumuseti de fetite!!! sarut
Giulia e asa mare!!! Cred ca nu ai mai pus demult poze, Sorina!! ochi peste cap

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

11.11.2008 3:41     citat 

Ana, ce bine a luat Marius. zambet
Sorina, ce scumpa este Giulia. O sa schimb pozele la urmatoarea listutza. zambet Si nu am zis ca nu-mi plac numele mele, eu spuneam ca mi se spune pe ambele nume, iar Relly este o prescurtare de la unul dintre ele. trag cu ochiul
Eric al meu nu prea mai vrea sa pape ce-i pregatesc pentru el, papa doar lapte. In schimb papa tot ce mananc eu, cum ma vede ca mananc ceva se uita la mine si-mi vorbeste ca sa ma uit la el si casca gurita sa-i dau si lui. Dupa ce-i dau putin incepe si plange ca sa-i mai dau.

sus

Denunta
sorinadaniela

Copii

11.11.2008 5:45     citat 

Multumim fetelor... da, nu am mai pus poze de ceva timp...
relly scuze, atunci am inteles eu gresit...
ildy cand o sa am un pic de timp am sa-ti trimit retetele... Chiar, zici ca seamana cu mine?
Chiar acum am venit cu Mara de la autobuz (camin) si ce credeti? Pe Giulia o lasasem acasa cu mama... nebuna de mama ia dat bucatele de banana si cica a mancat tot (aprox un sfert de banana)... Sorina

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

11.11.2008 7:54     citat 

hai ca noi suntem cu ghinionul..ni s-a spart o teava si picura pe perete..complicat rau de reparat.. plang sau sunt foarte trist
Relly, nu e nevoie de niciun 'aparat' complicat, eu am o banala sita care se gaseste in piata, care se pune peste cratita cu apa si se acopera cu capac! simplu si rapid! zambet

sus

Denunta
manam

Copii

11.11.2008 9:22     citat 

of, Anca trist
Ce rau e cand se repara prin casa plang sau sunt foarte trist ...trebuie sa spargeti zidul?? confuz

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

11.11.2008 10:26     citat 

sper sa nu fie nevoie sa sparga zidul, sa reuseaca s-o schimbe altfel..vedem poimaine abia..

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

11.11.2008 11:23     citat 

...fetelor zambet ....deci sotul a venit de la pescuit cu o stiuca cam de 2 kg. rad ..a si curatat-o dupa ce a ajuns acasa,asa ca maine mancam peste scot limba
...Iulia azi a fost prietena cu somnul a mai dormit vreo 3 ore peste zi si acum a adormit pe la ora 23...

...eu azi am facut sarmale cu sunculita trag cu ochiul ...va invit la o portie trag cu ochiul

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

11.11.2008 11:26     citat 

anca trist ce nasol.e groznic cu tevile astea ...si noi mai data trecuta a trebuit sa spargem sub cada ca picura undeva incet si sigur si astia desub noi aveau ditamai pata pe tavan.....sper sa reusiti fara spargeri trag cu ochiul

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

11.11.2008 11:30     citat 

sorina..pe bune ca seamana cu tine Giulia zambet ..zici ca ai facut-o numai tu fara contributia sotului scot limba ....
....merci anticipat de retete zambet ....dupa ce mi le trimiti le voi imcerca,rand pe rand.. trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: