· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna-iarna 2008(12)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna-iarna 2008(12)     
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 17 ani, 3 luni
Teodora Stefania: 14 ani, 1 luna

28.11.2008 11:28     citat 

Salutare sarut
Da da, votam si noi PENTRU batista bebelusului... am stat si eu muuuult pe ganduri pana s-o iau, dar e super, isi merita pana la ultimul leutz si curatza super bine si rapid, aproape ca nu are timp bebelu sa-si dea seama ce i se intampla foarte fericit Un pic de ser fiziologic sau apa de mare pus cu cateva minute inainte in nasuc si iese tot-tot si bebe e super fericit ca poate respira trag cu ochiul
si noi am dormit bine asta noapte, dar nu o mai laud ca de cate ori am zis ca e ok, a dimineatza jenat Am spalat doua masini de rufe, un muunte de vase, am facut putina ordine.... Mandrulitza mea e cumintica in continuare, asa ca am timp de o manichiura... de fapt sa sterg ramasitzele de oja si sa le fac cat de cat... nu stiu daca mai apuc sa le si dau inapoi prostit
a la noi anul trecut Mosul (un coleg de-al sotului), dar anul asta nu cred ca mai vine, din simplul motiv ca in Ajun e botezul si va fi ditamai agitatia in casa...dar cine stie, poate-l invitam si pe mos la cumatrie trag cu ochiul
Pupam bebei frumosi-frumosi foc sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
godess

28.11.2008 11:32     citat 

tareee rad rad rad

sus

Denunta
monalicious

28.11.2008 11:47     citat 

'Neata! Plecam "caciulitza" in fata lui Tudor! Top model frate, top model...

sus

Denunta
Ramy_ra

Copii
Rebela - Alina Ioana
Haski - Maria Sofia
Foxy -Iris Ana

28.11.2008 11:48     citat 

----------
andreea_andreea a masline cu vit a cuminti vad pe aici zambet

sus

Denunta
monalicious

28.11.2008 11:49     citat 

O stiti pe aia cu "strugurii acri"? Nu mai vrem nici o fetitza scot limba ! Il insuram cu Catrinel Menghia, na!... dupa ce divorteaza ea. rad

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii

28.11.2008 11:54     citat 

rad rad rad rad Super tare rad rad rad Angelina Jolie nu-i buna? Ca am auzit ca si ea ar divortza...sau nu se incumeta micutzul Lu la crescut copiii altuia... rad

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 17 ani, 7 luni
Maria: 14 ani, 1 luna

eheheee..Catrinel Menghia...ieseanca de-a apuc serios de slabit o sa stau in fatza oglinzii si o sa fac incantatii cu ochii inchisi,sa ma transform si eu intr-o Catrinel Menghia.... jenat jenat jenat confuz eheheeee..vrabia malai viseaza prostit

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 14 ani, 2 luni

pozeeeee cu proaspatul par dat cu ulei si cum ne amuzam de mami care se stramba la mine

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii

28.11.2008 11:56     citat 

Mai arici-pogonici cu ochisori albastri, ce dulce esti tu zambet Pupam obrajori bucalati sarut sarut sarut

sus

Denunta
mamistef

Copii

28.11.2008 11:57     citat 

rad rad superrrr Maia!!! sarut draga de ea,parca e un soare cu raze jenat sarut

sus

Denunta
godess

28.11.2008 12:00     citat 

ce dulceata de bebica...o poopam.. sarut sarut

sus

Denunta
ramonike

Copii
Patricia - Printesa
14 ani, 2 luni

28.11.2008 12:01     citat 

salutare fetelor.eu tot nu am reusit sa postez fotografii nu inteleg de ce nu merge.puteti sa imi spuneti si mie ca sunt noua pe aici.pisicutza mea e suparici ca am facut ieri vaccinul si am facut si putina febra.pupici

sus

Denunta
mamistef

Copii

28.11.2008 12:08     citat 

ramonike,iti faci cont in www.photobucket.com
acolo incarci ce poze vrei
apoi dai click pe o poza si o sa-ti apara singura pe pagina
pe latura de sus a si or sa-ti apara mai multe variante de marimi
tu sa alegi marimea Large,dai click pe ea ca sa se redimensioneze poza,apoi o sa vezi 4 coduri in dreapta pozei
alegi codul IMG Code,il copiezi ciu copy si faci paste aici
o sa iti apara poza garantat daca urmezi pasii astia

si noi asteptam poze de la tine,pt ca acusa se schimba capitolul,sa aiba timp Andreea sa va includa in colajul foto de septembrie zambet

sus

Denunta
LILIMARLENE

Copii
Letitia-Elena - gargarita
14 ani, 1 luna

28.11.2008 12:16     citat 

am intrat si noi rapid sa va salutam, ca ne pregatim de plimbarica. tocmai a vrea si mami sa mai iasa la aer si sa mai facem ceva cumparaturi.
pupam bebelicii din poze sarut sarut sarut
hai sa va aratam ce am primit si noi cadou ieri si ce smechera suntem cu papucei Nike. foarte fericit foarte fericit

si daca a manechin rad rad rad , Catrinel e muci pe langa noi............... rad rad

poop sarut sarut foarte fericit

sus

Denunta
mamistef

Copii

28.11.2008 12:23     citat 

zambet ce papucei frumosi....dar ce zic eu de papucei,cind Letitia e minunata,si a,blonduta mamei sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: