· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de primavara 2008(32)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de primavara 2008(32)     
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

27.11.2008 5:00   Bebelusi de primavara 2008(32)  citat 

Filmulet cu bebelusii de primavara

Slideshows cu bebelusii de primavara

the_pretty_nurse.......................BeBe Iulia Alexandra..........3.03.2008
apalada......................................BeBe Mihnea Gabriel.........4.03.2008
Emilia2006................................BeBe Vlad.............................10.03.2008
Mxshk..........................................BeBe Vladone......................14.03.2008
Iliutza...........................................BeBe Marie Elizabeth..........15.03.2008
Leelloo.......................................BeBe Matei Cristian............16.03.2008
IrinicaR…...................................BeBe Paul Razvan..............17.03.2008
fanuca.........................................BeBe Radu.........................19.03.2008
Biencutza...................................BeBe Ingrid Anna.................20.03.2008
Cobrata......................................BeBe Francesca Ana..........31.03.2008

Connie_drg..............................BeBe Bianca Antonia...............03.04.2008
Ilicutz..........................................BeBe Alexandre Tiberiu...........08.04.2008
Rorabebeloi.............................BeBe Sara Sofia........................09.04.2008
Galactic.....................................BeBe Akos..................................12.04.2008
Relly..........................................BeBe Eric Alexandru.................13.04.2008
Bebe_lusi................................BeBe Sarah Angelina...............14.04.2008
Camilili.....................................BeBe Cezar Andrei....................14.04.2008
Manam.....................................BeBe Marius...............................14.04.2008
roxy27.......................................BeBe Natalia Nicoleta..............16.04.2008
Bjmaryo...................................BeBe Bianca Maria.....................18.04.2008
alp.............................................BeBe Anna...................................22.04.2008
Cotuca......................................BeBe Cristian.............................23.04.2008

dflavia.......................................BeBe Stefania..............................11.05.2008
ioanab81.................................BeBe Maia Alessia......................12.05.2008
Alinagr31.................................BeBe Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
mamik_monik........................BeBe Raul-Adrian ......................16.05.2008
Sorinadaniela........................BeBe Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................BeBe Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................BeBe Eric Andrei...........................20.05.2008
redroserou.............................BeBe Delia.....................................22.05.2008
ari05........................................BeBe Darius..................................26.05.2008
Tania3.....................................BeBe Claudia-Teodora...............28.05.2008

Avem 32 de bebelusi, 17 baietei si 15 fetite!!
Sa ne traiasca!!!!!
Toti suntem cuminti si-l asteptam pe Mos Craciun sa vina cu daruri la noi.

Capitolul 31,(30),(29),(28 ),(27),(26),(25),(24),(23),(22),(21),(20),(19),(18 ),(17),(16),(15),(14),(13),(12),(11),(10),(9),(8 ),(7),(6),(5)

sus

Denunta
ari05

Copii
Darius: 12 ani, 8 luni

27.11.2008 5:30     citat 

pfoai ce mai schimbati capitolele rad

sus

Denunta
cobrata

Copii
Francesca Ana - DULCINEEEEA noastra!
12 ani, 9 luni

27.11.2008 5:31     citat 

----------
the_pretty_nurse a scris:
valentina nu-i mai fac pireu de legume...in schim ieri a mancat bine legumele din ciorba de pui prostit ...asa ca nici eu nu inteleg confuz ...ce face Francesca??????? sarut ...mai e zapada pe la voi???? zambet

----------

zapada mai este, dar proaspata, ninsa de ieri, ca marti se topise si cadeau avalanse de pe casa de ma bagau in sperieti ochi peste cap socat azi era gheata pe strada noastra asa ca n-am mai facut plimbarea obisnuita trist
Francesca e odihnita ca a dormit destul de bine azi, 2h30min de dimineata de la 9 cand a facut ochisori sarut si spre bucuria mea se joaca in tarc, a primit de la verisorii din Tg. mures, o rochitasi bluzita asa trendy, mov scot limba doar ca e pt 18 luni, nu mai e mult nu? rad

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

27.11.2008 6:32     citat 

----------
ari05 a scris:
pfoai ce mai schimbati capitolele rad
----------

laura noi comunicam aici scot limba nu gluma rad foarte fericit

..ar fi o idee sa ti-o dau oleaca pe Iulia si tu pe Darius sarut ....sa vezi dupa aia ce lunatica o sa fi rad si eu ce odihnita....nici riduri n-as mai avea rad trag cu ochiul

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

27.11.2008 6:34     citat 

----------
cobrata a scris:
----------
the_pretty_nurse a scris:
valentina nu-i mai fac pireu de legume...in schim ieri a mancat bine legumele din ciorba de pui prostit ...asa ca nici eu nu inteleg confuz ...ce face Francesca??????? sarut ...mai e zapada pe la voi???? zambet

----------

zapada mai este, dar proaspata, ninsa de ieri, ca marti se topise si cadeau avalanse de pe casa de ma bagau in sperieti ochi peste cap socat azi era gheata pe strada noastra asa ca n-am mai facut plimbarea obisnuita trist
Francesca e odihnita ca a dormit destul de bine azi, 2h30min de dimineata de la 9 cand a facut ochisori sarut si spre bucuria mea se joaca in tarc, a primit de la verisorii din Tg. mures, o rochitasi bluzita asa trendy, mov scot limba doar ca e pt 18 luni, nu mai e mult nu? rad
----------

..da de unde valentina nu mai e mult pana la 18 luni rad asa oleaca trag cu ochiul sarut
.....super ca aiar aveti zapada sarut

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 5 luni
Eduard: 10 ani, 9 luni

27.11.2008 7:11     citat 

Ce bebei frumosi aveti!! Vi-i pupam pe toti, fara exceptie! Va vizitam de cand eram insarcinata..si va admiram prichindeii si incercam sa-mi imaginez cum va fi al meu.... sarut

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

27.11.2008 7:23     citat 

Multumim Karina!! sarut
Pai eu am un body care e ptr 2 ani si il are Marius acum pe el rad

sus

Denunta
manam

Copii

27.11.2008 7:25     citat 

Fetelor, ce faceti de sarbatori??? foarte fericit

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

27.11.2008 8:08     citat 

Astazi am fost la Grig. Alexandrescu la un control in legatura cu fimoza. Este ff stransa, nedecalotata deloc, dr a spus ca orificiul este fff mic, punctiform...acum vine bomba: operatie in toata regula, cu anestezie generala!!..cica ii face internare o zi. Am intrebat in ce consta operatia de este nevoie de anestezie generala, cat de grav este..si mi-a spus ca se face o incizie transversala, apoi se coase..la ce mai tai pielicica daca o cosi? surprins nu am inteles nimic...mie mi-a dat impresia ca vrea sa procedeze asa si din comoditate, prt ca e mai simplu sa fie copilul nemiscat, ceea ce a si recunoscut..poate si la altceva se gandea ea, gen bani mai multi.. surprins
pana la urma, l-am programat la Medlife, dar abia pe 15 decembrie..am reusit acum sa vrb la tel cu dr respectiv si ne vede sambata dimineata..

sus

Denunta
manam

Copii

27.11.2008 8:15     citat 

tuuuuuu anca, da de ce????
pai lasati copilul in pace!!!!!
tu n-ai citit atata ca nu e bine si ca nu se face asa ceva????? socat

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

27.11.2008 8:48     citat 

Fetelor multumim pentru complimente sarut sarut
rely ma bucur ca ai reusit sa-l adormi si altfel pe eric decat leganat, aaaa si am uitat sa-ti spun ca ieri am reusit sa vad si eu filmuletul de la inceputul capitolului, ffff frumos, mi-a placut extraordinar de mult zambet sarut
valentina tu ziceai ca nu vreau sa-mi spuneti pe nume? pai puteti sa-mi spuneti cum vreti, am zis ca prefer connie ca asa imi zice si ma stie toata lumea..., ce mai face frumoasa de francesca?
anca imi pare rau trist dar poate ca ar trebui sa mai ceri si alte pareri, e musai sa fie operat??

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

27.11.2008 8:51     citat 

Ana nu stiu ce vom face de sarbatori, le astept cu mare drag ca sunt fan al sarbatorilor de iarna dar nu prea am chef de musafiri ca in alti ani, vreau sa fim doar noi si cu nasii nostri care oricum vin aici ca au o casa batraneasca... si cam atat.

sus

Denunta
leelloo

Copii

27.11.2008 9:36     citat 

Ana, nu e chiar asa...e un risc asumat de noi daca au fimoza fiziologica stransa, cum e la el...risc infectii, nedezvoltarea asa cum trebuie a glandului etc...crede-ma ca am citit si supercitit despre asta...dar sincer, nu vreau sa risc!
evident ca mai merg si la alt medic, am si spus asta...dar daca e musai, o fac, pentru binele lui..nu e ok sa ignori ptr ca citesti o gramada de opinii care spun sa lasi putza in pace ca nu e chiar asa..mai ales daca spun mai multi medici..crezi ca mie imi surade ideea?..mi-e groaza!!!! plang sau sunt foarte trist
noroc ca medicul cu care am vorbit mai devreme la telefon nu e d-ala care sa recomande decalotarea, a si spus ca el la varsta asta, de obicei, nu recomanda operatie si niciun fel de interventie(i-am povestit ce am facut azi la spital...) dar pana nu-l vede, nu se pronunta...

sus

Denunta
manam

Copii

27.11.2008 9:41     citat 

ok, asa rau imi pare trist
poate celalalt medic e de alta parere
eu stiu ca trebuie sa fie lipita aproape de tot ca sa se recurga la asa ceva trist

sus

Denunta
leelloo

Copii

27.11.2008 9:45     citat 

pai cam asa e...cica e cat un varf de ac orificiul..desi eu am tot incercat sa-i fac..de ceva timp insa, se gadila si nu ma mai lasa!!
si eu sper ca sambata sa-mi spuna ca nu e nevoie de operatie si, mai ales, anestezie generala!! de asta mi-e cel mai groaza!! plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: