· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > Silicoane- preturi ; pareri; impresii
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Silicoane- preturi ; pareri; impresii     
manucu

24.03.2009 1:22     citat 

Atleta- eu sunt foarte multumita cum arata sani mei zambet cu toate ca deabea vineri 27 fac o luna ....ok am sa imi fac o poza ...fiindca deabea acum mi-am achizitionat un sutien ...super decoltat trag cu ochiul id de mess ai? sau un mail?al meu este srl.soranus daca vrei imi poti trimite aici o adresa de mail sau id si cu ceea mai mare placere iti trimit o poza zambet

sus

Denunta
atleta

Copii
Alexandru - Zorro
10 ani, 2 luni

24.03.2009 5:05     citat 

andruskity19. Te am adaugat in lista. Banuiesc ca la tine e tot cu @yahoo.com in continuare, nu?

sus

Denunta
niny

30.04.2009 11:01     citat 

Si eu urmeaza sa ma operez in data de 11 mai,si ma bucur ca am gasit un forum unde se dezbate acest subiect.Trebuie sa recunosc ca imi este frica,dar sunt convinsa ca pana la urma va fi bine.

sus

Denunta
manucu

01.05.2009 2:49     citat 

Niny nu are de ce sa-ti fie frica ....stai linistita ,ai incredere in tine si totul va fi super ok zambet eu deja am trecut prin aceasta experienta si sunt foarte fericita ....deci incredere in tine si succes zambet

sus

Denunta
vioelena

17.11.2009 5:16     citat 

Atleta, cum mai esti? Cum mai arata sanii tai?
Am luat toate paginile la citit pt ca m-ar interesa si pe mine scot limba

sus

Denunta
dida2000

Copii
adela - printesa lui mami

18.01.2010 12:36     citat 

Ceva noutati?
Atleta ai facut opreratia la sani?

sus

Denunta
Neira

15.02.2010 4:49     citat 

Buna ziua. Pentru mine aceasta interventie de marire a sanilor a fost o experienta cat se poate de placuta, in sensul ca am avut norocul sa merg la un doctor exceptional,Dr Calin Dobos, care m-a informat corect si cu muuulta rabdare de la bun inceput. Operatia a decurs foarte bine, iar recuperarea a fost foarte rapida. Sincer recomand aceasta interventie oricui isi doreste sani mai mari sau mai fermi.
Pentru a obtine mai multe informatii, puteti sa vizitati site-ul [...]
Sper sa va fie de ajutor.

edit Percival:avertisment pentru reclama.

sus

Denunta
carmenus_1981

Copii
Sara - o frumusete de fata
8 ani, 8 luni

12.03.2010 11:32     citat 

vioelena aici se vb despre implanturi,sunt pareri si pareri

sus

Denunta
alina_florinela_86

15.04.2010 12:57     citat 

Felicitari Alteta pentru frumosii sani.......dar sa te intreb ceva.....eu am o prietena care si-a facut implanturi si zice ca dupa nu mai simte placere la atingerea lor in timpul sexului......?!?pe mine chestia asta ma sperie.....pareri?chestii,trestii scot limba scot limba socat

sus

Denunta
viki21

03.07.2010 3:49     citat 

Buna fetelor...Ma poate ajuta si pe mine careva cu o clinica si niste doctori buni in Satu Mare???Am 21 de ani si deocamdata sunt plecata in strainatate..am foarte putin timp liber..as dori sa stiu daca as reusi sa-mi pun inainte de Craciun cu vreo saptamana...si daca as apuca sa-mi fac si analizele..sunt foarte hotarata foarte fericit Asadar se poate intr-o sapt sa-mi fac analizele si sa ma si operez??? zambet va multumesc anticipat

sus

Denunta
viki21

03.07.2010 4:08   Re: Silicoane- preturi ; pareri; impresii  citat 

[quote="atleta"]Fetelor, sunt sigura ca sunt mamici printre noi, care au apelat la silicoane. La inceputul lui Ianuarie as vrea sa demarez treaba....dar nu am decat o prietena care si a pus undeva la romana la clinica carezone. Stiti ceva de aceasta clinica? Sau daca v ati pus in alta parte...unde?Sunteti multumite?O sa mai caut pe net, sa ma mai informez umpic, dar daca imi puteti impartasii ceva din experienta voastra ..... orice.... va multumesc din suflet sarut[/quote] Buna fetelor...ma poate ajuta si pe mine careva cu niste doctori buni si o clinica in Satu Mare??Sunt foarte hotarata sa ma operez si as mai dori sa stiu daca as reusi sa-mi fac analizele si sa ma operez cam intr-o saptamana???inainte de Craciun... foarte fericit

sus

Denunta
atleta

Copii
Alexandru - Zorro
10 ani, 2 luni

19.07.2010 1:07     citat 

Am cam lasat balta acest subiect...si imi cer scuze..
Am facut si cea de a doua operatie, si sunt foarte multumita de rezultat, si ca sa raspund la toate intrebarile...am aceiasi sani doar ca mai mari si mai ridicati...nici nu mai simt implanturile..parca le am de cand ma stiu...iar de problema cu sensibilitate scazuta am mai auzit o la fete care au doar o sg taietura in jurul mamelonului. La mine nu este cazul...sanul este la fel de sensibil ca si inainte...
Sfatul meu..Lasati frica la o parte ca merita !!!

sus

Denunta
RadutaCarmen

27.07.2011 12:07     citat 

Uita de dietele restrictive! Slabeste RAPID si durabil!

http://www.slabut.ro/ iti vine in ajutor si iti ofera cele mai EFICIENTE metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs. O gama larga de capsule, comprimate, pastile, ceaiuri, creme anticelulitice iti REDAU SILUETA PERFECTA si FORMELE ATRAGATOARE!

http://www.slabut.ro/ [email protected]

sus

Denunta
Yasmin00

15.09.2011 6:59   implant personalizat  citat 

Mie mi l-a recomandat o prietena pe Dr Kasem. Am fost la consultatie si m-am decis pe loc pentru ca mi-a dat niste informatii reale si a fost si un bun consilier. Mi-am pus implant personalizat si am facut operatie cu laser. La o luna de la interventie de mai vedea un fir subtire cat o dunga de creion. Este incredibila operatie cu laser. Nu am avut dureri deloc. In primele doua zile ma ridicam mai greu ptr ca simteam ceva ca o febra musculara, dar atat. Eu cred ca este foarte importanta mana medicului si apoi si aparatura. Am fost extrem de incantata de rezultat dupa ce am apelat la Dr Kasem si intentionez sa fac si o rinoplastie.

sus

Denunta
RadutaCarmen

14.11.2011 10:48     citat 

Slabeste in timp record fara cel mai mic efort! Noile noastre produse de slabit sunt 100% naturale si te vor convinge ca trupul sanatos si silueta armonioasa sunt cheia unei vieti fericite. Profita acum de cele mai mici preturi de pe piata! www.slabut.ro 0730.410.783

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: