· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > Silicoane- preturi ; pareri; impresii
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  raspunde
autor Silicoane- preturi ; pareri; impresii     
laurieme

24.11.2011 3:01     citat 

Pentru implant mamar vi-l recomand pe Dr Kasem Abu Bakr. trag cu ochiul

sus

Denunta
Irina_151

27.01.2012 9:28     citat 

Dragele mele, nu ma pot hotari daca sa-mi pun silicoane sau nu. Nu stiu cum voi arata dupa operatie. Am auzit ca este un program special pe calculator care iti arata corpul tau cum va arata dupa operatie. Stie cineva despre ce este vorba?

sus

Denunta
adesofia

Copii
albinuta

12.02.2012 12:03     citat 

Irina,de ce vrei neaparat silicoane?Daca ai nascut si ai alaptat poti sa-ti cumperi un sutien f bun si se rezolva prolema .Eu ,sincer sunt impotriva interventiilor chirurgicale,atunci cand pot fi evitate.decizia e a ta ,dar eu ,m-as mai gandi ... sarut

sus

Denunta
Denisz

26.05.2012 8:31   Operatie de marire de sani  citat 

Conteaza sa te simti tu bine in pielea ta...eu spre expl nu ma simteam bine dupa ce am terminat de alaptat cu niciun fel de sutien, nu mai eram impacata cu mine asa ca am apelat la operatie. Nu e usor sa treci printr-o operatie, dar daca ai alaturi de tine familia si un medic bun, care sa te incurajeze si sa-ti explice fiecare pas atunci nu ai de ce sa te ingrijorezi. Eu am avut noroc cu doamna Doctor Silvia Stanculescu care a avut grija de mine, m-a supraveghea si care se vedea ca ii placea f mult ce face si nu isi trata pacientii cu indiferenta...
Pe Dr Stanculescu o gasiti aici: http://clinica-metamorphosis.ro/

Faceti ceea ce simtiti !!!!!!!

sus

Denunta
corinadragnea

26.07.2012 10:46   Silicoane informatii noi  citat 

Va recomand aceasta emisiune, cuprinde toate informatiile legate de operatia de marire a sanilor. E un must-see inainte operatie pt ca are grupate toate informatiile la un loc. Emisiunea se gaseste la acest link

http://womantv.ro/tv/viewvideo/42/estet...licon.html

Am si eu silicoane, stiu ce inseamna, intru in contact cu multe persoane care au si care au avut probleme cu diferiti medici, nu pot sa povestesc aici, iar aceasta emisiune macar e ca o prima vizita ca sa ne pregateasca inainte de a merge sa vbm cu dr pe care-l alegem.

Aceasta operatie merita facuta, o sa va aduca o bucurie imensa, abia o sa astepati sa va puteti mandri cu ei, dc va doriti, nici nu ar trebui sa stati pe ganduri. Asta zic eu, nu sunt medic, datele importante se gasesc in emisiune. Daca vreti sa mai discutam, chiar mai pe larg, spuneti-mi cum vi s-a parut emisiunea pe care am trimis-o, fie aici, in continuarea forumului, fie pe fb Woman TV www.facebook.com/womantv

Va pup si nu vreau sa considerati ca fac reclama, televiziunea online pentru femei Woman TV nu este un proiect cu scop comercial, ci doar vrem sa fim un ajutor informativ, pentru ca si noi am trecut prin momentele de dinainte sau imediat dupa operatie si nu avea cine sa ne lamureasca, iar articolele de pe net sunt insuficiente. O sa gasiti multe emisiuni interesante si care o sa va placa tare mult. Acest proiect tv a fost creat strict pt femei, pentru a ne ajuta sa fim mai frumoase si mai fericite.

sus

Denunta
Bea2014

09.04.2014 11:38     citat 

Buna mamicilor. Eu am silicoane. Dupa cel de-al doilea copil sanii mei pierdusera din consistenta si gravitatia isi spunea cuvantul. Dupa implant ma simt mult mai bine, sanii arata extraordinar, au un aspect inintinerit si foarte natural. Atata timp cat chirurgia estetica ne poate imbunatati intr-un mod frumos si sanatos trasaturile, cred ca trebuie sa profitam. Am sani pusi de dna dr. Silvia Stanculescu Vasalos si am folosit implantele Mentor, care sunt cele mai bune in momentul de fata. In cazul in care decideti sa apelati la aceasta interventir chirurgicala

sus

Denunta
simona_1989

15.05.2014 7:01   implant mamar  citat 

Buna mamici, si eu am facut acest pas, sanii mei mici dupa nastere si alaptare au devenit parca si mai plati; m-am operat anul trecut in noiembrie in Cluj la dr. Lucian Fodor. Am 1,68 cm, 53 kg, mi-am pus 375 cc mentor anatomic. Dupa operatie dureri nu au fost foarte mari, am simtit o febra musculara mai puternica pentru care am primit calmante; acestea au trecut dupa 3-4 zile. Am fost foarte multumita de domnul doctor, de asistente si de conditiile din clinica.

sus

Denunta
Mary005

24.05.2014 7:07   lifting mamar  citat 

Buna fetelor, eu sunt mamica unui bebelus de 1 an si 2 luni. Dupa perioada de alaptare, sanii mei s-au lasat destul de mult si nu mai aveau un aspect tocmai placut. Astfel, mi-am facut o operatie de ridicare de sani la domnul doctor Dobos si am fost foarte multumita de rezultat. Dimensiunea lor nu a fost modificata, dar au un aspect mai voluminos. Va recomand cu incredere sa mergeti la domnul doctor Dobos, este un profesionist! Pentru mai multe informatii, puteti sa consultati site-ul www.drdoboscalin.ro.

sus

Denunta
CorinaMazilu

01.07.2014 2:47   Re: Silicoane informatii noi  citat 

[quote="corinadragnea"]Va recomand aceasta emisiune, cuprinde toate informatiile legate de operatia de marire a sanilor. E un must-see inainte operatie pt ca are grupate toate informatiile la un loc. Emisiunea se gaseste la acest link

http://womantv.ro/tv/viewvideo/42/estet...licon.html

Am si eu silicoane, stiu ce inseamna, intru in contact cu multe persoane care au si care au avut probleme cu diferiti medici, nu pot sa povestesc aici, iar aceasta emisiune macar e ca o prima vizita ca sa ne pregateasca inainte de a merge sa vbm cu dr pe care-l alegem.

Aceasta operatie merita facuta, o sa va aduca o bucurie imensa, abia o sa astepati sa va puteti mandri cu ei, dc va doriti, nici nu ar trebui sa stati pe ganduri. Asta zic eu, nu sunt medic, datele importante se gasesc in emisiune. Daca vreti sa mai discutam, chiar mai pe larg, spuneti-mi cum vi s-a parut emisiunea pe care am trimis-o, fie aici, in continuarea forumului, fie pe fb Woman TV www.facebook.com/womantv

Va pup si nu vreau sa considerati ca fac reclama, televiziunea online pentru femei Woman TV nu este un proiect cu scop comercial, ci doar vrem sa fim un ajutor informativ, pentru ca si noi am trecut prin momentele de dinainte sau imediat dupa operatie si nu avea cine sa ne lamureasca, iar articolele de pe net sunt insuficiente. O sa gasiti multe emisiuni interesante si care o sa va placa tare mult. Acest proiect tv a fost creat strict pt femei, pentru a ne ajuta sa fim mai frumoase si mai fericite.[/quote]

Buna!Si eu am operatie estetica. Dupa trei sarcini care au lasat urme asupra sanilor mei, m-am decis sa imi fac un lifting. M-am informat bine inainte de operatie, asa ca faceti-o si voi si fiti sigure ca stiti tot ce trebuie sa stiti despre o operatie de genul acesta.Eu am cautat mai multi doctori si pana la urma am mers la dl doctor Calin Dobos, care m-a ajutat foarte mult si cu recuperarea. Uite aici cum poti sa il contactati www.drdoboscalin.ro.

sus

Denunta
Sorii

01.08.2014 10:36     citat 

Irina, daca tu simti ca ai nevoie, eu te sfatuiesc sa apelezi la implanturi. Eu mi-am dorit dintotdeauna si am cautat mult timp un doctor bun. M-am consultat cu prietenele, am cautat pe siteuri si forumuri si am vizitat mai multe cabinete. Am decis pana la urma sa ma las pe mana dnului doctor Dobos Calin, m-a convins ca e un profesionist. Nu regret nicio clipa alegerea facuta! Poti sa intri pe siteul lui ca sa vezi poze de inainte si dupa interventii http://www.drdoboscalin.ro/ .

sus

Denunta
nora_82

04.02.2015 12:08   Re: implant mamar  citat 

[quote="simona_1989"]Buna mamici, si eu am facut acest pas, sanii mei mici dupa nastere si alaptare au devenit parca si mai plati; m-am operat anul trecut in noiembrie in Cluj la dr. Lucian Fodor. Am 1,68 cm, 53 kg, mi-am pus 375 cc mentor anatomic. Dupa operatie dureri nu au fost foarte mari, am simtit o febra musculara mai puternica pentru care am primit calmante; acestea au trecut dupa 3-4 zile. Am fost foarte multumita de domnul doctor, de asistente si de conditiile din clinica.[/quote]

Si pe mine ma intereseaza o operatie de marire de sani, am si eu asimetrie accentuata dupa alaptare, sunt din Cluj si vreau sa ma operez la dr. Lucian Fodor, cum a decurs recuperarea ta, sunt vizibile cicatricile, cum se comporta implanturile dupa 1 an de zile?

sus

Denunta
Adellinna

12.04.2016 11:40     citat 

Buna fetelor, sunt programata la o operatie de marire sani la Dr. Panturu Andrei Radu si am f. mari emotii. Mie mi-a facut o impresie buna, am cautat pe forum si nu am gasit comentarii negative despre el. Am 2 prietene care s-au operat la el cu rinoplastie si cu marirea sanilor cu silicon si au iesit foarte bine dar eram curioasa sa mai aflu si alte pareri?

sus

Denunta
Adellinna

05.05.2016 7:45     citat 

Dragele mele, va multumesc pentru raspuns. Am avut ieri operatia de marire a sanilor la Dr. Radu Panturu. Eram cam speriata, dar dl. doctor foarte dragut, m-a calmat si mi-a dat incredere. Din fericire totul a decurs bine, ieri am dormit mai toata ziua, nu am avut dureri, probabil din cauza anesteziei. Azi dimineata am simtit o durere ca o senzatie de febra musculara la piept si brate dar dupa un calmant s-a micsorat si pot sa zic ca ma simt bine. Ma asteptam sa fie mult mai rau. Ma uit incantata la noul meu decolteu si astept sa vina dl. doctor la pansat sa vad cum arata. Pot sa ma ridic, ma duc singura la baie fara probleme. Conditiile aici sunt superbe, parca sunt intr-un hotel de 5*+, personalul si toata echipa ireprosabil, ma simt rasfatata.

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 12 ani, 3 luni

06.05.2016 8:46     citat 

Adellinna draga, ai halucinatii? Cine, unde ti-a raspuns? Nu vezi ca bate vantul pe aici? Ah, vroiai sa faci doar reclama? Bine, si asa nu mai intereseaza pe nimeni. zambet)

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: