· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > Silicoane- preturi ; pareri; impresii
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Silicoane- preturi ; pareri; impresii     
polin

Copii
Stefan: 11 ani, 9 luni
Emilia-Maria: 9 ani, 8 luni

08.01.2009 5:33     citat 

Atleta inca odata sa-i stapanesti sanatoasa, arata forte bine sarut asteptam sa vedem un decolteu trag cu ochiul

sus

Denunta
florycelm

09.01.2009 7:01     citat 

suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper !!!!

bravooooo Atleta

mmmmm,ce bine arata...si imi imaginez ce fain o sa se aseze in fata lui tati (a sotului tau).

vreauuuuuuu si eu,vreau si eu,vreau si eu

dar sunt lasa,mi-e frica de durere.Mi-e frica de anestezie( ca la nastere nu a prins).

hai sa-i stapanesti sanatoasa si sa te admiri mereu,dar sa mergi tzapana sa crape lumea de invidie.
rad rad rad

sus

Denunta
bebeKoS

Copii
Ana Sofia: 7 ani, 11 luni
Maria Anastasia: 11 ani, 8 luni

09.01.2009 8:24     citat 

atleta esti tare sarut

arata f bine ce se vede acum si abia astept sa vad inca o poza de mai incolo trag cu ochiul

cum ai facut pana la urma cu socrii?

oricum felicitari si sa te tina la maxim scot limba

sus

Denunta
atleta

Copii
Alexandru - Zorro
11 ani, 9 luni

09.01.2009 10:07     citat 

Multumesc fetelor sunteti tari... sarut sarut sarut
Florycel m ai facut sa rad.. rad rad rad rad normal ca o sa merg teapana foarte fericit rad as merge si acum dar nu pot nici sa ma imbrac singurica foarte fericit scot limba dar trece...si cine ramane cu tate???... foarte fericit trag cu ochiul
Partea proasta...dar daca stau sa ma gandesc....tot buna... foarte fericit e ca tr sa mi schimb garderoba...cel putin de la bust in sus foarte fericit trag cu ochiul
Nu stiam ca ai avut pb cu anestezia trist .....de care ai facut? eu am facut totala si la ceza si acum....nush daca e cea mai recomandata..dar la mine nu au fost pb....
Bebe, socrii mei au reactionat mai mult decat ok....nu ma asteptam nici pe jumatate la aceasta reactie...totul a decurs perfect...nu ma asteptam...mi era frica si ca nu o sa stea bebe fara mine, si nu s nici aici pb...asa ca mai bine de atat nici nu visam
Va pup sarut sarut sarut

sus

Denunta
gabytzapop

Copii
gabriela...Pisoc: 15 ani, 6 luni
Ana-Maria...Bitza: 11 ani, 5 luni

09.01.2009 10:17     citat 

atleta ce fain mami ..felicitari pt curaj sarut sarut sarut

sus

Denunta
florycelm

10.01.2009 9:02     citat 

Se gasesc sutiene,nu-i asta-i problema.Las' ca dai tu iama prin magazine rad
..despre anestezie:
nu a fost generala,ci spinala.Dar a prins in proportie de 20%.Nu mi-a aproximat cantitatea in functie de kg...si ....a trebuit apoi sa ma adoarma.Dupa o asa experienta,nu-mi mai trebuie nici un fel de operatie.Darrrrrrrrrrr imi doresc extrem de mult o pereche de sani,ca nu am nici de samanta.Nu se vad cu ochiul liber,dar ...traiasca buretii.Uite asa bag lumea in incurcatura" -slaba,slaba,dar are titi"
iar eu in gandul meu" ehe,de te pune careva sa-mi dai sutienul jos,ai pus-o.Te omor,nu alta". rad rad rad rad
cica este o vorba"cat sa intre odata in gura".

bine ca sotul are gura mica,ca altfellllll rad rad rad rad rad

sus

Denunta
atleta

Copii
Alexandru - Zorro
11 ani, 9 luni

10.01.2009 10:26     citat 

Sutiene si bluze....trening...etc..abia astept.. foarte fericit
Esti mortala n am cuvinte....nu ma mai face sa rad ca nu pot foarte fericit rad rad rad
Pai vezi eu de aia mi am pus....al meu are gura cam mare... foarte fericit rad rad rad
Eu de asta am ales generala, pt ca am inteles ca la cealalta pot aparea unele pb....imi pare rau ca ai avut pb, dar bine ca au trecut si acum ai o mandrete de fata sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
florycelm

10.01.2009 2:05     citat 

sarut mana...dar n-ai vrea sa vii cu zoro la fata mea?Poate ne unim averile foarte fericit rad

acum seriosspune-mi cat m-ar costa sa mi le maresc cu 2 nr?

de la 0...sa am si eu macar 1.5 cool cool cool cool cool

sus

Denunta
atleta

Copii
Alexandru - Zorro
11 ani, 9 luni

10.01.2009 3:48     citat 

Mai....eu nu i am spus cu cat vreau sa le maresc....a facut el niste masuratori...si a ajuns la concluzia ca nr 3 e bun pt mine(le am marit cu un nr) Eu vroiam ridicare....marimea nu era asa importanta......Te costa 3000 de euro doar implant(pretul e acelasi si pt un nr si pt 2..nu conteaza cat maresti).....la dr asta...mai sunt si unii mai ieftini...dar cine stie ce iese... prostit unu rotund si unu patrat rad
Venim....venim.... rad sarut sarut sarut

sus

Denunta
rozaroza

Copii
Alesia: 11 ani, 8 luni
Diana-Aurora: 6 ani, 5 luni

10.01.2009 6:30     citat 

Felicitari doamna cum bine spunea cineva mai sus foarte fericit
Foarte frumos ce am zarit pana acum; sa treaca usor perioada de recuperare iti urez si mai asteptam poze cand o fi sarut
Flory si pe mine m-ai facut sa rad foarte fericit

sus

Denunta
atleta

Copii
Alexandru - Zorro
11 ani, 9 luni

11.01.2009 10:42     citat 

Roza sarut
Abia astept si eu sa vad ce se ascunde sub bustiera asta...

sus

Denunta
bebeKoS

Copii
Ana Sofia: 7 ani, 11 luni
Maria Anastasia: 11 ani, 8 luni

12.01.2009 1:17     citat 

atleta cand ii vezi in premiera?

sus

Denunta
Yssaa

Copii
Yasmin-Andreea: 11 ani, 7 luni

12.01.2009 3:43     citat 

Atleta ma bucur foarte mult pt tine sarut , acum am citit ce ai scris aici ca te intrebasem la nazdravani cum te mai simti si cum au reactionat socrii, ma bucur ca au reactionat bine si chiar nu vad de ce i-ar fi deranjat daca tu si sotul tau ati fost de comun acord, esti o curajoasa sarut .
Pe mine m-ar interesa doar ridicare daca ai putea sa-mi spui cu aproximatie cam cat m-ar costa ti-as fi recunoscatoare sarut .

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
11 ani, 9 luni
: 5 ani, 9 luni

12.01.2009 3:57     citat 

atleta si eu eram curioasa cum au reactionat socri dar vad ca ai niste socri super si zoro e un cumintel daca a stat cu ei, probabil este invatat cu ei ca stiu ca il mai lasai cu ei sarut
flory esti comica rau, m-ai facut sa rad nu glumaaaa rad

sus

Denunta
atleta

Copii
Alexandru - Zorro
11 ani, 9 luni

13.01.2009 10:48     citat 

Bebe, maine ii vad ca ma duc sa schimb pansamentele.Abia astept.. foarte fericit
Yssa , scuze nu am vazut la nazdravani.....Il intreb maine cand ma duc la el cat costa ridicarea si iti spun..
Eleonida, intr adevar era invatat cu ei....dar acum ca a crescut si stie ca plec si il las acolo....mi se rupe sufletul...inainte era mic si nu stia ce se intampla...Joi il iau acasa...sper sa ne descurcam.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: