· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > Silicoane- preturi ; pareri; impresii
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Silicoane- preturi ; pareri; impresii     
creamkirti

21.02.2009 2:06     citat 

Atleta, sanii tai arata din ce in ce mai bine! Au mai "coborat" un pic si arata si mai bine.
Cum naiba sa-mi fac si eu curaj?

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 12 ani, 1 luna
cea mica: 8 ani, 5 luni

22.02.2009 8:00     citat 

super atleta! arata mult mai bine decat la inceput! i-am aratat si sotului pozele ce le-ai pus (sper ca nu te superi), ca sa vada si el de ce tin si eu atat de mult sa imi fac operatie. a zis si el ca arata super.ar fi fain daca ai pune si o poza de dinainte de operatie.si te rog sa continui sa pui poze si de acum incolo. sarut

sus

Denunta
atleta

Copii
Alexandru - Zorro
12 ani

23.02.2009 2:53     citat 

Sa iti arat o poza dinainte....hmm...sper ca iti dai seama ca ma feream de poze pe cat posilbil, dar se pare ca m a prins frati miu intr o poza asta vara la mare cu bebe......

Iar de cand am cu ce...imi fac poze si singura rad .... scot limba prostit

Se vede diferenta? foarte fericit
Oricum...inca nu sunt pe deplin multumita de ei....mai au putin pana ajung cum mii doream...sunt nerabdatoare...
Poze o sa mai pun....dar sa mai treaca timp sa se vada diferenta...

Acum cateva zile am imbracat o bluza noua cu un decolteu adanc, si parca imi era rusine sa mi dau geaca jos......si sunt unele de si arata toate cele fara nici o jena......off....cred ca trebuie sa ma invat cu tate... foarte fericit scot limba
Barbati miu imi zice ca puteam sa port bluza pana la gura si inainte...acum daca tot am....sa pun un decolteu... foarte fericit nervos
Si cam are dreptate...

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

23.02.2009 7:08     citat 

uau atleta e o diferenta mare...asa arat eu acuma cum esti tu in prima poza...si ce ma deranjeaza cel mai tare nu e neaparat ca s-au lasat sanii dar pur si simplu au intrat la apa. plang sau sunt foarte trist si obisnuieste-te cu noii tai sani si simte-te bine cu ei! trag cu ochiul asta nu inseamna ca tb sa porti doar decoltat, dar eu cand visez la silicoane imi inchipui ca toate hainele pe care le am in dulap o sa arate cu totul altfel pe mine cand voi avea pieptul asa cum imi doresc. foarte fericit si desigur, se schimba infatisarea ta cu totul.ma bucur f mult pt tine, imi inchipui ce implinita te simti. sarut

sus

Denunta
atleta

Copii
Alexandru - Zorro
12 ani

24.02.2009 10:28     citat 

Kuray, lasa ca mai ai putin....vine si bebe 2 si apoi poti sa te pui pe treaba foarte fericit
Si eu am zis ca vreau si bb 2, dar mi a mancat nervii nazdravanul meu.....e tare greu si cu facultatea la zi....sa o termin(sunt ultimu an) si doar sa fiu intr o dispozitie foarte buna sa mai vrea iar bb 2.....om vedea...
Cream, am scris cum mi am facut eu curaj.....foarte simplu....ma uitam in oglinda....sau ma imbracam sa plec undeva....iar sanii mei aratau groaznic si in sutien....nu se asezau in nici un fel.....a venit curajuu......repede foarte fericit
O saptamana a fost mai greu....dar a trecut scot limba
Va pup sarut si sa redeschideti subiectu...sa mai vedem si alte tateee noi... foarte fericit

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

24.02.2009 11:39     citat 

atleta, asa imi fac si eu curaj, ma uit in oglinda (sau cand imi cumpar haine, intotdeauna ma enervez ca nu arata cum as vrea eu), si ma gandesc, ca am mai trecut prin operatii si nu a fost jale, a fost dureroasa taietura la inceput pana s-a vindecat dar suportabil..si apoi cand ma gandesc la efect... foarte fericit e greu intr-adevar cu facultate si copil...eu am facut facultatea la ID si mi-a fost f greu ,(am terminat anul trecut), asa ca imi inchipui cum te simti..eu am vrut s afac bb acum insa pana la urma am amanat putin, dar e ok asa fiindca voi avea timp sa adun si banii pt operatie..si oricum, nu conteaza asa mult daca o voi face peste 2 ani sau 3 ani sau 4 ani, important e ca o sa o fac! si cand ma gandesc la asta, parca nu mai sufar atata pt cum arat acuma. trag cu ochiul

sus

Denunta
marle

Copii
printisorul nostru: 11 ani, 9 luni
print 2: 5 ani, 10 luni
am nascut deja!

02.03.2009 5:59     citat 

atleta, mama, dar incep sa arate din ce in ce mai bine....ce superrrr....SI EU VREU!!!!!!! plang sau sunt foarte trist si eu ma gandesc la bebe 2, dar si pe mine m-a zapacit pati, de am impresia acum ca nu as fi in stare sa mai cresc unul!!!! plus ca ma consum la fiecare chestie care ii apare, deci va inchipuiti cum poate fi!!!!
kuray_Lucy dar tu acum ce marime ai la sutien?da, crede-ma ca si eu ma gandesc ce bine ar sta multe haine pe mine, daca as avea cu ce le umple...plus ca ia gandeste-te tu la rochiile acelea elegante cu decolteu adanc surprins ...pe care tot timpul le-am ocolit...si care sunt f sexi....ce bine ar sta si pe noi!!!!!!
ar fi bine daca am putea sa ne punem poze in tinute care ne pun sanii in evidenta, ca ma gandeam eu ca poate numai noi ne vedem nasoale si nu e asa rad
ma uit sa vad daca am ceva poze si revin daca gasesc sarut

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

03.03.2009 10:06     citat 

marle daca ma crezi nici nu stiu ce marime mai am acum la sutien.inainte de sarcina aveam 85B, eram f multumita...acum nu stiu...ultimul sutien pe care mi l-am cumparat aveam 80B da acuma nici ala nu mai sta de niciun fel pe mine, am intrat la apa, nu sta si pace, se tot ridica si se muta de la locul lui si nu mai port sutiene, doar bustiere.ca daca port bustiera zi si noapte mi s-au ridicat sanii putin, foarte fericit , si bustiera sta la locul ei si ma simt mai bine asa. chiar daca asta inseamna ca am pierdut avantajul buretilor din sutien si arat cam plata asa, da macar ma simt eu bine.nu stiu insa ce voi face cand voi incepe sa merg la serviciu ca atunci va trebui sa port totusi sutien, sa arat mai cumva,,,si va fi tare incomod. plang sau sunt foarte trist nu exitsa bustiere cu bureti? rad

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

03.03.2009 10:14     citat 

poza asta e de azi-vara, diferenta e ca de atunci s-au mai ridicat sanii dar tot mici sunt.

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

03.03.2009 10:20     citat 

nu reusesc nicicum sa fac poza mai mare... plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
marle

Copii
am nascut deja!

04.03.2009 12:28     citat 

mama kuray...ce slabuta erai.......ceva tzitzi se vad in sutien...oricum arati bine....acum ai mai pus ceva...ti-ai revenit de la sarcina? sarut sarut sarut

sus

Denunta
marle

Copii
am nascut deja!

04.03.2009 12:51     citat 

asta e o poza facuta cand aveam vreo 10 sapt...alta nu am gasit!!!
parca in poza par mai mari rad

sus

Denunta
adc

Copii

04.03.2009 3:58     citat 

----------
marle a scris:
asta e o poza facuta cand aveam vreo 10 sapt...alta nu am gasit!!!
parca in poza par mai mari rad
----------

marle, dar arata foarte bine sanii tai ... nu cred ca ai nevoie de nimic foarte fericit
(parerea mea)

pe tine lucy nu te vad bine in poza ca sa pot spune ceva, dar nu ma pot abtine sa spun ca a fi slabuta e totusi un lucru bun, nu?

iar atleta... fara cuvine, esti superba. nici la tine nu se prea vede cum erau inainte, dar acum... beton!

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii

04.03.2009 5:13     citat 

acum incerc sa pun o poza putin mai mare sa se inteleaga ceva din ea.
de slaba, tot asa sunt si acum. ma mentin la 44 kg. :oops: oricum ideea e ca...nu am cu ce umple sutienul. :P
hm..nu reusesc sa pun iar poza aia, incerc alta poate totusi va dati seama..va faceti o imagine de ansamblu....
eu ce sa zic in timpul sarcinii mi-a crescut bustul mult, in timpul alaptarii si mai mult (maximul l-am atins la 95D)...ce ma deranjeaza e ca acum dupa sarcina am sanii jumatate fata de cum ii aveam inainte de sarcina. :cry:

sus

Denunta
atleta

Copii
Alexandru - Zorro
12 ani

05.03.2009 12:16     citat 

marle, si eu zic la fel...nu ai un san urat...ca e mai mic, nu conteaza frumos sa fie...la tine stau in sutien...la mine nu stateau nici un sutien asa de naspa erau...
asa arata si acum sanii tai?dupa alaptatat? daca da...nu ai de ce sa ti faci probleme
Kuray si la tine par umpic lasati...dar daca zici ca s au mai ridicat...poate esti pe drumul cel bun....doar daca nu tii neaparat sa i faci umpic mai mari...stiu cum e sa ai sani si apoi sa nu i mai ai....e nasol rau de tot....invers e mult mai bine.... zambet
Adc, eu sunt cea aplecata......aveam parul putin mai scurt foarte fericit Se vede trist Multumesc pt compliment sarut scot limba jenat
Va pup sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: