· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de primavara 2008 (38)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de primavara 2008 (38)     
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

15.12.2008 10:37   Bebelusi de primavara 2008 (38)  citat 

Filmulet cu bebelusii de primavara

Slideshows cu bebelusii de primavara

the_pretty_nurse.......................BeBe Iulia Alexandra..........3.03.2008
apalada......................................BeBe Mihnea Gabriel.........4.03.2008
elena83......................................BeBe Carla Maria................8.03.2008
Emilia2006................................BeBe Vlad.............................10.03.2008
Mxshk..........................................BeBe Vladone......................14.03.2008
Iliutza...........................................BeBe Marie Elizabeth..........15.03.2008
Leelloo.......................................BeBe Matei Cristian............16.03.2008
IrinicaR…...................................BeBe Paul Razvan..............17.03.2008
fanuca.........................................BeBe Radu.........................19.03.2008
Biencutza...................................BeBe Ingrid Anna.................20.03.2008
Cobrata......................................BeBe Francesca Ana..........31.03.2008

Connie_drg..............................BeBe Bianca Antonia...............03.04.2008
Ilicutz..........................................BeBe Alexandre Tiberiu...........08.04.2008
Rorabebeloi.............................BeBe Sara Sofia........................09.04.2008
Galactic.....................................BeBe Akos..................................12.04.2008
Relly..........................................BeBe Eric Alexandru.................13.04.2008
Bebe_lusi................................BeBe Sarah Angelina...............14.04.2008
Camilili.....................................BeBe Cezar Andrei....................14.04.2008
Manam.....................................BeBe Marius...............................14.04.2008
roxy27.......................................BeBe Natalia Nicoleta..............16.04.2008
Bjmaryo...................................BeBe Bianca Maria.....................18.04.2008
alp.............................................BeBe Anna...................................22.04.2008
Cotuca......................................BeBe Cristian.............................23.04.2008

dflavia.......................................BeBe Stefania..............................11.05.2008
ioanab81.................................BeBe Maia Alessia......................12.05.2008
Alinagr31.................................BeBe Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
mamik_monik........................BeBe Raul-Adrian ......................16.05.2008
Sorinadaniela........................BeBe Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................BeBe Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................BeBe Eric Andrei...........................20.05.2008
redroserou.............................BeBe Delia.....................................22.05.2008
ari05........................................BeBe Darius..................................26.05.2008
Tania3.....................................BeBe Claudia-Teodora...............28.05.2008
Danutza07..............................BeBe Mark Andreas.....................29.05.2008

Avem 34 de bebelusi, 18 baietei si 16 fetite!!
Sa ne traiasca!!!!!
Toti suntem cuminti si-l asteptam pe Mos Craciun sa vina cu daruri la noi.

Capitolul 37,(33),(32),(31),(30),(29),(28 ),(27),(26),(25),(24),(23),(22),(21),(20),(19),(18 ),(17),(16),(15),(14),(13),(12),(11),(10),(9),(8 ),(7),(6),(5)

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

15.12.2008 11:04     citat 

'neata!
relly multumim de listuta, fruuuuumoasa ca de obicei zambet sarut
ce faceti, cum mai e eric? n-am iesit nici noi afara ieri si sambata doar 15 minute ca batea vantul foarte tare si mai si ploua..., azi cred ca e mai bine...

sus

Denunta
sorinadaniela

Copii
mara madalina: 15 ani, 7 luni
giulia anna: 12 ani, 8 luni

15.12.2008 12:22     citat 

relly, multumim de listuta! Foarte faina... ca intodeauna!
'neata fetele! Ce mai faceti? Sorina

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

15.12.2008 2:23     citat 

...Ceau gagici si bebelusi!!!!!!!!!!!!!!! zambet
...ati "vorbit" de abia am reusit sa citesc zambet ....
...relly super faina listuta sarut ....esti un geniu scot limba ....ma bucur ca e mai bine Eric sarut sarut sarut

...am vazut niste mamici si baietasi superbi sarut sarut sarut .....mamicile aproape "top model" , nu ca noi astea mai "cu varsta" rad ....zici ca nici n-ati nascut Oana si Marcela trag cu ochiul

...ileana si eu tare as mai vrea un copil zambet cred ca la anul ma puc si eu de treaba....ca prea ma apasa anii rad scot limba

....referitor la chestia cu bradul....si noi in ajun il vom face sarut si brad natural ca in fiecare an....am si artificial micut ..acela va fi in bucatarie pe frigider....asa de atmosfera trag cu ochiul

...Bine ati venit Elena si Carla ma bucur nespus ca mi-ati acceptat invitatia sarut

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

15.12.2008 2:26     citat 

La multi ani!!!!!!!!!!! baietii nostri:Marius,VladONE,Cezar si Matty!!!!!!!!!!!!! sarut sarut sarut sanatate si crestere mare!!!!!!!sa aveti parte numai de bucurii si impliniri in viata sarut sarut sarut

sus

Denunta
ilicutz

Copii
Alexandre Tiberiu: 12 ani, 9 luni
Jonathan Bogdan: 11 ani, 1 luna

15.12.2008 2:35     citat 

Ildi, pai ieri, m-am pus sa ma uit la profil la toata lumea si am vazut ca suntem cam in aceeasi oala... de varsta scot limba Asa ca, cine stie, poate ne facem galeria reciproc la gravidoase! prostit sarut

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

15.12.2008 2:43     citat 

uite-o pe Iulia in seara de Mos Nicolae...cand am sosit acasa din drumetii trag cu ochiul

aici isi studia unul din cadouri: cana cu pai scot limba

..si aici ne arata cum stie ea sa bea din canita scot limba

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

15.12.2008 2:47     citat 

----------
ilicutz a scris:
Ildi, pai ieri, m-am pus sa ma uit la profil la toata lumea si am vazut ca suntem cam in aceeasi oala... de varsta scot limba Asa ca, cine stie, poate ne facem galeria reciproc la gravidoase! prostit sarut
----------

...tu ileana eu as incepe treaba si acum rad dar am nascut cu cezariana...asa ca mai repede de mai-iunie nu ma pot apuca de treaba trag cu ochiul ...asa ca hai sa ne programam cam deodata rad

sus

Denunta
ilicutz

Copii
Alexandre Tiberiu: 12 ani, 9 luni
Jonathan Bogdan: 11 ani, 1 luna

15.12.2008 2:50     citat 

Ildi, e nemaipomenita Iulia! sarut
Connie, si eu am tot cezariana. Si in plus, in noiembrie m-am operat din nou pe cicatricea aia pt ca aveam niste fibroame (unul era foarte mare. Asa ca chirurgul mi-a zis ca am o cicatrice si jumate pe uter, dar pot sa fac copii dupa 6 luni de la operatie. El azis ca daca nu tine dupa 3 luni n-o sa tina nici dupa 3 ani, asa ca eu cred ca nu e o contraindicatie adevarata. Unde mai pui ca mai avem si starlete astea care au avut 2 cezariene consecutiv fara probleme: britney si angelina ( aici ar face misto barbatul de mine rad rad rad rad rad ) prostit

sus

Denunta
sorinadaniela

Copii
mara madalina: 15 ani, 7 luni
giulia anna: 12 ani, 8 luni

15.12.2008 2:53     citat 

Programati, programati... noi am inchis fabricuta. Sincer si mie mi-ar place sa mai programez... dar, parca ajung doi copii, in situatia in care esti singur cum suntem noi aici, in plus sunt eu singura toata ziua cu ele, Eugen pleaca dimineata si mai vine seara minim la 19h iarna, 20h vara.
Asa ca eu fortata de imprejurari zic pas la al 3lea.
Succes la programare! Sorina

sus

Denunta
rorabebeloi

Copii
Sara Sofia: 12 ani, 9 luni

15.12.2008 5:29     citat 

Salutam fetele si puisorii! Nu am mai semnat condica de multisor dar am citit tot. A fost in vizita la noi nasica Sofiei.
Cu o mica intarziere uram si noi la multi ani si sanatate sarbatoritilor din zilele trecute, Eric, Vladone, Cezar, Sarah, numai bucurii parintilor si veselie maxima puilor! zambet zambet sarut
Foarte frumoase poze am vazut pe aici, Raul ai o familie minunata.
Iulia esti grozava! Pupam Ildi! sarut
Mara ma bucur ca esti bine, ai grija la camin, nu mai lasa raceli si alte belele sa se ia dupa tine! zambet zambet
Si noi ne dorim sa facem un bradut, special pentru fetita, cred ca in seara de ajun va fi treaba asta. Sunt tare curioasa cum va reactiona gogoasa.
Deci fetelor voi va ganditi la un al doilea pui, va doresc mult succes... rad rad sa fie bine!

heheheh, am o intrebare, voi folositi cuptorul cu microunde la incalzitul papicii lui bebe? Dar la gatit? trag cu ochiul ochi peste cap prostit Ca am ptimit cadou de la ai mei.....Nu stiu ce sa zic sau sa fac, arata minunat dar nu stiu cat este de....indicat....

pupam revenim!

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

15.12.2008 5:48     citat 

Doamne fereste plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
Cat pot fi de toanta
toata ziua am stat si dadeam refresh la intersectii si nu aparea ca ar fi replici noi. Asta de ce nu eram logata plang sau sunt foarte trist
In fine prostit asta-s io
Ildi, super Iulia sarut
Roxi, tu de ce nu te gandesti la al doilea? nu mai vreti? cuptor cu microunde eu folosesc la greu. mancarea lu Marius numa acolo o incalzesc. care-i treaba cu el..de ce nu e indicat..se pot incalzi alimentele pe portiuni, o portiune mai putin, alta sa friga. daca atunci cand scoti mancarea amesteci bine si gusti si nu arde, e ok. daca stie altcineva alte motive de ce nu ar fi bun, sa zica, eu doar asta il stiu ochi peste cap ... ochi peste cap
Da chiar tu Ildi si Ileana ca sunteti batrane, m-am uitat la profilul vostru rad rad chiar istorie sunteti rad rad

sus

Denunta
untaticfericit

Copii
Eric Andrei: 12 ani, 8 luni

15.12.2008 6:11     citat 

multumim relly pt listuta...suntem si noi acolo in sf cu poze mai noi...
roxi si eu incalzesc mancarea lui eric la cuptor...e fff practic si usor
ildi o pupam pe iulia k e scumpik foc...si cum bea ea din canita....e mare de acum ce sa mai vb sarut

sus

Denunta
untaticfericit

Copii

15.12.2008 6:16     citat 

noi am fost astazi la dr pt vaccinul de 6 luni..k am fost tarziu la ala de la 2 luni cand am crezut k e racit...si s-a decalat apoi cu o luna..a plans putin si a adormit imediat...acum pana la 7 nu tre sa-i dau sa pape sper sa mai reziste.... ochi peste cap
ana si eu ii fac dovleacul la abur iese super bun
rad esti tare cum asteptai tu replici noi....la mine imi ramane in arhiva si dau direct la ultima pagina si apoi refresh...nu trebuie sa ma logez mereu fiindca ma pastreaza logata...noi folosim opera nu internet explorer trag cu ochiul
pupam toti copilasii frumosi sarut

sus

Denunta
untaticfericit

Copii

15.12.2008 6:21     citat 

cik ar fi cancerigen cuptorul..nu e bine sa gatesti dar de incalzit nu cred k poate face asa rau..doar k nu incalzeste uniform si trebuie amestecat bine dupa ce ai scos mancarea din cuptor...eu ma mai uit pe google...

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: