· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de primavara 2008 (44)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de primavara 2008 (44)     
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

13.01.2009 7:22   Bebelusi de primavara 2008 (44)  citat 

Filmulet cu bebelusii de primavara
http://www.trilulilu.ro/ioyo/74e76c38d587c4

Slideshows cu bebelusii de primavara

the_pretty_nurse.......................BeBe Iulia Alexandra..........3.03.2008
apalada......................................BeBe Mihnea Gabriel.........4.03.2008
elena83......................................BeBe Carla Maria................8.03.2008
Emilia2006................................BeBe Vlad.............................10.03.2008
Mxshk..........................................BeBe Vladone......................14.03.2008
Iliutza...........................................BeBe Marie Elizabeth..........15.03.2008
Leelloo.......................................BeBe Matei Cristian............16.03.2008
IrinicaR…...................................BeBe Paul Razvan..............17.03.2008
fanuca.........................................BeBe Radu.........................19.03.2008
Biencutza...................................BeBe Ingrid Anna.................20.03.2008
Cobrata......................................BeBe Francesca Ana..........31.03.2008

Connie_drg..............................BeBe Bianca Antonia...............03.04.2008
Ilicutz..........................................BeBe Alexandre Tiberiu...........08.04.2008
Rorabebeloi.............................BeBe Sara Sofia........................09.04.2008
Galactic.....................................BeBe Akos..................................12.04.2008
Relly..........................................BeBe Eric Alexandru.................13.04.2008
Bebe_lusi................................BeBe Sarah Angelina...............14.04.2008
Camilili.....................................BeBe Cezar Andrei....................14.04.2008
Manam.....................................BeBe Marius...............................14.04.2008
roxy27.......................................BeBe Natalia Nicoleta..............16.04.2008
Bjmaryo...................................BeBe Bianca Maria.....................18.04.2008
alp.............................................BeBe Anna...................................22.04.2008
Cotuca......................................BeBe Cristian.............................23.04.2008

dflavia.......................................BeBe Stefania..............................11.05.2008
ioanab81.................................BeBe Maia Alessia......................12.05.2008
Alinagr31.................................BeBe Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
mamik_monik........................BeBe Raul-Adrian ......................16.05.2008
Sorinadaniela........................BeBe Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................BeBe Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................BeBe Eric Andrei...........................20.05.2008
redroserou.............................BeBe Delia.....................................22.05.2008
ari05........................................BeBe Darius..................................26.05.2008
Tania3.....................................BeBe Claudia-Teodora...............28.05.2008
Danutza07..............................BeBe Mark Andreas.....................29.05.2008

Avem 34 de bebelusi, 18 baietei si 16 fetite!! Sa ne traiasca!!!!!

Capitolul 41,(40),(39),(38 ),(37),(33),(32),(31),(30),(29),(28 ),(27),(26),(25),(24),(23),(22),(21),(20),(19),(18 ),(17),(16),(15),(14),(13),(12),(11),(10),(9),(8 ),(7),(6),(5)[/quote][/quote]

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

13.01.2009 7:29     citat 

.....relly scuze ca amschimbay capitolul zambet ....acu' te lasam in pace trag cu ochiul ca sa iti revi cat mai repede sarut sarut sarut ...si apoi ajustezi tu lucrurile pe aici...ca eu nu stiu sa pun si capitolele anterioare scot limba

...capitolul anterior 43 este aici
http://www.parinti.com/modules.php?name...sc&start=0

sus

Denunta
oana-roxxy

Copii
Eric-Andrei - o minunatie
12 ani, 8 luni

13.01.2009 7:54     citat 

LA MULTI ANi ERIC!!!!Multa sanatate iti dorim si parintilor...sa cresti mare si voios!!!! sarut ....relly nu-mi venea sa cred cand am citit ...asa ce m-am intristat...ma bucur k sunteti bine...nici mie nu mi-a zis nimeni de vaccin pt rotavirus...am citit k toti copiii fac cel putin o data pana la 3 ani surprins ...deja m-a luat cu frica numai la gandul de stat in spital..si mai ales cat poate sa sufere un copil trist
nu mai stiu parola de la untaticfericit si am intrat pe a mea...k o am de mai demult trag cu ochiul acu nu mai stiu nici parola sa intru pe holdthatpic sa pun poze...ooff k aasa ce le mai uit!!! rad pupici la toti copiii si sanatate multa k e mai presus de toate sarut ..oana

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 12 ani, 6 luni
Ana Lorena-bebelina: 8 ani, 7 luni

13.01.2009 8:08     citat 

fetelor...va mai stresez putin...voi gutuie le-ati dat la bebei?: ca am vazut azi si am luat....mi s-a parut apetisanta si acum citesc ca de la 6 luni e voie...dar vreau sa vad daca a mai dat careva?

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

13.01.2009 8:23     citat 

----------
ksde2000 a scris:
fetelor...va mai stresez putin...voi gutuie le-ati dat la bebei?: ca am vazut azi si am luat....mi s-a parut apetisanta si acum citesc ca de la 6 luni e voie...dar vreau sa vad daca a mai dat careva?
----------

da! la cuptor, se mai indulceste! scot limba e destul de tare si uscata cruda si se paseaza mai greu..

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

13.01.2009 8:51     citat 

multumim Ildi de capitol..sigur nu se supara Relly...esti bine Relly???
ksde..eu nu am dat gutuie ca nu m-am gandit pana acum ochi peste cap ..poate si la abur se face bine...
Oana, cand am vazut idul ma gandeam ca e lume noua pe la noi rad ce mai faceti?

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

13.01.2009 9:13     citat 

Multumesc fetelor. sarut sarut sarut
Acum sunt mai bine ca am luat un algocalmin si mi-a scazut febra. Smecta inca nu am luat pt ca-mi venea sa vars si am zis sa nu ma chinui prea tare, am luat 2 pastile furazolidon dar nimic pana acum. Mananc sticsuri, covrigi, beau ceai de menta.
L-am sunat si pe dr si a spus ca sigur am luat si eu, cica e epidemie in Bucuresti si la oamenii mari si la cei mici, numai ca la pitici e mai grav, noi suntem mai rezistenti.
Ana, sa sti ca doarme mai bine acum, deci clar avea dureri de burtica de a avut noptile alea agitate.

sus

Denunta
cobrata

Copii
Francesca Ana - DULCINEEEEA noastra!
12 ani, 9 luni

13.01.2009 9:41     citat 

----------
ksde2000 a scris:
----------

..da, si Francesca a papat, facuta la cuptor!

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

13.01.2009 9:47     citat 

----------
relly a scris:
Multumesc fetelor. sarut sarut sarut

L-am sunat si pe dr si a spus ca sigur am luat si eu, cica e epidemie in Bucuresti si la oamenii mari si la cei mici, numai ca la pitici e mai grav, noi suntem mai rezistenti.

----------

..bine ca Eric si-a revenit, mititelu sarut

...nu stiu dar am impresia ca a cam inceput anu asta nasol, cu boli, dureri de cap
prostit
..v-am zis ca Cip al meu a avut febra inca din prima zi din an, si acum mai face seara, desi a fost la doctor si l-au "controlat", sa vedem ce spun si ananlizele;
eu la fel am si eu dureri de cap, mi-a iesit si o afta care it's killing me plang sau sunt foarte trist etc
la voi cum e?
sper ca e doar impresia mea!!! sa nu fie asa un an nasol foarte fericit

sus

Denunta
camilili

Copii
Cezar- Andrei: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

13.01.2009 9:56     citat 

Multumim pt capitol ....sigur relly nu va fi suparata mai ales acum...
Noi am inceput anul sanatosi, inca nu avem nici un simptom, dar vineri mergem la vaccin si la un control sa vedem cum ne-am mai dezvoltat...sper sa fie totul ok...
oana si eu cand am vazut la id am zis...ooo...lume noua pe aici..apoi am citit si mi-am dat seama cine a postat... zambet
noi gutui nu am papat...fiindca nu mi s-au parut prea atractive...nu m-am gandit sa le fac la cuptor..ce e adevarat nici mie nu prea imi plac..dar poate voi incerca sa ii dau lui Cezarica...va pupam!

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

13.01.2009 10:08     citat 

uite cu ce m-am mai ocupat io scot limba asta pana urmez cursu de fotografie...

sus

Denunta
rorabebeloi

Copii
Sara Sofia: 12 ani, 9 luni

13.01.2009 10:10     citat 

Pupam fetele si puisorii!!!!!
Am citit tot de zilele trecute dar am mai intrat sa scriu si eu una alta, am vazut ca e bine Ericutul si m-am linistit.
La multi ani voinicelule, sa te faci bine sanatos, sa nu mai dai batai de cap la mami si la tati si pupilici multi de la Sofia.Relly sanatate multa si te asigur de gandurile mele bune si de faptul ca ai rezistat in spital cu Eric.
Sunt extrem de bucuroasa ca este bine puiul si sa il fereasca doamne doamne de alte rele si pe el si pe puii toti.

Noi ne laudam cu inca doi dintisori sus si imediat se vad fratii lor de langa, inca doi. ochi peste cap prostit Fara dureri ca si primii, fie intr-un ceas bun.

revenim, nu am vrut sa treaca ziua fara sa il felicit pe Eric!

sus

Denunta
camilili

Copii
Cezar- Andrei: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

13.01.2009 10:12     citat 

ce bine ca a reactionat bine Sofia la aparitia dintisorilor..cati are pana acum in total?

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

13.01.2009 10:18     citat 

----------
rorabebeloi a scris:
Pupam fetele si puisorii!!!!!
Am citit tot de zilele trecute dar am mai intrat sa scriu si eu una alta, am vazut ca e bine Ericutul si m-am linistit.
La multi ani voinicelule, sa te faci bine sanatos, sa nu mai dai batai de cap la mami si la tati si pupilici multi de la Sofia.Relly sanatate multa si te asigur de gandurile mele bune si de faptul ca ai rezistat in spital cu Eric.
Sunt extrem de bucuroasa ca este bine puiul si sa il fereasca doamne doamne de alte rele si pe el si pe puii toti.

Noi ne laudam cu inca doi dintisori sus si imediat se vad fratii lor de langa, inca doi. ochi peste cap prostit Fara dureri ca si primii, fie intr-un ceas bun.

revenim, nu am vrut sa treaca ziua fara sa il felicit pe Eric!
----------

acum ma pregateam sa intreb de voi rad

felicitari pt dintuci! sarut
ce mai face fotomodela?
sa ii spui ca daca vrea sa aiba "cariera" donsoara tre sa doarma devreme si sa se trezeasca tarziu scot limba pai nu ? trag cu ochiul

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

13.01.2009 10:22     citat 

Valentina, dar de ce are febra husbandul?
Are zilnic? ca nu e deloc bine..analize a facut?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: