· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Generatii de copii parinti.com > Generatia 2005 > Familia de toamna - iarna 2005 ( nou inceput) 2
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  »
subiect nou  raspunde
autor Familia de toamna - iarna 2005 ( nou inceput) 2     
Lauriciu

Copii
Patrick-Alexandru: 15 ani, 2 luni
Miruna-Ioana: 11 ani, 11 luni
am nascut deja!

17.08.2009 10:14     citat 

Buna dragelor! sarut Nu-mi permit inca luxul de a sta pe net...Am pus cateva poze cu pitacii,sper sa fie aprobate cat mai repede sa le puteti vedea...Va pup!

sus

Denunta
gina_pirvan

Copii
Calin Alexandru: 15 ani

18.08.2009 8:55     citat 

Buna fetele...uite ca s-a mai animat forumul trag cu ochiul ...ma bucur pentru noii bebelusi ...felicitari Madusca,Ana,Lauriciu...cred ca nu am uitat pe nimeni prostit ...o sa revin cu povestiri despre noi mai tarziu...va pup!

sus

Denunta
Lauriciu

Copii
am nascut deja!

18.08.2009 7:04     citat 

Asa...noi suntem bine,crestem...mai e un pic si uite ca aproape a trecut anu'de cand am devenit mama de 2 prostit Eu,Laura,mama de 2 copii... scot limba L-am avut si pe Patrick intr-o vacanta destul de lunga de gradi,timp in care mi-a cam tocat ceva nervi.Am reusit sa facem prima boala a copilariei-scarlatina.Si asta se intampla la inceputul lui iunie,imediat dupa serbarea de la gradi.Noroc ca nu a luat si Miruna,ma rog,am inteles ca riscul de a face scarlatina un copil de sub 2ani e destul de mica.
Patrick a cochetat nitelus si cu inotul,cred ca daca mai mergea 1luna deja stia sa inoate.Din pacate a facut un rosu in gat si a ramas pe bara.Dupa aceea nu l-am mai dus ca am hotarat sa o lasam moarta pana vara viitoare.
In rest...eu am inceput sa-mi intru in hainele vechi,am reusit sa ma topesc si de data asta cool mai am vro 2kile in plus.
Vad ca s-au incarcat si pozele cu piticii.Va pup si mai ''vorbim''! zambet

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 2 luni
D: 10 ani, 8 luni

18.08.2009 8:14     citat 

ce ma bucur ca mai scrii zambet
acum vad si pozele...asa frumosi sunt zambet
mie toata lumea imi spune ca o sa am 2 fete scot limba ...

Imi parerau de scarlatina, e chiar urata...of.

sus

Denunta
madusca

Copii
Stefan Andrei: 15 ani, 1 luna
Catalina: 11 ani, 4 luni

19.08.2009 3:20     citat 

Multumesc fetelor de urari. sarut
Pe Andrei l-am adus de la parintii mei de vreo 2 zile si acum experimentam viata in 4.Sper sa nu mi se increteasca parul mai mult decat este deja.....Ma gandesc ca o sa inceapa Andrei gradinita si nu mi-o fi extraordinar de greu.Lauriciu ma bucur mult pentru tine si la nevoie sa stii ca strig help ca doar ai ceva experienta ca mamica de 2.
Va pup si sper sa mai am timp sa va mai scriu.

sus

Denunta
Lauriciu

Copii
am nascut deja!

19.08.2009 4:11     citat 

Madu.sa-ti traiasca printesa si sa fie sanatoasa si norocoasa! sarut Iar tie iti doresc rabdare si nerv de fier,ca o sa ai nevoie! zambet
Si tu,draga Ana,chiar iti doresti doua printese,sau ai cam vrea si un mic printisor,'asa sa faci pereche,ai? cool

sus

Denunta
ana_348

Copii

19.08.2009 6:25     citat 

nu stiu ince ce vreau
maia de ieri are o febra mica uneori, in jur de 37, 37.5, fara alt simptom./..de la ce paote sa apara asa ceva oare?

sus

Denunta
Lauriciu

Copii
am nascut deja!

19.08.2009 6:52     citat 

----------
ana_348 a scris:
nu stiu ince ce vreau
maia de ieri are o febra mica uneori, in jur de 37, 37.5, fara alt simptom./..de la ce paote sa apara asa ceva oare?
----------

:Pai un rosu in gat de la vreun suc rece sau o inghetata confuz Sau o fi stat bot in bot la nisip cu vreun copil racit? Sunt sigura ca nu-i nimic care sa te ingrijoreze. trag cu ochiul

sus

Denunta
ana_348

Copii

19.08.2009 8:01     citat 

da, asa sper si eu, mai ales ca mergem la mare in weekend...nu ca vrem noi dar vrea printzesa si am apucat sa-i promitem...
are un copil cu febra la gradi, paote e si rosu in gat...nu m-as duce la doctor ca nu isi da seama fara analize daca nu are alte simptome.
Maine cand vine tac-su il pun sase uite in gatul ei, ca eu nu stiu jenat

sus

Denunta
carlitos

Copii
Andra-Analis: 15 ani
Antonio Gabriel: 12 ani, 5 luni

17.12.2009 2:53     citat 

Am si eu o fetita pe numele de Andra-Analis nascuta pe 27 noiembrie 2005.

sus

Denunta
Lauriciu

Copii
am nascut deja!

01.02.2010 7:24     citat 

Helloo!! pe aici n-a mai trecut nimeni? socat

sus

Denunta
ana_348

Copii

01.02.2010 9:10     citat 

nimeni-nimeni lauriciule zambet Eu o sa ma mut la bebei de 2010 in curand foarte fericit Voi, sunteti ok? Ce fac Patricu si Miruna?

sus

Denunta
Lauriciu

Copii
am nascut deja!

03.02.2010 8:37     citat 

----------
ana_348 a scris:
nimeni-nimeni lauriciule zambet Eu o sa ma mut la bebei de 2010 in curand rad Voi, sunteti ok? Ce fac Patricu si Miruna?
----------

Anutza,mult a fost,putin a ramas! surprins Nastere usoara!
Ce sa faca...nebunii...MULTE!!! prostit plang sau sunt foarte trist prostit Zici ca e Circu'foametei in casa asta! Aman2doi, la unison,trag,sparg,imping si se imping,se cearta pe jucarii,tipa,urla si se cocoatza. prostit Acum sunt muciosi si nervosi...
Maia ce face?

sus

Denunta
ana_348

Copii

03.02.2010 8:38     citat 

asaaa, incurajeaza-ma foarte fericit
maia, cu gradi, cu joaca, merge cu mine la manichiura...e fata mare zambet

sus

Denunta
Lauriciu

Copii
am nascut deja!

03.02.2010 9:48     citat 

----------
ana_348 a scris:
asaaa, incurajeaza-ma foarte fericit
----------
rad
prostit
Pai...expect the unexpected rad Eeee,acum exagerez si eu putin,nu e mereu scandal,mai sunt si momentele alea frumoase in care se iubesc,se joaca frumos...oricum Maia e mult mai cuminte decat Patrick,si e fetita,sunt sigura ca o sa se comporte frumos cu bb,o sa fie protectoare. zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: