· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de primavara 2008 (45)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de primavara 2008 (45)     
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

16.01.2009 10:13   Bebelusi de primavara 2008 (45)  citat 

Filmulet cu bebelusii de primavara
http://www.trilulilu.ro/ioyo/74e76c38d587c4

Slideshows cu bebelusii de primavara

the_pretty_nurse.......................BeBe Iulia Alexandra..........3.03.2008
apalada......................................BeBe Mihnea Gabriel.........4.03.2008
elena83......................................BeBe Carla Maria................8.03.2008
Emilia2006................................BeBe Vlad.............................10.03.2008
Mxshk..........................................BeBe Vladone......................14.03.2008
Iliutza...........................................BeBe Marie Elizabeth..........15.03.2008
Leelloo.......................................BeBe Matei Cristian............16.03.2008
IrinicaR…...................................BeBe Paul Razvan..............17.03.2008
fanuca.........................................BeBe Radu.........................19.03.2008
Biencutza...................................BeBe Ingrid Anna.................20.03.2008
Cobrata......................................BeBe Francesca Ana..........31.03.2008

Connie_drg..............................BeBe Bianca Antonia...............03.04.2008
Ilicutz..........................................BeBe Alexandre Tiberiu...........08.04.2008
Rorabebeloi.............................BeBe Sara Sofia........................09.04.2008
Galactic.....................................BeBe Akos..................................12.04.2008
Relly..........................................BeBe Eric Alexandru.................13.04.2008
Bebe_lusi................................BeBe Sarah Angelina...............14.04.2008
Camilili.....................................BeBe Cezar Andrei....................14.04.2008
Manam.....................................BeBe Marius...............................14.04.2008
roxy27.......................................BeBe Natalia Nicoleta..............16.04.2008
Bjmaryo...................................BeBe Bianca Maria.....................18.04.2008
alp.............................................BeBe Anna...................................22.04.2008
Cotuca......................................BeBe Cristian.............................23.04.2008

dflavia.......................................BeBe Stefania..............................11.05.2008
ioanab81.................................BeBe Maia Alessia......................12.05.2008
Alinagr31.................................BeBe Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
mamik_monik........................BeBe Raul-Adrian ......................16.05.2008
Sorinadaniela........................BeBe Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................BeBe Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................BeBe Eric Andrei...........................20.05.2008
redroserou.............................BeBe Delia.....................................22.05.2008
ari05........................................BeBe Darius..................................26.05.2008
Tania3.....................................BeBe Claudia-Teodora...............28.05.2008
Danutza07..............................BeBe Mark Andreas.....................29.05.2008

Avem 34 de bebelusi, 18 baietei si 16 fetite!! Sa ne traiasca!!!!!

Capitolul 41,(40),(39),(38 ),(37),(33),(32),(31),(30),(29),(28 ),(27),(26),(25),(24),(23),(22),(21),(20),(19),(18 ),(17),(16),(15),(14),(13),(12),(11),(10),(9),(8 ),(7),(6),(5)

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

16.01.2009 10:15     citat 

relly scuze am postat eu noul capitol zambet ...te mai lasam sa-ti revi sarut sa te recuperezi integral trag cu ochiul ...ca,apoi ai treaba:colaje...etc(sa teci capitolele anterioare scot limba )

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

16.01.2009 10:23     citat 

...capitolul anterior este aici :
http://www.parinti.com/modules.php?name...037#817037

....roxi tare draguti sunteti sarut ....si ati facut si om de zapada zambet ce fain!!!

...valentina da,ce bunatati mancati trag cu ochiul ....bune,bune... sarut

...ileana,lasa-ma tu ca nu esti grasa a mine scot limba ...arati bine zambet

...connie te-ai indopat cu strudele intrebare rad

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

16.01.2009 10:27     citat 

...uite-o pe Iulia ce se mai distreaza rad

...si Iulia a gustat ieri castravetele murat scot limba

...aici rontaie ceva biscuiti trag cu ochiul

sus

Denunta
eli78

Copii
alexia ioana: 12 ani, 10 luni

16.01.2009 10:36     citat 

E o frumoasa Iulia. Sa creasca mare. Sa vad dc reusesc sa pun si eu o poza! [URL=http://img371.imageshack.us/my.php?image=img1908dl6.jpg][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/1854/img1908dl6.th.jpg[/IMG][/URL]

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

16.01.2009 10:41     citat 

Sa ne laudam putin nora: este superba sarut ce manute frumoase are ea zambet si mai ales se vede un dintisor!!!! foarte fericit

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

16.01.2009 10:54     citat 

----------
manam a scris:
Sa ne laudam putin nora: este superba sarut ce manute frumoase are ea zambet si mai ales se vede un dintisor!!!! foarte fericit
----------

......oh,multumim .multumim sarut ....mai postezi sa ai ce admira scot limba

....uite aici mananca cutia de carton in care sunt jucariile scot limba

...aici este "baietel" Iuliu rad

....bate la toba rad adica pe capacul de wc trag cu ochiul

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

16.01.2009 10:57     citat 

----------
eli78 a scris:
E o frumoasa Iulia. Sa creasca mare. Sa vad dc reusesc sa pun si eu o poza!
----------

....multumim Eli sarut .....vrem s-o vedem pe Alexia confuz dar n-o vedem trist ...mai incearca( da copy pe cod imagine si apoi simplu paste acolo unde scri raspunsul zambet )

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

16.01.2009 11:00     citat 

----------
the_pretty_nurse a scris:
----------
eli78 a scris:
E o frumoasa Iulia. Sa creasca mare. Sa vad dc reusesc sa pun si eu o poza!
----------

....multumim Eli sarut .....vrem s-o vedem pe Alexia confuz dar n-o vedem trist ...mai incearca( da copy pe cod imagine si apoi simplu paste acolo unde scri raspunsul zambet )
----------

...waw trag cu ochiul ce interesant aici se vede .....e tare dulce si frumoasa sarut ...si e maricica sarut ...cate kg are?

sus

Denunta
rorabebeloi

Copii
Sara Sofia: 12 ani, 9 luni

16.01.2009 11:02     citat 

Valentina multumim de aprecieri! Eu nu pot sa uit cat de frumoasa ai fost de revelion, cat de slaba si zambitoare. Asa ca va intoarcem gandurile bune.
Ildi ce nastrusnica e Iulia! Se pare ca a luat si ea exemplul Sofiei si al Biancai cu castravetele. No las ca-i bine.
Ca tot veni vorba de dulciuri, a primit Nicu (si noi, normal) de la Alba cozonaci dinaia buni cu nuca, rulada, un tort si altceva, jumeri. Mama ce bun! Sper ca nu v-am facut pofta ca indeajuns salivez dupa strudelul cu mere si salamul de biscuiti.
Pupam mamicile si puisorii.

sus

Denunta
manam

Copii

16.01.2009 11:18     citat 

Roxi, asa poze frumoase ai pus!!
Sunteti o familie superba...iar nasul Sofiei te indeamna la pupaturi si muscaturi rad foarte fericit
E mortala cu zapada pe fata.
Si noi am avut azi zapada, l-am scos putin in curte, cu caruciorul nu am fost de anul trecut ochi peste cap

sus

Denunta
cobrata

Copii
Francesca Ana - DULCINEEEEA noastra!
12 ani, 9 luni

16.01.2009 11:41     citat 

ioi, ca mi lasa gura apa de la castravete rad Iulia esti scumpa mama sarut

sus

Denunta
manam

Copii

16.01.2009 11:56     citat 

da' combinatia de aseara nu te-o tentat deloc? rad sa-ti reamintesc.. ceapa rosie, branza, rosii si slana... rad

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

17.01.2009 12:01     citat 

....am uitat sa va zic, m-am speriat ieri ca fac febra laptelui, cand am simtit o galma mare si tare....noroc ca am bagat la cap ce s-a scris cand i s-a intamplat si Ancai...si am alaptat ca lupoaica, era sa scriu leoaica rad rad
si mi am pus si varza...rosie, ca alba nu aveam la ora aia in noapte, si mi a trecut, uff thnx God! sarut
..ah, si voiam sa va intreb, pe voi va ciupesc bb-ii, cei care sug, ca ma termina fata mea surprins
si cand mai are si "manichiura" e jale plang sau sunt foarte trist
cum simte piele cum isi infinge gherutzele, si nu de alta dar chiar intre sani,ma rog prin zona, am o alunita mai mare si o simte la pipait, cand suge, cum "racaie" la ea foarte fericit

...am tras un ras in seara asta rad
ma prapadesc cand o vad cum face ture prin patut si trage niste busituri, noroc ca nu se loveste, ma rog nu tare rad
vrea sa mearga si isi da drumu de la un capat la altu, uneori ii mai ies pasii,
dar de cele mai multe ori nu rad si cade in niste pozitii surprins
daca nu o bagam in seama se straduieste sa reuseasca, dar cum ii spunem ceva cum se arunca pe acolo ca cei de la circ pe trambulina rad

connie, ce daca da parturi de la mazare, Francesca dadea la parturi inainte de diversificare de ziceai ca ii dam fasole de 3 x pe zi, las ca i sanatoasa mazarichea trag cu ochiul
da i la Bia ta!

....Roxi, multumesc! sarut
io vreau sa mergem la sanius, poate il conving pe zot, sa merem maine in Poiana, desi cred ca va fi jale, macar sa ies din casa, dar mai ales sa ii vad reactia Mladitei sarut
daca reusesc pun poze trag cu ochiul ok Ana? scot limba

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

17.01.2009 12:07     citat 

----------
manam a scris:
da' combinatia de aseara nu te-o tentat deloc? rad sa-ti reamintesc.. ceapa rosie, branza, rosii si slana... rad
----------

mai draga, am citit abia azi si eram deja hranita....iar acum...
am self control scot limba ah, si am vointa !!

plus ca am aruncat la gunoi, la propriu, untura, slana, etc ca sa nu fie o ispita pt scumpul meu sot care are accesul interzis la astfel de alimente....dar maine poate trecem si pe la piata sa imi iau, cas, branza, vad io,imi place tare urda... doar ca si mie imi place cu rosii, si acum nu prea gasim bune, asa ca am rabdare pan' la primavara scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: