· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de primavara 2008 (47)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de primavara 2008 (47)     
the_pretty_nurse

Copii
Iulia-Alexandra - minunea noastra
12 ani, 10 luni
Alexandru-Florin-Octavian - printul nostru
11 ani, 1 luna

21.01.2009 10:12   Bebelusi de primavara 2008 (47)  citat 

Filmulet cu bebelusii de primavara

Slideshows cu bebelusii de primavara

eli78.............................................BeBe Alexia Ioana...............1.03.2008
the_pretty_nurse.......................BeBe Iulia Alexandra..........3.03.2008
apalada......................................BeBe Mihnea Gabriel.........4.03.2008
elena83......................................BeBe Carla Maria................8.03.2008
Emilia2006................................BeBe Vlad.............................10.03.2008
Mxshk..........................................BeBe Vladone......................14.03.2008
Iliutza...........................................BeBe Marie Elizabeth..........15.03.2008
Leelloo.......................................BeBe Matei Cristian............16.03.2008
IrinicaR…...................................BeBe Paul Razvan..............17.03.2008
fanuca.........................................BeBe Radu.........................19.03.2008
Biencutza...................................BeBe Ingrid Anna.................20.03.2008
Cobrata......................................BeBe Francesca Ana..........31.03.2008

Connie_drg..............................BeBe Bianca Antonia...............03.04.2008
Ilicutz..........................................BeBe Alexandre Tiberiu...........08.04.2008
Rorabebeloi.............................BeBe Sara Sofia........................09.04.2008
Galactic.....................................BeBe Akos..................................12.04.2008
Relly..........................................BeBe Eric Alexandru.................13.04.2008
Bebe_lusi................................BeBe Sarah Angelina...............14.04.2008
Camilili.....................................BeBe Cezar Andrei....................14.04.2008
Manam.....................................BeBe Marius...............................14.04.2008
roxy27.......................................BeBe Natalia Nicoleta..............16.04.2008
Bjmaryo...................................BeBe Bianca Maria.....................18.04.2008
alp.............................................BeBe Anna...................................22.04.2008
Cotuca......................................BeBe Cristian.............................23.04.2008

dflavia.......................................BeBe Stefania..............................11.05.2008
ioanab81.................................BeBe Maia Alessia......................12.05.2008
Alinagr31.................................BeBe Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
mamik_monik........................BeBe Raul-Adrian ......................16.05.2008
Sorinadaniela........................BeBe Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................BeBe Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................BeBe Eric Andrei...........................20.05.2008
redroserou.............................BeBe Delia.....................................22.05.2008
ari05........................................BeBe Darius..................................26.05.2008
Tania3.....................................BeBe Claudia-Teodora...............28.05.2008
Danutza07..............................BeBe Mark Andreas.....................29.05.2008

Avem 35 de bebelusi, 18 baietei si 17 fetite!! Sa ne traiasca!!!!!

Capitolul 45,(44),(43),(42),(41),(40),(39),(38 ),(37),(33),(32),(31),(30),(29),(28 ),(27),(26),(25),(24),(23),(22),(21),(20),(19),(18 ),(17),(16),(15),(14),(13),(12),(11),(10),(9),(8 ),(7),(6),(5)

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

21.01.2009 10:15     citat 

relly scuza-ma ca am schimbat eu capitolul trag cu ochiul ....iti dam timp de gandire sa mai ghicesticeva super fain la colaje scot limba ....pupici sarut sarut sarut

...gagici capitolul anterior 46 il gasiti aici:
http://www.parinti.com/modules.php?name...625#820625
(eu nu stiu sa-l pun in colaj.... scot limba ....rezolva Relly mai incolo treaba trag cu ochiul )

sus

Denunta
camilili

Copii
Cezar- Andrei: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

21.01.2009 10:43     citat 

Buna fetelor! si multumim de noul capitol !sa caut si eu niste poze...sa vedem cum aratam si eu la nunta...oricum super ideea cu nunta la munte! mi-sr fi placut si mie...doar ca la noi Cezarica deja era..avea 4 lunite..asa ca nu am organizat-o cam cum mi-am dorit...

sus

Denunta
camilili

Copii
am nascut deja!

21.01.2009 10:46     citat 

Cam asa aratam eu la 4 luni dupa nastere..oricat mi-am dorit sa slabesc pana la nunta..nu am apucat fiindca am si alaptat putin si nu am tinut vreo cura...

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

21.01.2009 10:55     citat 

eli tare dulcica Alexia sarut ...si sta foarte bie in picioare singurica zambet ...felicitari pentru primii pasi sarut ....si Iulia e fan-margele sarut

connie ...no,asa da...pozele.....suuper...rochia e o creatie sarut ...minunat si peisajul zambet ...si iti sta bine culoarea parului care o aveai atunci sarut

anca ma bucur ca s-a rezolvat cu decalotarea si numai aveti probleme sarut
....zice-ai ca ziua ta de nastere e iarna,dar cand intrebare ....ziceai ca mergeti la medic...ce greutate,inaltime are Matty intrebare sarut

cami ce slabutica esti surprins ...tare frumusei sunteti sarut

"pamela" pe unde esti rad intrebare

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

21.01.2009 10:59     citat 

[quote="the_pretty_nurse"]
[b]anca
ma bucur ca s-a rezolvat cu decalotarea si numai aveti probleme sarut
....zice-ai ca ziua ta de nastere e iarna,dar cand intrebare ....ziceai ca mergeti la medic...ce greutate,inaltime are Matty intrebare sarut

[quote]

e in 9 feb trag cu ochiul ca si io is tot pe acolo trag cu ochiul
e aici Pamela rad tocmai am culcat odorul si ma navighez putin
Iulia doarme? ochi peste cap sau nici nu trebuia sa ma gandesc sa intreb rad

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

21.01.2009 11:04     citat 

[quote="manam"][quote="the_pretty_nurse"]
[b]anca
ma bucur ca s-a rezolvat cu decalotarea si numai aveti probleme sarut

----------
citat:

e in 9 feb trag cu ochiul ca si io is tot pe acolo trag cu ochiul
e aici Pamela rad tocmai am culcat odorul si ma navighez putin
Iulia doarme? ochi peste cap sau nici nu trebuia sa ma gandesc sa intreb rad
----------

...merci de informatie "Pamela" rad ...dar a ta cand e???

...Iulia nu doarme scot limba se joaca cu tata-so in cealalta camera foarte fericit ...cum si indraznesti sa intrebi asa ceva rad intrebare

sus

Denunta
camilili

Copii
am nascut deja!

21.01.2009 11:15     citat 

Mai Pamela, esti o soacra uitutca...nu stii nici pana acum ca Iulia e pasare de noapte? rad
Revin cu poze de la cununia civila..de acum 2 ani aproape..

ca sa vedeti diferenta...adaug si 2 din sept anul acesta...

mai bine faceam nunta o data cu cununia civila!!! plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
camilili

Copii
am nascut deja!

21.01.2009 11:17     citat 

Fetelor..eu una ma retrag...nu stiu de ce dar in noaptea asta m-a luat un somnnnnn!Va pup si va urez somn usor....si vise placute!!! sarut

sus

Denunta
the_pretty_nurse

Copii
12 ani, 10 luni
11 ani, 1 luna

21.01.2009 11:29     citat 

....cami draga ....pune-le un pic mai mari ca...pe bune eu nu vad nimic...tre'sa iau lupa trag cu ochiul ...please

sus

Denunta
cobrata

Copii
Francesca Ana - DULCINEEEEA noastra!
12 ani, 9 luni

21.01.2009 11:34     citat 

salutare,
mama ca val de mirese pe aici zambet
ma bucur ca ati dat curs ideii lansate de Ana sarut
si eu cred ca in acea zi fiecare mireasa e frumoasa, iar cele care sunt si in restul zilelor au un atu...nu e cazul meu scot limba

Ana scumpa ai fost, rochia in forma de "A" de printesa arata frumos pe tine.....
Relly mie imi place cum aveai paru, iti sta foarte bine cu el aranjat asa, sa ti-l porti asa..... tu esti unica, ca fiecare din noi!(mie nu imi place sa mi se spuna ca as semana cu cineva, chiar daca e o vedeta, sau chiar frumoasa, etc)
connie
intr-adevar inedita ideea nuntii, si mie mi ar fi placut, dar eu as fi optat sa vina tot neamu' rad si atunci nu se putea.....
Cami nonconformista rochita ta dar si draguta, iar tu deasemenea, mi se pare ca erai destul de slaba, la 4 luni e foarte ok!
Eli, nu te mai necaji, mai ales daca sotul tau e suportiv, important e sa fii sanatoasa, sa te bucuri de dulceata de Alexia...pe care daca vrei sa o "cuplezi" mai sunt, Matei, Eric Andrei, Vladone liberi rad
Ildi draga ai fost "the pretty nurse" amu esti "the pretty mom" asa ca nu te mai vaicari, las' ca meri la lucru, garzi etc sa vezi cum iti revii, si o iei de la capat cu ingrasatul pt al 2 lea bb trag cu ochiul
Anca nu este aeroport in Formentera, din Ibiza se ajunge doar cu vaporas, iaht, etc zambet si apropos de "discutii" sper ca nu te retragi in "carapace", ca eu ma bucur daca mai ne spui si noua din ce sti/citit tu, la fel fac si eu, asta nu inseamna ca ne impunem punctul de vedere, pai nu!
..si nu in ultimul rand cred ca arati super, si vacantele cred ca au fost la "inaltime"...demult vroiam sa te intreb: ai practicat dans, sau ceva sport...te am vazut si eu mireasa si pantofiorii mi se par pt dans de societate, gresesc? scot limba

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

21.01.2009 11:45     citat 

Ana, Pamela zici rad
dar cat aveai la cupa draga?daca se poate spune! scot limba

ah, am uitat sa precizez ca daca-s slaba nu inseamna ca-s si lipsita de celulita,
io,ioiiii e in "floare" pe cracii mei rad
in plus am si o piele albicioasa, ma rog .....nu sunt complexata doar ma seaca la vedere.....
poate de aia imi place vara, soarele ca ma mai colorez si io rad
nici io nu stau rau la cap "tzatze" aveam si inainte(90cm) iar acu nu mai e cazu sa mai zic..
...iar tre sa investesc in sutiene, pe criza asta, aveam unele chiar dragute si de calitate, acum am doar din alea pt alaptat rad rad

Roxi, Sorina unde v-ati ascuns, pozeeee!

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

21.01.2009 11:48     citat 

----------
cobrata a scris:
Ana, Pamela zici rad

----------

pai aveam si am si acum cupa D prostit ochi peste cap
nu mi s-a modificat dimensiunea lor nici cand alapam, tot asa au fost, ciudat ochi peste cap , poate asa e la sanii mari.
de celulita..io-s grasa da nu am rad
insula aia imi da batai de cap sa stii...poti sta acolo? sunt hoteluri? tre sa ma documentez putin rad

Ultima modificare efectuata de catre manam la 21.01.2009 11:49, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

21.01.2009 11:49     citat 

...cred ca am mai zis, dar vad ca ati tot discutat depre asta...
si noua ne-a recomandat dr pediatru ortoped sa nu folosim premergatorul in schimb marsupiu da!
asa, am facut!
pe la 5 luni am inceput sa o ducem mai des in el, ca inainte nu vroia, si inca o mai caram si acum trag cu ochiul
ca avem unu pan' la 9 kg, doar sa ne tina pe noi shalele rad

sus

Denunta
cobrata

Copii
12 ani, 9 luni

21.01.2009 11:52     citat 

----------
manam a scris:
----------
cobrata a scris:
Ana, Pamela zici rad

----------

pai aveam si am si acum cupa D prostit ochi peste cap
nu mi s-a modificat dimensiunea lor nici cand alapam, tot asa au fost, ciudat ochi peste cap , poate asa e la sanii mari.
----------

ei, las ca mai ai pan ajungi la "E" rad ca Nicoleta Luciu

eu am avut 75B, iar dupa am trecut la 80C, ideal, nu? rad slaba si cu tzatze mari foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: