· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna-iarna 2008(47)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna-iarna 2008(47)     
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 8 luni

23.01.2009 1:55     citat 

brishtara uite aici o reteta pe care am experimentat-o e super
http://mayas-esprit.blogspot.com/2008/1...facut.html

sus

Denunta
bursucitza

23.01.2009 2:02     citat 

aoleu andreea ce furtuna mi-ai facut in gura prostit prostit prostit valeleu... da e bun site-ul de retinut... numai ca de data asta nu mai fac prostia sa ii arat sotului site-ul foarte fericit trag cu ochiul sarut sarut sarut

sus

Denunta
monalicious

23.01.2009 2:02     citat 

----------
andreea_andreea a scris:
multumim mult de urari , din pacate eu o sa sciur mai putin astazi ( sau zilele astea) pt ca maia vrea sa stea numai in brate sau sa stau langa ea , e foarte maraita .... oricum va citesc cum pot sarut sarut sarut
----------

trist Asa sunt si eu. Cum e mai marait, cum abandonez "corabia". Ca ei sunt cei mai importatnti exclamatie
Si filmarea cu Maia si tati ei, cand o "papa" si ea rade as vedea-o pe youtube. exclamatie

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 16 ani, 1 luna
Maria: 12 ani, 8 luni

23.01.2009 2:06     citat 

----------
monalicious a scris:
----------
andreea_andreea a scris:
multumim mult de urari , din pacate eu o sa sciur mai putin astazi ( sau zilele astea) pt ca maia vrea sa stea numai in brate sau sa stau langa ea , e foarte maraita .... oricum va citesc cum pot sarut sarut sarut
----------

trist Asa sunt si eu. Cum e mai marait, cum abandonez "corabia". Ca ei sunt cei mai importatnti exclamatie

----------

asa e si la mine
numai ca zilele astea eu sunt aia mai "miriita"
insa stau pe-aproape

cred ca sunt niste zile mai proaste pt toata lumea trist

sus

Denunta
mimilyca

Copii
Micul razboinic

23.01.2009 2:16     citat 

Foarte frumoase marturiile Raluca. Eu zic ca ai scoate ceva banuti din treaba asta...timp sa fie! rad Pupam bubulinul pe nasuc, dulceata mamii dulceata! zambet
Fetele vad ca iar vorbiti de bucatareala prostit . Nu e punctul meu forte asa ca de fiecare data salivez si eu la povestirile voastre si imi inchipui cum arata ochi peste cap .
Plec la invatat! din nou ochi peste cap
Sa nu uit! Monalicios pustiul meu nu eructeaza tot timpul. Dar cel mai usor ii este atunci cand imediat dupa masa il ridic la verticala si il tin "strans" de corpul meu. Al meu daca nu ragaie trage vanturi jenat ca un pui de dragon(vorba lui mamistef scot limba ). Cumva se regleaza el!
Pupici la toata lumea!

sus

Denunta
mamiyasmi

Copii
yasmina maria: 12 ani, 8 luni
ariana georgiana: 11 ani, 6 luni

23.01.2009 2:23     citat 

buna fetele ,si eu sunt pe fuga dar trebuie sa semnez condica. In primul rind LA MULTI ANI MAIA!!!!!, sa te insanatosesti repede sa nu mai fie mami stresata. TEI piciorusul strimb se numeste medical picior varusequin, dar daca la voi a trecut cu masaj inseamna ca a fost usor , dar la Yasmi au fost amindoua piciorusele si ffff.strimbe, laba piciorului era in interior tare de tot. Oricum bine ca s-a rezolvat si la voi si la noi. Am facut reteta data de Ireen super a iesit , reactia sotului " beton". Ne vedem mai tirziu ca azi avem si noi musafiri, nasii Yasminei. Va pup. AAAA, uitam Raluca daca cu 2 miini stingi faci asa frumuseti , cu 2 miini drepte???...sunt minunate felicitari.[/b]

sus

Denunta
monalicious

23.01.2009 2:38     citat 

----------
mimilyca a scris:

Sa nu uit! Monalicios pustiul meu nu eructeaza tot timpul. Dar cel mai usor ii este atunci cand imediat dupa masa il ridic la verticala si il tin "strans" de corpul meu. Al meu daca nu ragaie trage vanturi jenat ca un pui de dragon(vorba lui mamistef scot limba ). Cumva se regleaza el!
Pupici la toata lumea!
----------

Pui de dragon.... rad .
Multumesc pentru toate parerile si sfaturile. Nu ma mai laud, dar azi .... foarte fericit foarte fericit foarte fericit . Ca o paranteza, si al meu daca nu ragaie scoate aerul pe fund dar plange. El nu prea e plangacios, sa nu il deochi, dar uneori se trezeste din somn plangand ca din gura de sarpe. La inceput nu am stiut ce sa ii fac. Acum stiu... astept sa vea vanturi si ii trece. jenat

sus

Denunta
ireen

Copii
EDUARD ALEXANDRU: 15 ani, 10 luni
DARIA GABRIELA: 12 ani, 7 luni

23.01.2009 3:04     citat 

Hello am reusit sa termin de recuperat rad nu mi-a mers netul cam 2 zile plang sau sunt foarte trist noi ne pregatim de botez si nu prea am mult timp de net trist
La Multi Ani ,Maia !!! iti doresc multa sanatate sarut

Ma bucut ca v-a placut reteta mea zambet pentru duminica la mir am sa fac o rulada si sper sa am timp sa fac poze sa dau reteta trag cu ochiul

Raluca foarte frumoase sunt marturiile

monalicious pentru eructat eu o tin pe Daria pe burtica si imediat se aud sunetele de pui de dragon rad rad

fetelor dupa ce bebei stau in fund puteti folosi scaunul de baie e super eu l-am folosit cu succes la Edi trag cu ochiul

Acum folosim o cadita cu forme anatomice zambet

sus

Denunta
ramonike

Copii
Patricia - Printesa
12 ani, 9 luni

23.01.2009 3:21     citat 

cuscra pai am sa o pun pe patrii pe cite si o sa pun si alte filmari faine dar sunt cam lungi si nu pot sa le descarc in phobucket trist
o filmare este cum arde ea in hohote cu ursuletul ei...il stiti deja si una unde imi povesteste ea cu foc cat de mult il iubeste pe lu trag cu ochiul
patrii mananca si cum o ridic se aud sunetele de dragon
la inceput pe la o luna o tineam cel putin 15 min ridicata dar intr-un final ........eructa
am si eu scaunel identic ca cel din fotografie.acum astept sa creasca patrii. socat

sus

Denunta
monalicious

23.01.2009 3:22     citat 

rad . Tre sa il fac si eu pe Lucas dragon.
Am vazut reductor de cadita in Carrefour, de la PP, adica asta:

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 8 luni

23.01.2009 3:24     citat 

mami putem sa te ajutam cu ceva??
vrei sa venim toate la iasi?? sarut sarut sarut

sus

Denunta
Motania

Copii
Toma: 12 ani, 7 luni
Andrei: 10 ani, 3 luni
am nascut deja!

23.01.2009 3:24     citat 

Tei, da, cadita e de la Fischer-Price - raspund cu decalaju' de rigoare
La multi ani Maia! Sa fii sanatoasa si sa cresti mare!!

Pui de dragon rad Mami, tre sa pui "trademark" si sa percepi drepturi de autor pe asa sintagme rad

sus

Denunta
brishtara

Copii
THEA MARIA - Irezistibila: 14 ani, 10 luni
LUCAS PAUL - Alaptat de: 12 ani, 8 luni

23.01.2009 3:29     citat 

http://www.babypoint.ro/index.php?ct=pr...oddef=1531

mie de asta-mi place de cand o aveam pe thea. Ma ambitionez, adun banii si ii cumpar...

sus

Denunta
monalicious

23.01.2009 3:33     citat 

Mamaaaa, ce reductor superb a descoperit Briosa... sarut .

Ia uitati ce am descoperit eu intre timp:
http://cgi.ebay.com/PERSONALISED-BABY-N...240%3A1318

http://cgi.ebay.com/SMARTMOM-BABY-TEETH...240%3A1318

http://cgi.ebay.com/SMARTMOM-BABY-TEETH...240%3A1318

Toate au shipping gratuit foarte fericit . Si sunt zeci de modele si ideii.
Si asta si gata: http://cgi.ebay.com/AROMATHERAPY-BLENDE...7C294%3A50

sus

Denunta
mami_mary

Copii
Stefan - printul familiei: 18 ani, 8 luni
Chris - minunea mica ,sufletel: 12 ani, 7 luni

23.01.2009 3:54     citat 

asa ceva am cumparat eu marca FP ,de la second la 9 ron ,doar ca sotiorul meu a facut o modificare si i-a pus momentan transformator de 4.5 voltsi tot asa are 15 melodii si joc de lumini

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: