· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna-iarna 2008(47)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna-iarna 2008(47)     
mami_mary

Copii
Stefan - printul familiei: 18 ani, 8 luni
Chris - minunea mica ,sufletel: 12 ani, 7 luni

23.01.2009 7:15     citat 

adytza incearca la capitolul anterior ,cred

sus

Denunta
bursucitza

23.01.2009 7:36     citat 

http://www.parinti.com/modules.php?name...c&start=30

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 8 luni
am nascut deja!

23.01.2009 7:47     citat 

multumesc mult
sa i fac sotului ca eu sunt la regim 6 luni plang sau sunt foarte trist
il tin drastic ca la carte decat sa mai trec prin ce am trecut

sus

Denunta
bursucitza

23.01.2009 7:49     citat 

stiu prin ce treci adytza ... si vara mea a trecut printro astfel de operatie anul trecut in august doar ca ei i-au mai extirpat si ovarele plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist ea nu are copii si de acum nici nu va mai avea plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
adytza_84

Copii
am nascut deja!

23.01.2009 7:52     citat 

----------
bursucitza a scris:
stiu prin ce treci adytza ... si vara mea a trecut printro astfel de operatie anul trecut in august doar ca ei i-au mai extirpat si ovarele plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist ea nu are copii si de acum nici nu va mai avea plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
----------

oooffffff bine ca am scapat numai cu atat dar am avut 35 pietre la fiere cand s au format nu stiu trist

sus

Denunta
brishtara

Copii
THEA MARIA - Irezistibila: 14 ani, 10 luni
LUCAS PAUL - Alaptat de: 12 ani, 8 luni

23.01.2009 8:01     citat 

----------
andreea_andreea a scris:
Instiintare pt toate femeile din lume! O cercetare recenta a descoperit ca barbatul este animalul cel mai nefericit, pt ca: el are tzatze fara lapte, oua fara coaja, cocosel fara aripi si sacul fara bani. Se mai pare ca 80% din cazuri, femeile nu se casatoresc, pentru ca si-au dat seama ca pentru 70 grame de carnat, nu are niciun sens sa tina tot porcul in casa. rad rad rad rad
----------

nervos nervos scot limba rad rad rad rad

sus

Denunta
brishtara

Copii
THEA MARIA - Irezistibila: 14 ani, 10 luni
LUCAS PAUL - Alaptat de: 12 ani, 8 luni

23.01.2009 8:06     citat 

monalicious...sigur este si pe ebay...nu cauti? poate gasesti mai moca si second... sarut sarut sarut tu cum comanzi de pe ebay?

sus

Denunta
adytza_84

Copii
am nascut deja!

23.01.2009 8:39     citat 

sus

Denunta
monalicious

23.01.2009 8:41     citat 

----------
brishtara a scris:
monalicious...sigur este si pe ebay...nu cauti? poate gasesti mai moca si second... sarut sarut sarut tu cum comanzi de pe ebay?
----------

Nu m-am gandit sa caut. Ia sa caut! Am cont ebay si paypal. Licitez, achit, primesc. E simplu!

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 24 ani, 1 luna
Christian: 12 ani, 6 luni

23.01.2009 8:44     citat 

sarut sarut sarut Ar fi bine sa va faceti timp si pt voi fetelor. Mamiyasmy, poate pe tine te mai inteleg putin, dar pe Ralucaaaaa confuz Ce mai stai , ....iti ingheatza aripioarele la pasa de frig ?!?! rad Acum, serios, daca esti hotarata e foarte bine ca ai ales steriletul Si eu am avut 7 ani ( 2 buc) si a fost ok . Dar acum......nu mai pot apela la el ochi peste cap . Deja ma apuca teama numai cand ma gandesc ca sunt "fara protectie", asa ca te sustin si te indemn pe tine, Raluca. Fugi la dr......nu mai astepta. sarut
Andreea, tare bancul rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
monalicious

23.01.2009 8:46     citat 

Briosh ce fata desteapta esti!!! L-am gasit pe ebay cu 17$ foarte fericit .

Adytza zici ca Maria imita un extraterestru... ce scumpa e! Si ea e material de youtube. Si "cantaciosii" lui Mamistef - ar trebui sa le faca formatie, T la xilofon si M la tamburina cu backing vocals: M & G- sarut sarut sarut .

Ultima modificare efectuata de catre monalicious la 23.01.2009 8:52, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 16 ani, 2 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 7 luni

23.01.2009 8:47     citat 

Tei de ce numai poti apela la sterilet? Eu sunt hotarata sa-l pun dar recunosc ca trebuie sa prind putin curaj.

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 24 ani, 1 luna
Christian: 12 ani, 6 luni

23.01.2009 8:57     citat 

Raluca, daca iti amintesc putin ce se intampla in caz ca "se prinde" sexul, sa vezi ce repede fugi tu la dr. Pey....ce astepti ?!?!
( nu te superi nu-i asa?! dar......e spre binele tau sa nu ajungi la_ _ _ )
Eu nu imi mai pun sterilet pt faptul ca sotul pleaca pt perioade mai lungi (este mai mult plecat decat acasa ) si.....1- nu este indicat daca nu ai raport , si 2- care sot ar fi de acord cu steriletul cand stie ca el este mai mult plecat ?! ochi peste cap ochi peste cap ...... confuz ....

sus

Denunta
monalicious

23.01.2009 9:01     citat 

Åž & G that is...
Ce zici Mamistef? Ii inscrii la Eurovizionul copiilor si noi ii votam, pe merit, evident!

"Butonul" cu "modifica" e pacatul meu aici pe forum. Il folosesc ca sa facem economie, da? Sa nu mai zica lumea ca ce mult scriem scot limba .
Iar am gasit ceva funny:
http://cgi.ebay.com/Baby-inside-vinyl-w...7C294%3A50

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 16 ani, 2 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 12 ani, 7 luni

23.01.2009 9:15     citat 

Tei iti multumesc ca ma ,,certi'' si ca sa vezi ca sunt ascultatoare vinerea viitoare e mama libera si-mi fac programare la gineco. trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: