· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (34)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (34)     
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 12 ani, 6 luni
Catalina-Bubulina: 8 ani, 3 luni

28.01.2009 6:47     citat 

Pentru Ioana Miruna, pui de Tato

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

28.01.2009 8:44     citat 

Pica bine ai revenit,ce trendy e Sebica,frumusel foc sarut sarut sarut
Chris,tare te mai supara mucisorii astia trist trist imi place de tine ca mannci bine rad asa papusa mica lasa ca trec si mucisorii......pupa Roby fata sarut sarut sarut cuscra multumim de servire sarut
Emma draga dar ce viteza ai la ridicat rad si noi am lasat patutul jos,imi era frica sa il mai tin asa si sa ies din camera........sunt atat de imprevizibili scot limba
sarut ochisorii si gurita emei de ksde sarut sarut sarut
Dintisorii trist trist trist cam asa s-a intamplat si la noi diriginta la cei de sus,2 au reusit sa iasa(unul saptamna trecuta,unul zilele trecute)speram sa ii fi spart inca unul in noaptea asta care a fost de groaza plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist (dormit cu noi in pat,foiala si scanceala cat cuprinde,tzitzi la greu,muscaturi de tzitzi surprins plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist sunt franta.......)dar vad ca nu trist e umflata rau si alba gingiuta(parca la niciunul nu a fost asa)ies tare greu astia......deasta le-au luat-o inainte lateralii...
Uf,cat am mai avut de scris........ieri nu a mers netul nervos
Ma duc sa beau o cafeluta(cu mult lapte) trag cu ochiul

sus

Denunta
CrazyMommy

28.01.2009 9:18     citat 

Neata fetele!Multumim de cafeluta sarut
Pupam PRINTESA MOZOLICI miss bebelusi de vara,esti frumoasa ca o papusa sarut
Roby iubitu' da nu te lasi cu dintisorii?Cred ca are mult calciu mamy in lapticul ala rad
Vladut mai las o pe mamy sa se odihneasca sa poata avea grija de tine
Pica bine ai revenit.Seby e o frumusete de baiat sa ti traiasca!
Sailor Chrisulica are aceleasi chestii pe care le a avut zana mea numai ca aerosolii i am facut numai cu ser fiziologic.Adrenalina de obicei se pune in cazuri mai grave.Daca ai avea aparat de aerosoli sa i faci acasa cate 15 min de 5-6 ori pe zi sa stii ca s ar desfunda pitica.Eu am vazut asta la noi.Am impresia ca se gasesc aparate de aerosoli cam la 200ron.E o investitie utila pt ca iti va folosi mult timp de acum incolo trag cu ochiul
Pupam toti bbii si mamycile

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 12 ani, 6 luni
Catalina-Bubulina: 8 ani, 3 luni

28.01.2009 9:41     citat 

Crazy, am intrebat la Sensiblu si aveau cu 280lei. Am observat ca e util, dar... Sincer,suntem pe zero. Daca nu ar fi parintii mei...Deh, asa e cand nu iei in calcul ca si mica printesa poate necesita o multime de bani...In 2007 am facut credit la CEC pe 10 ani si platim 1000 lei pe luna plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

28.01.2009 9:52     citat 

Daaaaa,lui ii cresc si mie imi cad plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
Am mari probleme cu maselele si o mare frica de dentist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
onix30

Copii
Raul-Andrei: 14 ani, 5 luni
Anastasia-Ioana: 12 ani, 5 luni

28.01.2009 9:59     citat 

pupam sarbatorita Ioana-Miruna,sa cresti mare si sanatoasa. sarut
mai fetelor nu mi vine sa cred ce mari sunt puiutii nostri.parca mai ieri alaltaieri imi taraiam burta dintr-o camera in alta si ma simteam cat un urs foarte fericit si acum deja piticii se ridica in picioare.Chiar ii ziceam ieri la bunica mea ca Anastasia dc ar avea ceva de care sa se traga/agate s-ar ridica.in funduletz sta bine de tot mai pica doar dc se intinde mult dupa vreo jucarie.Va zic pe mine ma mira chestiile astea pt ca Raul nu era asa.el si la 8 luni mai pica pe spate din pozitie sezut.A fost mai blegutz scot limba foarte fericit
Pica,Sebi e un adevarat fotomodel.gata are deja meserie,are viitorul asigurat trag cu ochiul foarte fericit sarut

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
12 ani, 6 luni

28.01.2009 10:05     citat 

neatza si de la noi! pupam sarbatorita de azi pupam pui de Pica care este un scump sarut
eu nu stiu ce sa mai fac desi e ora 10 piticu meu nu vrea lapticu de dim plang sau sunt foarte trist pe la 11 ii dau supa pe care sigur o va papa dar lapticu de dimineata mai deloc sarim peste mereu
mami Pica unde ai gasit tu babygap?

sus

Denunta
CrazyMommy

28.01.2009 10:08     citat 

Da Sailor te inteleg perfect si mai ales 1000ron pt o fam cu copil mic sunt multi bani.
Lily du te la dentist lasa frica deoparte ca daca ajungi prea tarziu costa mai mult si doar mai tare trag cu ochiul
La multe lunite Ioana Miruna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nu pot sa ti pun un glitter ca nu merg nush de ce,mai incerc trag cu ochiul

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 12 ani, 6 luni
Ana Lorena-bebelina: 8 ani, 7 luni

28.01.2009 10:38     citat 

pentru sarbatorita noastra
si un pupic dulce pentru sebi (pe obrajori sa nu se supere briosel)
grasana..poza pe care o voiai pentru colaj nu merge.....nu apare......daca o ai pe photobucket zi care....ca acusica se termina capitolul.....
pica...poate vrei sa te prezinti...ca sa te trecem si-n listuta cu mamici.....invitatia e valabila si pentru onix30, tato si pentru celelalte mamici care sunt la noi in listuta......pupicei

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 12 ani, 6 luni
Ana Lorena-bebelina: 8 ani, 7 luni

28.01.2009 10:41     citat 

multumim pentru aprecieri...creste inima lu' mami cand lauda lumea fetita mica jenat

Noi raportam o noapte linistita...cu treziti de papa la 5 si la 2 si apoi nai pana la 9. La 10 am papat un iaurtel intreg de la humana cu piersici si ne-a placut foarte mult......daca mi-ar da mami numai papita dulce cred ca ne-am intelege foarte bine....totusi ea insista si nu pricepe ca nu-mi place supa......si-mi zice..."o sa-ti placaaaaaaa nervos"

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 12 ani, 5 luni

28.01.2009 10:49     citat 

Buna dimineata la toata lumea si la bebelasi...

eu nu am intrat de mult,am inceput lucrul si nu prea mai am timp,cand ajung acasa abia astept sa o iau in brate... zambet

azi am intrat si abia am reusit sa citesc tot...mi-ar place sa stam de povesti toata ziua dar... trist

La multe lunite Miruna Ioana!!!

Oana-oana,nici Anamaria nu mananca bine dimineata...abia o facem sa pape 160 ..

sa aveti o zi minunata!!!

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 12 ani, 6 luni

28.01.2009 11:14     citat 

Neata mamici si bebici!

La mulote lunite Miruna Ioana !

Pica, chiar ma intrebam pe unde umbli scot limba
ai o frumusete de baiat zambet sarut

ieri am fost la dr ...bubu are 70 cm si 8500g
mi-a zis ca e foarte sanantoasa...si ca e desteapta foarte fericit

Ultima modificare efectuata de catre Naisha la 28.01.2009 11:15, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 5 luni
Luca Daniel: 10 ani, 7 luni

28.01.2009 11:14     citat 

La multi ani Mituna Ioana! sarut
Oana nici Sara nu mananca dimineata decat putin, astazi nu a papat decat 60 ml asta este, o sa papam supica mai bine ... spera mami scot limba
Pica tare frumusel este Sebi.

sus

Denunta
Mary_love

Copii
Alexandru Gabriel - D-l Goe
12 ani, 6 luni

28.01.2009 11:16     citat 

Neatza !
Raportam si noi o cadere din pat plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist Aseara tati l-a luat in camera noastra unde e pat de mijloc, si a atipit cu bebe mergand de-a busilea prin pat trist prostit eu faceam papa la baiat si am auzit o bufnitura si pe urma plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist . M-am certat cu tati rau si azi e si ziua lui ... dar ce sa fac daca a comis-o...
Sper sa nu aiba nimic grav trist .
Va pup, si pup pui de Pica , e tare frumusel sarut

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 12 ani, 6 luni

28.01.2009 11:27     citat 

sa va arat cum sta bubu meu la poza sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: