· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (34)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (34)     
onix30

Copii
Raul-Andrei: 14 ani, 5 luni
Anastasia-Ioana: 12 ani, 5 luni

28.01.2009 11:46     citat 

Laura Oana Indries - 30 octombrie 1976 sarut

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

28.01.2009 12:06     citat 

am vrea si noi pozele astea in colaje.....

ma omoara netu'asta plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist nici azi nu merge bine nervos nervos nervos

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 12 ani, 6 luni
Ana Lorena-bebelina: 8 ani, 7 luni

28.01.2009 1:14     citat 

Andra....Bubu este o scumpamca de obicei...si normal ca-i desteapta...pai ce credeai....

nico.....rabdare ca trec toate....si ai sa vezi ca o sa se faca bine chris...stiu cum e sa nu-ti ajunga bani...ofofof..si totusi de unde sunt de unde nu-s de cate ori intru intr-un magazin de bebei nu ma pot abtine sa nu-i iau ceva nou....eu una am ajuns la concluzia ca traiesc numai pentru ea....si n-as vrea sa par egoista....dar parca cate-o data asa mi-as dori 5 minute pentru mine.......

oana.....va pupam si pe tine si pe anamaria.....e aiurea ca ai inceput serviciul....eu nu stiu ce-o sa ma fac ca untem dependente una de cealalta...

grasana...vad ca si mirunica se tine de sotii....bravo ei..tot inainte

Mary..sper ca e bine ginerica......cred ca a vrut sa vada ce-a gasit ema asa interesant pe jos rad

lili astea le punem foarte fericit

Acum sa va povestesc cum a decurs ziua de ieri......alintata si miorlaita mai mult ca de obicei (fiindca m-am constipat un picutel si m-a durut tare burtica trist ) nu mai stia mami ce sa-mi faca si cu ce sa ma distreze si m-a pus in fundic pe patul mare si mi-a pus in brate tastatura ei cea faina (tastatura wireless trist am scos bateriile si i-am dat-o...sper sa n-o strice ca are taste din alea ca la laptop care ies pe deasupra) si da-i joaca si bocaneala...suna fain jucariile astea a lu' mami si-a lui tati foarte fericit mai ales cand izbesc in ea cu buzduganul cantaret sau cu vreo zornaitoare......mai cad...ma mai ridica mami...dar macar am uitat de burtica vreo ora.
Apoi am iesit la plimbare...l-am luat pe tati de la serviciu, am fost si mi-au cumparat iaurtel si apoi ne-am plimbat putin prin parc..nu prea mult ca n-am avut chef si m-am apucat de miorlait....
Iar pe seara.....mi-a dat mami o bluzita cu danteluta si cu niste floricele aplicate care mi-a placut tare (nu va puteti imadina cum isi ridica bluzita si se ita la floricele...si-si invartea manuta sa vada imprimeul de pe manecuta. A mai facut o data asa cand i-am dat o pereche de pantaloni noi cu niste ursuleti desenati.....iubita lu' mama deja stie cand ceva e nou...are preferinte zambet pupa mama pe ea de fetita desteapta sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut )

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 12 ani, 6 luni

28.01.2009 1:18     citat 

alina..nu ma asteptam altfel...dar ma intreb , dupa ce criterii a facut afirmatia asta? scot limba sarut

pupam ema mica si dragalasa ! sarut

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 6 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 5 luni

28.01.2009 1:30     citat 

sailor multumim de cafelutza si prajiturele iamiiiiiiiiiiii
pica ai un flacau pe cinste, emma tine mortis sa i trimita 2 pupici trag cu ochiul sarut
miruna ioana la multi ani sa cresti mare si frumoasa zambet
briosel scumpule si tu ai facut buffff trist pupam sa treaca buba sarut
pupam babusca frumusica si botoselul scump foc

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

28.01.2009 1:43     citat 

Copiii nostri parca s-au inscris la concurs........aproape toti au facut cunostinta cu parchetul....pupam Brioselul sa treaca bubita sarut
Bubu,ce frumos zambesti tu la camera,normal ca te-a apreciat d-na doctor cu privirea aia vioaie si zambetul tau nu se poatea altfel sarut
Si Roby studiaza ce este nou.....jucarii,bluzele lu mami,capotul lu buni.......apropo de buni,nu se simtea prea bine si a plecat la spital cu sotu trist trist imi e asa mila de el,de fiecare data se sperie asa tare cand ii este rau(tensiune,operatie inima-disectie de aorta)mai tot timpul cu ameteli,dubluri,amorteli trist il cred si as vrea sa il ajut........

sus

Denunta
CrazyMommy

28.01.2009 2:10     citat 

Ia uitati ce facea zana mea astazi dupa ce s a trezit(a dormit cu mamy trag cu ochiul )Avea un chef de joaca......si mai ales.......statea in funduletz rad sarut

si se jura ca nu fura dar l am prins cu rata n gura rad rad

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

28.01.2009 2:18     citat 

Vai ce logoree ati avut de dimineata!

Pica, nu te iertam ca l-ai tinut pe Sby ascuns atata timp, pai candideaza deja pentru mister Bebei de vara. E fotomodel de-a dreptul, stie sa si pozeze, deja se bat fetele pe el scot limba . Si Teo vrea sa ii dea pupici sarut sarut sarut . O sa fi eun rasfatat avand in vedere cate fetite sunt pe aici.

Naisha, ce Bubu zambaretz, cred ca e mandra de ramarca lui tanti dr. Parca ar zice: "In sfarsit v-ati dat seama!"

Mary, iarta-l pe tati ca nu a vrut. De acum o sa fie mult mai atent. Pupam cucuiul si speram sa nu mai facem sarut

Sailor, saracutza Cris a prind deja ura de bb, dar incet incet trebuie sa se rezolve. Pe noi mucii ne-au tinut vreo 10 zile in decembrie.

Pupici la toti si acum trec din nou la munca!

sus

Denunta
pica

Copii
Sebastian: 12 ani, 5 luni

28.01.2009 2:18     citat 

Oana nu iti face probleme mari ca nu ia laptele dimineata. Incearca sa il amesteci cu niste cereale, vezi daca il tenteaza. Hainutele de la gap le iau din America pt ca aici nu le gasesc. Cind se duce ta'su eu fac comanda pe net si i le trimit la hotel. Saptamina trecuta am fost si eu plecata si cu toate ca am zis ca nu ii mai iau nimic ca are deja destule, nu m-am abtinut si tot am facut razie in magazine ca de erau reduceri peste tot.

Ksde zi-mi de ce date ai nevoie. Eu am vazut ca Sebi e in listuta de la inceputul fiecarui capitol si parca are toate datele.

Pt fetele care au probleme cu iesitul dintisorilor, eu cind am fost acum in State am luat un gel gingival pt copii si am luat mai multe. Daca va intereseaza dati-mi PM.

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 10 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

28.01.2009 2:28     citat 

multumim pt urari,Aalliinnuttaa!!! sarut
Si noi asteptam sa ne facem odata mari ,ca prea ne necajesc toate:ba dintisorii(noi nu avem inca nici unul crescut),ba raceala asta urata de care nu mai scapam odata! prostit
Ieri am fost cu Miru la cantarit si are 6.400 Kg si 69 cm.Cam putin dar asta e!Seamana cu mami, ca si eu eram slaba pana am ramas gravida cu Miru.Si eu sunt la cura de slabire si voi imi faceti pofta cu pui la cuprtor si alte retete tentante scot limba foarte fericit

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 12 ani, 6 luni
Ana Lorena-bebelina: 8 ani, 7 luni

28.01.2009 2:33     citat 

pica si tato...date pentru bebici am...am nevoie de numele vostru si data nasterii...daca vreti sa le declarati...bine-uinteles... trag cu ochiul

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 12 ani, 6 luni

28.01.2009 2:35     citat 

of, fata mea nu mai vrea supa deloc...plange de parca ii dau cine stie ce ...
nu mai vrea decat cereale , laptew si iaurt plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

28.01.2009 2:52     citat 

Naisha, incearca sa ii schimbi ceva, daca ii dai cu linguritza, da-i cu bibe sau invers. Modifica continutul sa se schimbe gustul, poate poate o pacalesti.

E posibil sa aiba si o zi in care nu vrea, si Teo a fost in greva doua zile si acum papa bine ca inainte. Las-o asa o zi , doua si apoi iar incearca sa ii dai supica.

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 10 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

28.01.2009 3:00     citat 

Raluca Heroaica, 05 august 1979.Si o poza cu Miru pt colaj foarte fericit

e de luna trecuta poza dar asta e tot ce am pe calculatorul de la serviciu deocamdata. sarut

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 12 ani, 6 luni
Catalina-Bubulina: 8 ani, 3 luni

28.01.2009 3:01     citat 

Pupacesc grasunel cu dintoi zambaret, zambet de Mariuca si de Bianca, cucui de Briosel!
Pentru mamica Piticului - stai linistita, o sa ii revina apetitul de dimineata in timp. Si Chris a facut asa, vreo 2 luni abia daca papa 50ml dimineata cand se trezea. Acum papa cam 100g marut cu cereale. Oricum, Pica are dreptate, da-i ceva in laptic care stii ca-i place mult!
Bubu, puiut, mai incearca, ai sa vezi ce buna e supica! Tie nu stiu ce sfat sa-ti dau, Naisha, voi sunteti prea inaintate cu diversificarea pe langa noi. Nu-i mai da vreo 2 zile si vezi cum se comporta apoi. Da-i altceva, ceva nou, nu ceva ce stii deja ca ii place. Parerea mea.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: