· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Ajutoare > Discutam pe marginea suspiciunilor
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Discutam pe marginea suspiciunilor     
fatadedac

Copii
Ana-Maria: 31 ani, 6 luni
Cristiana: 15 ani, 4 luni

01.06.2009 9:07     citat 

----------
brishtara a scris:
Da, a trimis un email la fatadedac mami_pui in care incearca sa ii explice ca Ramona_PRV este fata de treaba si ca poate intarzie pachetul tocmai din cauza ca sunt sarbatorile, dar nu aminteste ca a mai trimis inca unul imediat in care revine asupra mesajului si spune ca pana si ei i-a trezit suspiciuni Ramona cool

.
----------

Va rog sa va abtineti pe viitor sa citati in numele meu discutii pe care le-am avut pe privat cu cineva.
Atunci cand voi dori sa dezvalui lucruri private o voi face cu siguranta in nume propriu si personal.

sus

Denunta
ramona_prv

Copii
LARISA AURELIA: 14 ani, 5 luni

01.06.2009 9:14     citat 

----------
CrazyMommy a scris:
----------
citat:
[quote="ramona_prv]De la gonzo am primit rapunsul.AM pus si un maieu pt pantaloni si am lasat la aprecierea ei pretul numai sai pun ain contul Denisei,nu team anuntat am vrut asa sa fie din partea casei
----------

Pai ori e "din partea casei" ori trebuie "sa depuna ceva".Hotaraste te sa nu pui fata in vre o situatie penibila. confuz
----------

crazzy incearca sa te abti de la comentarii aberante.Ce am vb eu cu gonzo e treaba mea.Nu stiu ce ai inteles tu dar vad ca la orice interventie a mea du gasesti o acuzatie.Eu iam propus lui gonzo daca doreste si maieul si sa puna ea bani in contul denisei cat doreste ea.Cand m-am referit la "din partea casei"m-am referit ca nu am facut reclama pe subiect ca gonzo va mai depune in cont o sumita de bani pt maieu.Ce e mare lucru de inteles conteaza reclama sau sa se stranga banutii pt Denisa?

sus

Denunta
CrazyMommy

01.06.2009 12:57     citat 

ATUNCI DE CE AI MAI SCRIS AICI?

sus

Denunta
bavi

Copii
Boris: 14 ani, 5 luni

01.06.2009 1:39     citat 

off fetelor, nu vroiam sa intervin, dar asa cum povestesc fetele asa am patit si eu cu Sima Amalia nervos nervos nervos
a cerut hainute, ca e saraca, ca sotul e miner si au un singur venit si ala mic si ok am zis, am pregatit tot ce aveam de la B + carutul de la miniblu pe care Boris nu il folosea+ geanta asortata de la carut
am anuntat-o ca ii trimit pachetul si pana a ajuns( transportul facand 4-5 zile pana la Hunedoara) cum intram pe mes cum ma agasa: ai pus pachetul?, de ce nu l-am primit ?, sigur ai scris adresa corecta? etc. etc
dupa cateva sapt. a aparut cu o poza a fetitei ( nu mai zic ca eu i-am trimis haine de baiat) si am rugat-o daca are poze cu fetita in carut sa mi le arate trag cu ochiul trag cu ochiul nimic pana in ziua de azi, nici hainute , nici carut confuz confuz
sincer va spun eu toate hainele lui Boris, jucarii, incaltaminte am trimits sau dat direct la persoane nevoiase, multe de pe forum si m-am bucurat mult ca pot ajuta pe cineva sarac, mai ales cand e vb. de copil
nu acuz pe nimeni ptr. ca nu am dovezi clare ,dar persoanele care dau anunturi ca au nevoie de haine ptr. copii si apoi le vand cred ca ar trebui sa se gandeasca de milioane de ori inainte de a face asa ceva trag cu ochiul trag cu ochiul

sus

Denunta
scufitaroz

Copii
Mushica: 13 ani, 6 luni
Mushicu: 8 ani, 3 luni

01.06.2009 2:06     citat 

bavi tocmai asta e ideea acestui subiect. nu are nimeni dovezi clare despre cineva. sunt numai suspiciuni. si e bine de stiut care fete sunt un pic dubioase pentru a le evita.

am vazut ca pe multe forumuri se ajunge la discutii de genul asta si in mai multe locuri am vazut cam aceleasi persoane care isca ceva dubii. e pacat ca in loc sa ne ajutam intre noi se ajunge la niste discutii penibile si jenante

si un off-topic ca a ajuns sa ma zgarie pe ecran ce vad

mai fetelor invatati sa scrieti!!!! ma doare capul cand citesc intortocheala aia de cuvinte scrise ba legat ba dezlegat! ce-or sa invete copiii de la voi cand s-or duce la scoala? dati-o incolo de treaba! cate clase aveti de nu stiti sa scrieti macar un "sa" dezlegat. cum sa va ia cineva in serios cand voi habar n-aveti sa scrieti corect romaneste. (cine se simte sa raspunda repede sa ma ia la ture foarte fericit )

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 11 luni
Maria: 12 ani, 6 luni

01.06.2009 2:10     citat 

(raspuns la off topic trag cu ochiul : cine nu s-a invatat pina acum sa scrie corect,n-o sa se invete nici de-acum inainte,scufitzo trag cu ochiul nu te mai enerva ,ca n-are sens si oricum nimeni nu va schimba nimic in felul de-a scrie...treci peste mesajele scrise aiurea ,cum fac si eu -sa stii ca de-atunci nu ma mai dor ochii si stau si cu nervii muuult mai bine foarte fericit )

sus

Denunta
scufitaroz

Copii
Mushica: 13 ani, 6 luni
Mushicu: 8 ani, 3 luni

01.06.2009 2:14     citat 

ai dreptate dar e rusinos trist ....nu mai comentez mai mult ca intram in alte alea

sus

Denunta
CrazyMommy

01.06.2009 3:03     citat 

Ramona_prv SA NU MAI INDRAZNESTI sa mi dai mesaje in privat!Daca ai ceva sa mi spui,scrii aici!Redau mesajul tau ca sa l citeasca toata lumea pentru ca nu port discutii cu tine IN PRIVAT

mesaj privat ::
de la: ramona_prv
la: CrazyMommy
data: 01.06.2009 3:54
subiect: buna
am vb cumva cu tine pe subiect de te bagi in seama?Te rog frumos abtine-te.Am intrebato pe brish.Nu team jignit,nu team inselat pe tine,te rog abtinete.Eu stiu ce am vb cu gonzo si nu trebuie sati dau detalii tie.

ramona

Iti raspund IN PUBLIC

Daca iti mai permiti un asemenea ton cu mine TE TRIMIT LA SCOALA! rad rad rad

sus

ramona_prv

Copii

01.06.2009 3:10     citat 

te rog abtin-te nu am vb cu tine cum am specificat si in pm ca nu mai ajutat tu sau eu nu tiam facut tie un rau ,daca iei apararea cuiva e treaba ta si vina ta.Dar opreste-te din comentarii aberante.Esti un adult si gandeste-te inainte de a vb ceea ce nu trebuie.Gandeste-te ca e si mai cineva sus.Nu stiu ce rezolvi cu atatea vb puse aiurea numai sa vada lumea cine sunt eu sa trimit pe altii la scoala.Ar trebui ca fiecare sa se uite in ograda fiecaruia dupa aia la altii.
Fiecare din noi are clanuri pe site si fiecare isi apara interesele.

sus

Denunta
CrazyMommy

01.06.2009 3:18     citat 

----------
ramona_prv a scris:
te rog abtin-te nu am vb cu tine cum am specificat si in pm ca nu mai ajutat tu sau eu nu tiam facut tie un rau ,daca iei apararea cuiva e treaba ta si vina ta.Dar opreste-te din comentarii aberante.Esti un adult si gandeste-te inainte de a vb ceea ce nu trebuie.Gandeste-te ca e si mai cineva sus.Nu stiu ce rezolvi cu atatea vb puse aiurea numai sa vada lumea cine sunt eu sa trimit pe altii la scoala.Ar trebui ca fiecare sa se uite in ograda fiecaruia dupa aia la altii.
Fiecare din noi are clanuri pe site si fiecare isi apara interesele.
----------

Daca este asa atunci tu faci parte din CLANUL SPRANCEANA

sus

ramona_prv

Copii

01.06.2009 3:22     citat 

lipsa de cultura si atunci mai trimiti pe altul la scoala

sus

Denunta
Bedivere

01.06.2009 3:24     citat 

Doamnelor,subiectul se numeste"Discutam pe marginea suspiciunilor",nu "Ne paruim pe marginea suspiciunilor"
Va invit sa va temperati exprimarea.

sus

Denunta
mami_pui

Copii
Andrei: 12 ani, 10 luni

01.06.2009 6:13     citat 

Dupa cum spunea si scufita.....acesta este un forum pt ajutor, deci sa ne comportam ca atare...
Offtopic: Ultimele voastre postari m-au facut sa zambesc...
Bedviere, bine zis rad

sus

Denunta
roxmaryn

01.06.2009 7:01     citat 

Subiectul continua aici :

http://www.parinti.com//modules.php?nam...455#919455

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje