· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna-iarna 2008 (52)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna-iarna 2008 (52)     
bursucitza

30.01.2009 4:29     citat 

----------
liana76 a acum merge, dar mi-a prind.Recuperez eu acum si ma bag la...barfa!
----------

rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
alina28

Copii
EMMA SOFIA - iubirea mea
14 ani, 2 luni

30.01.2009 4:36     citat 

----------
bursucitza a acum merge, dar mi-a prind.Recuperez eu acum si ma bag la...barfa!
----------

rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad
----------

Asa cuscra.... rad rad rad rad hai la barfa sarut sarut sarut

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 14 ani, 2 luni

30.01.2009 4:39     citat 

brish ai inteles total gresit faza cu , contul de la photobucket , eu i-am spus mihaelei cum se poate sterge poze , pt ca existau 3 modalitati , ori apucai si o stergeai tu imediat cum ai postat-o asta daca nu apucai sa mai scri ceva dupa , ori o stergeai din photobucket ori o stergea adminul , cum prima a atunci eu i-am zis mihaelei asa : daca brish nu se descurca uite poti sa-i ceri contul si parola si sa o stergi tu , pt k ii explicasem si a tei o vedea nu e vina nici uneia dintre voi , de multe ori operatiunile facute in photobucket una dupa alta se proceseaza mai greu pe forum , iti dau si un exemplu , atunci cand pui o poza si o micsorezi , la unii inca se vede mare si apoi dupa un refresh , 3 .. 10 apare poza micsorata ...

apoi exista o diferenta intre a deranjata , si cred ca toate o stim bine .... aici pe forum avem personalitati si concepte diferite , asta nu inseamna ca daca eu nu sunt deacord cu ce spune x-ulescu ma urc in capul lui , trebuie sa ne acceptam si avem dreptul sa luam deciziile care ni se par cele mai bune pt noi ... eu cred ca odata ce mihaela a a simplu asta am simtit ca trebuie sa spun .....
sti bine ca am incercat sa te mai abordez odata pe mess si mi-ai spus sa tac.. imi pare enorm de rau pt cele intamplate si nu vreau sa crezi ca iau partea cuiva , pana una alta nu va cunosc pe nici una numai k pur si simplu nu mi se pare fair

sus

Denunta
alina28

Copii
EMMA SOFIA - iubirea mea
14 ani, 2 luni

30.01.2009 4:41     citat 

Sa stiti ca Sofia azi a la primit ffffff bine , a apoi a vorbeste si rade cu el de mama focului.... imi vine sa o mananc dar nu vreau sa o deranjez ca-i asa o scumpa cu discursul ei... si e toata cu balonase la guritza... prostit prostit prostit prostit prostit prostit Imi pare rau ca sunt o proasta ca am bateria descarcata la aparat... acum am pus-o la incarcat.... jenat O mananc gata... nu mai poooot.

sus

Denunta
mymy2008

Copii
MELISA-ELENA: 14 ani, 2 luni
IANIS-STEFAN: 12 ani, 1 luna

30.01.2009 4:59     citat 

buna fetelor.nu v-am mai citit de marti ca si eu am avut pb cu calculatoru.si melisa a
liana76

Copii
Radu Stefan: 14 ani, 1 luna

30.01.2009 5:00     citat 

Alina abtine-te si nu manca fata ca de-asta se va ocupa fiu-meu.Da?
Ce-i drept nici eu nu as rezista tentatiei....Hai cu pozele alea calde...
Andreea nu ai un buton cu "ignore"? scot limba Pur si simplu nu citim astfel de mesaje si nu lasam nimic si pe nimeni sa ne strice clubul.Natura umana prin definitie e asa diferita...Fiecare reactioneaza in felul lui dar cel mai important e sa fim tolerante.Mama, ce discurs inteligent am scris.... prostit
Adevarul e ca nu poti sa nu greseseti dar cel mai rau e sa persisti in greseala.Nu vreau eu sa fiu avocatul poporului acum, dar ce este clar este ca nu este loc de suparari aici.
Haideti cu inteligenta caracteristica noua, fetelor de-aici, (ce modesta am fost) sa uitam acest episod (chiar daca undeva pe-dinauntru va ramane ceva) si sa ne vedem de forumeala cea de toate zilele.
Eu nu am avut net o jumatate de zi si ma maqncau degetele, deci sigur nici voi nu ati rezista fara....

sus

Denunta
alina28

Copii
EMMA SOFIA - iubirea mea
14 ani, 2 luni

30.01.2009 5:01     citat 

Offff eu nu am fost pe faza asa ca ma abtin.... trist Imi pare rau ca ati fost suparate.... trist dar acum nu mai sunteti asa-i? zambet zambet zambet Hai Brish mai bine povesteste-ne ce mai face Lucas... si Thea..., de Stefanutz deja stim ca e mai bine... sarut sarut sarut

sus

Denunta
mymy2008

Copii
MELISA-ELENA: 14 ani, 2 luni
IANIS-STEFAN: 12 ani, 1 luna

30.01.2009 5:02     citat 

sapt viitoare vreau sai fac gauri dar am asa o mila.nu stiu cum o sa reactioneze,cat o sa o doara.voi care ati trecut prin asta ce-mi puteti spune?a cam cat se da?ca asistenta mia zis ca nare tarif la gauri.nu stiu cam cat se da

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 17 ani, 7 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 14 ani

30.01.2009 5:03     citat 

Gata m-am intors.a eu painica de la tine scot limba sarut
Christa ma rog la DD ca Darius sa n-aiba varicela si sa va puteti revedea duminica sarut
Sofi pupam fetitza curajoasa care a vaccin sarut
Eu am fost azi sa-mi iau banutzii si am discutat cu seful meu despre reluarea activitatii mele si am luat hotararea ca de la 15 martie sa ma intorc la munca.O sa-mi fie tare greu sa stau departe de puiul meu atatea ore pe zi dar sincer nu-mi permit sa stau acasa. plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
mami_mary

Copii
Stefan - printul familiei: 20 ani, 1 luna
Chris - minunea mica ,sufletel: 14 ani

30.01.2009 5:14     citat 

mamy eu am dat 30 ron pt gaurelele din urechiuse in spital
gypsy verdictul dr " urticarie" sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut deci vine am scapat de varicela sau alte d-astea.... pupam buba de la vaccin sa treaca si sa nu faca febra la noapte.Mie incepand de maine vin si pleaca neamurile,maine seara vine frate-mio care e si nasul Christei pt ca duminica dimineata la 8 are avion spre Germania si apoi se imbarca pe vapor si 4-6 luni nu ne mai vedem plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist ,el pleaca si mama vine si nici macar nu reuseste sa-l vada pe Darius (nu zic de mama ,ca nu-i mama lui,noi suntem frati doar de tata ) zambet dar nu conteaza asta pt noi ,ne iubim ca frati si ne intelegem foate bine si chiar si mama tine la el

gata sa trecem peste evenimentele neplacute sa uitam si sa ne inveselim sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
bursucitza

30.01.2009 5:21     citat 

----------
mymy2008 a cam cat se da?ca asistenta mia zis ca nare tarif la gauri.nu stiu cam cat se da
----------

mymy eu i-am facut mariei gauri cand avea o luna jumate ... am chemat o asistenta acasa si i-am dat 30 de lei... vreau sa-ti spun urmatorul lucru.... daca ai cum fa-i gauri cu pistolul la un centru din asta unde ar pute sa iti faca.... spun asta intrucat mariei i-a unul mai jos.... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist acu nu mai am ce sa ii fac
a puternic incat a apoi suspina prin somn....cert este ca daca voi mai avea vreo fata nu mai fac cu acul gauri fac cu pistolul

sus

Denunta
bursucitza

30.01.2009 5:23     citat 

bravo christa ... cred ca zburda inima in tine ca iti vei strange la piept ambii copii...ma bucur...mi-au dat lacrimile sarut sarut sarut

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 25 ani, 7 luni
Christian: 13 ani, 11 luni

30.01.2009 5:24     citat 

rad rad rad Vreau sa pap si eu din Maia,.....nu o papa toata.
Alina, si tu iti papi fata?! Ce aveti astazi mamicilor de fetitze?!
Andreea, am dat sonorul cam tare si s-a postarea a abtin.Cred ca e mai bine.
(Brish, tu nu ma cunosti.....-am simtit o usoara ridicare a baut ca-s fericita si asa ca sa-mi iau "la revedere"de la voi cum se cuvine

Sampanie pt mamici

laptic pt pitici

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 14 ani, 2 luni

30.01.2009 5:28     citat 

liana sarut sarut sarut sarut sarut sarut
va poftesc la painica jenat jenat
mymy eu stiu ca daca i-ai facut vaccinul trebuie sa treaca o luna pana sa o poti intepa din nou , fie ele si gaurile din urechi trist asa mi-a familie , mai intreaba si tu sarut sarut
fetelor eu va iubesc pe toate si mie asa drag de voi zau sarut sarut sarut sarut
ma duc sa-mi termin salata ca m-am apucat de ea de la 10 azi dimineata prostit prostit si vb lui bursu o s-o termin pe 30 februarie prostit prostit prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: