· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna-iarna 2008 (54)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna-iarna 2008 (54)     
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 14 ani, 1 luna
am nascut deja!

02.02.2009 11:46     citat 

Nici Maria nu se intoarce

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 17 ani, 3 luni
Teodora Stefania: 14 ani, 1 luna

02.02.2009 12:07     citat 

Salutare sarut
Am intrat mai tarziu pt ca e mama la mine, a ajute cu fetele si eu nu pot sa stau la PC jenat Acum ii citeste povesti Claudiei, apoi urmeaza sa deseneze impreuna si sa modeleze......asa bine se inteleg prostit zambet si eu am timp mai mult pt Teo trag cu ochiul
Cuscra, nu fi supi, ca suntem noi aici sarut sarut sarut sarut Hai mai pune o pozica cu ginerica al meu si promit ca atunci cand se trezeste Teo sa-i fac si eu una trag cu ochiul
La multe lunite Raducule, sa fii sanatos, norocos, fericit si sa le aduci numai bucurii parintilor tai care te iubesc nespus sarut sarut sarut
La multe lunite si micutului Youssef, multa sanatate si numai bine ii dorim sarut sarut sarut
O saptamana minunata sarut

sus

Denunta
LILIMARLENE

Copii
Letitia-Elena - gargarita
14 ani

02.02.2009 12:14     citat 

plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist nu pot sa iau pozele de pe laptop si sa le postez pe forum trist nu stiu de ce confuz o fi pt ca la laptop am vista???

sus

Denunta
mare_melisa

02.02.2009 12:19     citat 

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 17 ani, 3 luni
Teodora Stefania: 14 ani, 1 luna

02.02.2009 12:20     citat 

Pai, Lili, intra pe parinti.com de pe laptop....nu poti? si le transferi in photobucket si apoi le postezi in forum si gata foarte fericit Hai ca suntem curioase scot limba

sus

Denunta
mamiyasmi

Copii
yasmina maria: 14 ani, 1 luna
ariana georgiana: 12 ani, 11 luni

02.02.2009 12:22     citat 

LA MULTE LUNITE RADU - STEFAN !!!! ma asteptam sa vad o multime de poze dar nimic nimic... trist Recuperati-va mai repede mamici cu bebei proaspat crestinati.Ramonike stai linistita ca nici Yasmina nu se intoarce dar in schimb vrea din ce in mai mult sa se ridice in fundulet. foarte fericit

sus

Denunta
LILIMARLENE

Copii
14 ani

02.02.2009 12:27     citat 

incerc de pe PC acum

hai ca merge foarte fericit aici cu bunica inainte de botez
deci mami a a pe laptop confuz

sus

Denunta
mamiyasmi

Copii

02.02.2009 12:30     citat 

Frumoase poze Lili dar vrem si cu mamica. S iti traiasca crestinuta. aaaa orice fetita trebuie sa aiba un pic de mov trag cu ochiul

sus

Denunta
LILIMARLENE

Copii
14 ani

02.02.2009 12:31     citat 

a sotul a lucru sa curete si sa reinstaleze windowsul asta e . Noroc ca sotul se pricepe la reparat calculatoare ca altfel aveam ceva de asteptat pana mi-l facea fratele meu.
Buna dimineata mai pe la amiaza .
Vreau sa felicit crestinii. Am vazut poze cu Maiuta cea scumpica o adevarata printesa care seamana perfect cu taticu ei , cu mama cred ca numai la Pasarica rad , nu te supara Andreea dar asa e.
Noi suntem bine, Deni un pic agitata dar vad ca in sfarsit a nu ne mai ducem la ea. Poate asa e mai bine daca nu poate intelege unele chestii atunci nu mai are rost sa o duc pe Deni la ea...
In rest suntem bine am primit niste informatii de la fratele meu mai mare in legatura cu operatia Denisei sper sa fie ok.
Peste 1 sapt mergem la Tg, Mures si sper sa nu aiba nevoie de operatie, poate nu o sa ne mai vedem o sa vedem sapt viitoare . Daca ne opreste la Tg Mures atunci probabil ne vedem peste 1luna dar asta o sa mai vedem atunci. Sper sa nu trebuiasca dar daca e necesar asta e. ma tot gandesc ca trebuie sa mergem acolo si as vrea sa nu trebuiasca opertata dar daca trebuie nu pot decat sa fiu deacord , vreau ca Denisa sa fie bine. Mai am 1 sapt si mi-e teama de ce voi afla. Daca trebuie operata atunci posibil sa mergem in italia o sa vedem, fratele meu mai mare a un spital pt copii de langa Vatican care opereaza gratuit, e sponsorizat de Vatican si e gratuit pt copii si din ce mi-a boli singura problema e ca nu au pat si pt parintii dar oricum avem unde dormii si nu o s-o las singura o sa stam cu randul cu sotu.
Of mi-e teama, iertati-ma daca v-am intristat cu povestea mea dar vreau asa de mult sa fie Deni bine si am atatea ganduri ... si sotul imi interzice sa ma gandesc la lucruri rele dar in mintea mea tot se aduna si nu am cui sa-i spun ..
Am f putini prieteni cu care sa vb p ca am patit-o cu prietenii de prea multe ori si nu mai am incredere in prietenie cum aveam inainte.
de aceea sunt sincera cat pot de tare si pe multi oameni asta ii deranjeaza... plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
Ok, vreau sa mai felicit si bebeii care si-au sarbatorit ziua in celelalte zile cand nu am fost prezenta. La multe lunite tuturor bebelusilor .

sus

Denunta
mamiyasmi

Copii

02.02.2009 12:42     citat 

Avem si noi poze proaspete de la ziua lui bunica de ieri. in prima poza e nepotelul meu de 4 ani jum.

sus

Denunta
LILIMARLENE

Copii
14 ani

02.02.2009 12:50     citat 

mamiyasmi ce frumoase sunteti amandoua. sarut
multumim si noi de aprecieri.
fetelor, nu va suparati dar eu la sf. capitolului voi sterge pozele in care apar si alte pers in afara Letitiei pt ca nu e corect sa fie postate fara acordul lor. nici mie nu mi-ar conveni. mai ales tati daca afla ca i-am pus mutrita pe forum imi ia gatul rad el e impotriva lucrurilor astea si sincer si eu, dar acum fac o exceptie pt. voi.
Mirela eu zic sa dea DD sa nu fie nevoie de operatie, dar daca spre binele Denisei trebuie operatie, eu zic sa o faci. si are dreptate sotul tau. gandeste pozitiv si ai sa vezi ca ti se vor intampla lucruri pozitive si totul va fi bine. stiu ca esti ingrijorata, chiar speriata , e normal dar sunt convinsa ca DD va avea grija de voi. de asemeni stiu ca poti sa zici ca e usor sa dai sfaturi, dar altfel nu stiu cum as putea sa fiu alaturi de voi decat aratand ca-mi pasa. . va doresc numai bine. sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: