· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna-iarna 2008 (55)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna-iarna 2008 (55)     
mare_melisa

03.02.2009 7:47     citat 

si eu astept vestile de la brish .

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 14 ani, 2 luni
am nascut deja!

03.02.2009 8:03     citat 

Buna seara :xCe poze frumoase am vazut pupam toti bebeii sarut sarut sarut
Noi am fost la doctor suntem bine avem 67 cm si 6,500kg plang sau sunt foarte trist eu am crezut ca are vreo 7 kg
nu a sa incepem sa papam incet incet suculet supica dar pe rand :xoff am emotii cu diversificarea dar trecem si peste asta trag cu ochiul

sus

Denunta
brishtara

Copii
THEA MARIA - Irezistibila: 16 ani, 3 luni
LUCAS PAUL - Alaptat de: 14 ani, 1 luna

03.02.2009 9:30     citat 

Fetelor, am ajuns acasa...si vin cu vesti bune zambet zambet inimioara lui Lucas este perfecta, dar mi-a perioral). Asa cum spunea si LILI, cianoza la un copil bolnav este mult, mult mai proeminenta decat la el...chiar si pe gingii si vasele de sange sunt mai prominente pe burtica.

La echo de sold, exista o asimetrie...mi-a face singur pasi prin el...Daca la 6 luni nu imi sta in fund sa merg din nou la ea...si mi-a sa il tin cat mai mult pe burta...

Parca inca nu imi revin...dar trag aer in piept...si nu pot decat sa ii multumesc lui Dzeu!

sus

Denunta
brishtara

Copii
THEA MARIA - Irezistibila: 16 ani, 3 luni
LUCAS PAUL - Alaptat de: 14 ani, 1 luna

03.02.2009 9:36     citat 

Sper ca Maia sa isi revina cat mai repede. Ibuprofenul suspensie( Nurofen) nu scade febra?? Impacetarie intr-adevar sunt foarte bune.

Mare_Melisa...speram sa primesti numai vesti bune la Tg-Mures. Pozele cu Denisuca sunt superbe..si cand ma uit cum zambeste ..si cat ii sciparesc ochii imi vine greu sa cred ca este bolnavioara si il intreb pe Dzeu: de ce?

Rabia... sarut La multi ani! Sa te bucuri de copiii si sa poti schimba cat mai multe prefixuri , sanatoasa fiind! sarut

sus

Denunta
alina28

Copii
EMMA SOFIA - iubirea mea
14 ani, 2 luni

03.02.2009 10:15     citat 

Brish ma bucur pentru vestile bune... Valabil si pentru Aditza... sarut sarut sarut sarut
Aditza greutatea e ff buna.
Sofia are 67 cm si 6.400kg. si 4 luni si 2 saptamani... trag cu ochiul cred ca Andreea ta sta mai bine sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
mamiyasmi

Copii
yasmina maria: 14 ani, 1 luna
ariana georgiana: 12 ani, 11 luni

03.02.2009 10:35     citat 

ma bucur Brish ca Lucas e bine sarut sarut sarut sarut Noapte buna

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 17 ani, 7 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 14 ani

04.02.2009 12:07     citat 

Brish ma bucur tare mult ca ai venit cu vesti bune sarut
Adytza eu zic ca este foarte buna greutatea puiutei.

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 17 ani, 7 luni
Rares-Adrian:A doua minune din: 14 ani

04.02.2009 12:14     citat 

Cand va treziti va astept sa papam impreuna micul dejun si sa ne bem cafelutza.....dar pana atunci o noapte linistita

sus

Denunta
bursucitza

04.02.2009 12:36     citat 

buna seara!.... sper sa reincep si eu activitatea pe forum asa cum ar trebui..... jenat

in primul rand ma rog ca toti copii sa se faca sanatosi... andreea nu cumva o fi de la dinti? intreb si eu....
brish ne bucuram pentru vesti... ar fi bine daca ai face un filmulet la masaj sa vedem si noi ce si cum scot limba foarte fericit
mare_melisa ma bucur ca aveti vesti bune dinspre vatican si sa dea DD sa nu mai fie nevoie de operatie.... sarut
gypsyyyyyyyy eu sant cat china de mare tu ce faci cu masa asta copioasa confuz nervos
rabia rochita am luato eu fetei... nasa ia dat 2 rochite roz care deja ii sunt mici (i le-a sa fie sanatosi...

nu mai stiu cui vroiam sa mai raspund... va pupam pe toti fara exceptii si va mai punem ceva pozici foarte fericit

aici suntem toate 3 surorile.... eu cea mai mare , blonda e mijlocia si bruneta e cea mica + mariuca

sus

Denunta
bursucitza

04.02.2009 12:53     citat 

ramonike parca nu te-am zarit azi.....
vasijoy ce mai fac puiutii tai?
motania ce face tomitza? cum te impaci cu lapticul si serviciul?

aa mi-am adus aminte..... tanti liana76 tu clezi ca lui tudol al meu ii alde de agatzat confuz el e baiat cuminte si o lasa pe mami lui sa invete ca mai are oleaca de examene.... da voi cledeti ca daca nu scliu nici nu citesc?.. uite asa mi s-a bucur ca o parte din bebici sunt bine...asteptam vesti bune si de la ceilalti! Nu ne lasa Dumnezeu pe nici unii din noi zambet
Denis al meu nu a radem toata ziua. Toma plange numai cand ii e foame sau e foarte obosit.
Eu sunt cam cu fundu'-n sus ca numai am laptic deloc si ma simt aiurea (psihic, ca fizic sunt ok). La servici, tocmai am primit o pozitie noua, si incep din 23 februarie. Probabil ca se face anuntul maine, asa ca sunt in perioada de tranzitie...
Vestea buna e ca soacra mea a vine inapoi, si cum din doua rele o alegi pe a la 5 luni ci ceva mai tarziu; sa vedem zambet
ma bucur ca unii pui s-au insanatosit si sper sa se invoiniceasca toti. Pana atunci pupam toata gasca de pui si de mame! sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
adytza_84

Copii
am nascut deja!

04.02.2009 7:53     citat 

Buna dimineata exclamatie sarut
Raluca multumim pt cafea si mic dejun foarte bun yam yam sarut trag cu ochiul
ma bucur sa aud ca Rares este bine sarut il pupam este un scump sarut
Bursucitza Maria este o frumoasa sarut o dulceata o pupam si pe ea sarut imi place poza unde sunteti toti trei o familie fericita sarut sarut sarut
Andreea ce mai face Maia cum se mai simte multa sanatate sarut sarut :xMai vb fug ca plange Maria

sus

Denunta
adytza_84

Copii
am nascut deja!

04.02.2009 8:14     citat 

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 14 ani, 2 luni

04.02.2009 8:18     citat 

Buna dimineata la toata lumea!
Multumim de vestile bune. asa mai da....
Incet-incet se aseaza toate.
Raluca ne-ai "terminat" cu asa bunatati, silueta noastra(cine avea ca eu nu...)....sufera.Dar arata senzational si nu rezist tentatiei. sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: