· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna-iarna 2008 (64)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna-iarna 2008 (64)     
devon

Copii
Mihai-Olivian - Un bondarel cuminte...
14 ani, 1 luna

12.02.2009 8:12     citat 

si eu sunt pe aici,dar piciul meu are moftucuri, ...mana in gura ochi peste cap , acum si sughite. Voi ce faceti cand sughit BB-ii? Eu ii dadeam tzitzi, dar acu' nu vrea si sughite de se cutremura si e si nervos. Am vazut ca are si gingiile in fata un pic inflamate, foarte putin, dar tot cred ca-l mananca.

sus

Denunta
devon

Copii
14 ani, 1 luna

12.02.2009 8:17     citat 

Mymy, si noi radem la toata lumea rad rad rad
Am fost la 2 luni sa facem vaccin si cand a rade cu gura pana la urechi rad

sus

Denunta
mymy2008

Copii
MELISA-ELENA: 14 ani, 3 luni
IANIS-STEFAN: 12 ani, 1 luna

12.02.2009 8:18     citat 

si eu ii dau tzitzi dar daca nu vrea o infasor cateva minute intro paturica si ii trece

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 14 ani, 2 luni

12.02.2009 8:20     citat 

doamne mymy daca ai sti cat m-am speriat azi cand am vazut-o jos plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist nici nu vreau sa ma mai gandesc trist , legat de zambete cred ca e super ca rade si ca e vesela cu toata lumea , maia e forte serioasa in prima faza , abia dupe ce isi da seama daca cunoaste sau nu persoana in cauza , zambeste ...
devon , legat de sughit nu stiu ce sa spun :si maia sughite rau neori si nici ea numai vrea san , cainu pt sa-i dau ca nu vrea trist o las ca se calmeaza ea cand incepe sa planga trag cu ochiul

sus

Denunta
mymy2008

Copii
MELISA-ELENA: 14 ani, 3 luni
IANIS-STEFAN: 12 ani, 1 luna

12.02.2009 8:27     citat 

fetelor va las.mai vb maine.incepe emisiunea mea preferata:te pui cu blondele si nu pot so ratez.o seara pplacuta in continuare.pupici sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 25 ani, 7 luni
Christian: 13 ani, 11 luni

12.02.2009 8:32     citat 

Imi place zambetul copiilor dar si cand sunt suparati uneori (cum a apoi ii trece numai cu tzitzi. scot limba
Fetelor voi ce mai gatiti? ochi peste cap Maine ma duc la Careffour si sa stiu ce mai cumpar ca de multe ori vin cu portbagajul plin si ma trezesc ca nu stiu ce sa fac de mancare prostit
Dati-mi o idee ... (nu tu andreea rad rad rad-chiar,tu ce-i dai sotului sa manance? nervos )...

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 17 ani, 3 luni
Teodora Stefania: 14 ani, 1 luna

12.02.2009 8:35     citat 

----------
tei a divorturi si casatorii rad
----------

Pe bune ca asa ma simt, ca dupa un divort produs instantaneu, sunt bulversata, nu stiu cand/de ce/din vina cui s-a mai unite mamici de pe forum si de fapt.....
Dimineata nici nu o schimbam pe Teo, chiar inainte s-o trimit pe Clau la camin, primul lucru pe care il faceam era sa deschid calculatorul sa va salut sau pur si simplu sa citesc, iar seara il inchideam tarziu de tot, chiar daca de postat nu mai postam....acum.....nu va mai fi la fel...... trist
Din tot sufletul imi doresc sa se revina la ce a la rautati la atacuri.

sus

Denunta
brishtara

Copii
THEA MARIA - Irezistibila: 16 ani, 3 luni
LUCAS PAUL - Alaptat de: 14 ani, 1 luna

12.02.2009 11:37     citat 

----------
mymy2008 a eu ii dau tzitzi dar daca nu vrea o infasor cateva minute intro paturica si ii trece
----------

si eu la fel fac ca si tine...
dar cand era Thea mica citeam intr-un loc pe forum...si nu gasesc link...spunea o mamica care citise despre asta, ca pe cei mici mici nu ii deranjeaza sughitul...dar pe Thea pe la 7 luni..incepea sa planga ca sughita si nu putea adormi..trist

sus

Denunta
alina28

Copii
EMMA SOFIA - iubirea mea
14 ani, 2 luni

12.02.2009 11:40     citat 

Eu ii dau o picatura de zeama de lamaie si ii trece imediat... zambet

sus

Denunta
devon

Copii
14 ani, 1 luna

12.02.2009 11:55     citat 

Mi-a mie cineva de zeama de lamaie, dar ma gandeam ca e asa de acra... prostit Apoi mi-a vitamina C, picaturi. Am cumparat, dar cand am vazut ce gust are....mai bine ii dau zeama de lamaie.

sus

Denunta
brishtara

Copii

12.02.2009 11:57     citat 

----------
alina28 a zeama de lamaie si ii trece imediat... zambet
----------

si eu faceam asta cu Thea...pana mi-a mi-a mai apropii cu zeama de lamaie de ea...

adim...ma uitam la bebelasul tau..am si uitat cat sunt de mici...este adorabil! Sa iti traiasca!!!

Vai..cat e ceasul surprins Gata! Pa!

sus

Denunta
devon

Copii
14 ani, 1 luna

12.02.2009 11:58     citat 

Noapte buna. Eu ma retrag. Somnic usor puisorilor.

sus

Denunta
brishtara

Copii

13.02.2009 12:00     citat 

----------
devon a mie cineva de zeama de lamaie, dar ma gandeam ca e asa de acra... prostit Apoi mi-a vitamina C, picaturi. Am cumparat, dar cand am vazut ce gust are....mai bine ii dau zeama de lamaie.
----------

vei fii surprinsa Devon...ce gusturi accepta bebei nostrii fata de noi. Siropul ala Eurespal..groaznic..bleac..ptiu... scot limba Thea si Lucas il beau cu cea mai mare placere...

Mai bine picaturi de vit C decat lamaie...( parerea mea!)

sus

Denunta
devon

Copii
14 ani, 1 luna

13.02.2009 12:01     citat 

Vai, Brish, eu iar am citi Admin prostit si am "fugit" repede sa vad bebelusul rad rad rad rad rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: