· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Copiii >Copii cu nevoi speciale > Sclerodermie liniara
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor Sclerodermie liniara     
catalinutza_1994

16.02.2009 12:07   Sclerodermie liniara  citat 

Buna ziua,
Fetita mea, Catalina-14 ani, a fost diagnosticata cu Sclerodermie liniara la reversul piciorului stang.Pe linga tratamentul de la dermatologie( prednison, pentoxi retard, piascledine, detralex, vitamine si unguente)- totul cu regim fara sare, as vrea sa stiu daca exista si un tratament homeopat.Stam in Bucuresti si daca imi recomandati un doctor - Va multumesc!
Si daca mai sunt parinti cu copii in aceeasi situatie as vrea sa intru in legatura cu ei pt schimb de informatii

Va multumesc

sus

Denunta
pui1

Copii
irina maria
alexandru matei

16.02.2009 4:07     citat 

http://www.parinti.com/sclerodermieinplaci-t-28844.html

Un subiect deschis de mine, m-ar interesa si pe mine daca o sa gasesti un tratament homeopat.

sus

Denunta
cristinalex

19.03.2009 1:40   Re: Sclerodermie liniara  citat 

----------
catalinutza_1994 a scris:
Buna ziua,
Fetita mea, Catalina-14 ani, a fost diagnosticata cu Sclerodermie liniara la reversul piciorului stang.Pe linga tratamentul de la dermatologie( prednison, pentoxi retard, piascledine, detralex, vitamine si unguente)- totul cu regim fara sare, as vrea sa stiu daca exista si un tratament homeopat.Stam in Bucuresti si daca imi recomandati un doctor - Va multumesc!
Si daca mai sunt parinti cu copii in aceeasi situatie as vrea sa intru in legatura cu ei pt schimb de informatii

Va multumesc
----------

buna ziua Doamna. Mi-a atras atentia mesajul dvs si va pot ajuta cu medic homeopat foarte bun si cu experienta in Bucuresti. Va rog sa-mi scrieti pe adresa [email protected].

sus

Denunta
Adriana1981

30.05.2018 12:53     citat 

Buna ziua! Baietelul meu de 9 ani a fost azu diagnostucat cu sclerodermie liniara a scalpului.Inca nu ni s-a dat nici un tratament intrucat suntem programati la inca un doctor saptamana viitoare.Imi puteti spune cum evolueaza fetita dv? Ce tratament a dat rezultate sau o ameliorare? Va multumesc.Nr meu de telefon este 0757731179

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: